Skocz do zawartości

Proźba o horoskop miłosny .


xkaarolax

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Karolina . urodziłam sie 14.11.1993 roku .

I od jakiegos czasu spotykam sie z chłopakiem, nie jestesmy jescze para , ale on juz kilka razy pytal sie mnie co do niego czuje .

Tyle ze on jest wstydliwy .

Nie wiem jednak czy to ze jeszcze nie jesteśmy razem , to tylko [rzez wstydliwość czy moze on poprstu nie chce!

On ma na imie Mateusz i urodził sie 15.04.1993 roku .

Czy ktoś moze mi powiedizec czy coś z tego bd?

Czy moze nie potrzebnie sobie robie nadzieje i czekam ?

z góry Bardzo Dziękuje ;**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horoskop miłosny dla kobiety: SKORPION

 

Pod wpływem Marsa bywasz wojownicza i podenerwowana. Czasem wręcz wrogo nastawiona do otoczenia. Jesteś tajemnicza. Dobrze opanowałaś więc sztukę milczenia, które mówi wszystko. Nie w Twoim stylu jest się spieszyć. Instynkt mówi Ci, że nie powinno się przedwcześnie zdradzać swoich zamiarów. Nie znasz letnich uczuć. Albo pochłaniają cię całkowicie, albo wcale. Pożądasz i nienawidzisz.

 

Bywasz niestała, ale jeżeli kogo zaś pokochałaś, pragniesz posiąść na zawsze. Nigdy nie dowierzasz swojej intuicji, pragniesz wiedzieć o mężczyźnie wszystko, czytać w jego myślach. Nie chciałabyś oddać serca człowiekowi powierzchownemu lub co najgorsze o tchórzliwemu. Kto chce zaskarbić sobie Twoje względy musi udowodnić Ci, że stać go na wiele, l jeszcze jedno. Nie powinien nigdy próbować zabawiać Cię opowieściami o swoich miłosnych podbojach. Nie masz ochoty dzielić z nikim miejsca ani w jego sercu, ani pamięci!

Twoje związki z partnerem bywają trochę zbyt intensywne. Zwykle zbyt wiele dajesz by łatwo się zadowolić. Prowadzisz życie pełne wzlotów i upadków i pełną determinacji walkę o dominację. Jak każdy szanujący się drapieżnik, staraj się być arbitrem, a nie niewolnikiem swoich pożądań. Emocje, nad którymi nie panujesz niszczą Cię. Na szczęście masz silną osobowość i kiedy trafisz na tego jedynego łączy Was bardzo silna więź. Przywiązujesz się do mężczyzny, którego szanujesz i podziwiasz, a Twój podziw nie zależy od urody, ani stanu konta. Trudno ci jest pogodzić się ze zdradą lub brakiem lojalności. Jeśli ktoś cię zawiedzie już nigdy nie jest tak jak było. Krainę gorących uczuć od lodowatej obojętności dzieli przepaść cieńsza niż włos.

 

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Rak

Zmysłowy flirt - Ryby

Zwariowana przygoda - Wodnik

Najlepszy przyjaciel - Waga

 

Jaka jesteś w uczuciach?

Jesteś najbardziej namiętnym spośród znaków zodiaku, więc to zobowiązuje Cię do wiecznego flirtowania i wdawania się w miłosne afery.

 

 

 

 

miłosny horoskop dla BARANA i SKORPIONA

 

Baran nie może żyć bez Skorpiona. Musicie jednak pracować nad

napadami zazdrości i pretensjami do siebie wzajemnie.

Nie możecie siebie ograniczać, przecież potraficie żyć ze sobą

w harmonii. Baran musi nauczyć się szanować prywatność Skorpiona.

Finanse Skorpiona będą miały się coraz lepiej, to spowoduje przypływ

dobrego humoru oraz uczucie wszechmocy.

 

cyt. Horoskop i wróżby-Horoskop partnerski,Horoskopy,Horoskop miłosny-Wróżka

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...