Skocz do zawartości

Rozmowa kwalifikacyjna jutro


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki okres w moim życiu, pilnie poszukuję pracy, ale obawiam się tej rozmowy, bo stanowisko jest wysokie. Dostałam się do 2 etapu, więc postawiłam tarota.

 

Jak przebiegnie rozmowa?

Królowa mieczy - księżyc - 8 kielichów

Księżyc może oznaczać moją niepewność, a królowa mieczy wskazuje mi na rekruterkę, która będzie nieco mnie przyćmiewać. Nie będę błyszczeć na tej rozmowie i będzie wiele niepewności.

 

Czy dostanę prace?

6 mieczy - umiarkowanie - 9 mieczy

nie dostanę.

 

Proszę o pomoc. Weryfikacja jutro rano.

Odnośnik do komentarza

z kart nie wygląda to pomyślnie - w rozmowie jakieś niejasności, wycofanie się

a co do otrzymania stanowiska - pomimo Umiarkowania mamy jednak 6 i 9 mieczy, zatem raczej na nie

 

jednak - rozmowa jest dopiero jutro, jutro wszystko  jeszcze może się zdarzyć :ok:

zrób, co jeszcze możesz dzisiaj, przygotuj się na różne pytania, może na coś ciekawego natrafisz... a jeśli już nie masz pomysłów, to chociaż dobrze się wyśpij

 

powodzenia ! 

:koniczynka:

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

kurcze, jakbym siebie słyszała...

 

ale startowałaś i dostałaś sie do 2-go etapu...

a firma Ci pasuje ?

Królowa mieczy to też inteligentna i błyskotliwa osoba, 

chociaż czasem ta karta pokazuje, że dana osoba (kobieta) się wycofuje...

 

to Twoja praca, Twoje życie - ale może warto sprobować :)

Odnośnik do komentarza

@Ava55

Średnio pasuje, ogólnie praca w finansach, z czym nigdy nie miałam styczności. Dopiero podczas rozmowy dowiedziałam się na czym będzie polegać.

Zanim postawiłam tarota myślałam czy by się nie wycofać. Dopiero teraz zaczęłam się rozglądać za pracą.

Odnośnik do komentarza

no tak, sama wiesz najlepiej

ale jakbyś poszła, to trzymam kciuki :ok:

 

powiem Ci, że ja kiedys startowałam na Dyrektora Finansowego nie mając zielonego pojęcia o finansach :D to moj kochany mężu mnie podpuścił (wiara góry przenosi :P )  - a goście zorientowali się dopiero, gdy im powiedziałam podczas interview, że nie bede zmieniać planu kont w ciagu roku :smieszne:

 

sama nie wiem, co mi przyszło do głowy, robiłam wczesniej budżety firmy, współpracowałam z księgowością - ale to wszystko :D

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Jak przebiegnie rozmowa?

Królowa mieczy - księżyc - 8 kielichów

Rozmowa będzie pełna niejasności. 

A dlaczego? A to dlatego, że osoba rekrutująca , zapewne kobieta będzie jakoś odbiegała od tematu wiodącego i celu spotkania. Może zatajać kwestie, o które będziesz pytała, będzie Cię zbywała. 

8 Pucharów to karta rezygnacji ale z naszej inicjatywy. Myślę, że chłód i mataczenie rozmówcy może Cię zniechęcić.

 

Ale może być też tak, że spotkanie zostanie odwołane ale to raczej mało realne.

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Czy dostanę prace?

6 mieczy - umiarkowanie - 9 mieczy

Karty pokazują, że Ci się odmieni jednak.

Zobacz.. w poprzednim rozkładzie wyszła 8 Pucharów  - Twoja rezygnacja,  a tu z kolei 6 Mieczy - karta brama ,  mówiąca o zmianach. Myślę, że tej pracy nie dostaniesz, ale nie dlatego, że Cię nie zatrudnią tylko ze względu na to, że coś Ci nie będzie pasowało (9 Mieczy).

Przypominam, że w poprzednim rozkładzie wyszła Królowa Mieczy a to arogancka kobieta. Może dojdziesz do wniosku, że praca na co prawda pożądanym stanowisku ale w takiej nerwowej atmosferze nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? 

 

Tak czy inaczej trzymam mocno kciuki. Miejmy nadzieję, że wróżba się nie sprawdzi. Przecież musi być dobrze  :))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...