Skocz do zawartości

Styczeń mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Prognoza na styczeń - karty Rider Waite

 

Aura: Kapłanka+Pustelnik+5 pucharów+4 kielichów

 

Zapowiada się mega przygnębiający i smutny miesiąc. Mam wrażenie, że wejście w nowy rok w pojedynkę raczej mnie dobije. Kompletny brak energii.

 

Praca: 8 pucharów+Król Mieczy+Paź denarów+5 buław 

 

Atmosfera może znów być napięta z powodu jakiś wewnętrznych konfliktów w zespole. Mogą powrócić myśli o zmianie miejsca pracy, ale na myśleniu zapewne się zakończy.

 

Finanse: 4 pucharów+10 monet+Sąd Boży+2 monet

 

Stabilnie, ale bez szału. Niestety 2 monet to wydawanie pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, zachcianki.

 

Miłość: 9 buław+2 pucharów+3 buław+9 monet - Nie sądzę, aby obecna znajomość rozwinęła się bardziej, bo nie za bardzo mam ochotę wchodzić w relację (9 monet), a powodem jest brak zaufania.

 

Otoczenie: 2 pucharów+10 monet+3 monet+Wieża (dołożyła po Wieży 2 karty)+ Śmierć+2 mieczy - Chyba jakaś relacja, przyjaźń może posypać się jak domek z kart. Mam wrażenie, że to ja się odetnę od kogoś.

 

Niespodzianka: Diabeł+7 pucharów+Koło Fortuny+Cesarzowa - Może pojawić się osoba, o której mogę myśleć w kategoriach namiętnego romansu.

 

Rada: Rydwan+Diabeł+Rycerz Mieczy+2 monet - Mam wrażenie, że chodzi o konkretną osobę, z którą planuje spotkanie. Rydwan wskazuje na przyjazd z daleka, ale tutaj nie ma czystych intencji. Mogą być nerwy, manipulacja. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Prognoza na styczeń - karty Rider Waite

 

Aura: Kapłanka+Pustelnik+5 pucharów+4 kielichów

 

Samotna chyba będziesz się czuła, mogą Cię dopaść jakieś smutki i zniechęcenie.

 

Praca: 8 pucharów+Król Mieczy+Paź denarów+5 buław 

 

Dużo emocji, coś możesz wymyślić, albo jakaś może jakaś propozycja będzie.

 

Finanse: 4 pucharów+10 monet+Sąd Boży+2 monet

Powinno być w miarę ok :) Mnie się karty kojarzą z jakimiś wydatkami na rodzinę.

Miłość: 9 buław+2 pucharów+3 buław+9 monet -  Będziesz zdystansowana, jakieś szanse mogą być, ale Tobie chyba będzie dobrze samej.

 

Otoczenie: 2 pucharów+10 monet+3 monet+Wieża (dołożyła po Wieży 2 karty)+ Śmierć+2 mieczy -  Widzę to podobnie, koniec jakiejś relacji.

 

Niespodzianka: Diabeł+7 pucharów+Koło Fortuny+Cesarzowa - Może być jakieś zauroczenie :)

 

Rada: Rydwan+Diabeł+Rycerz Mieczy+2 monet - Straszne nerwy w tych kartach i jakaś toksyka. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Kapłanka+Pustelnik+5 pucharów+4 kielichów

Miesiąc smętny. Głębokie przemyślenie, niechęć, zamartwnianie się. Karty bardzo logicznie się ułożyły,  tworząc spójny obraz sytuacji. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

Praca: 8 pucharów+Król Mieczy+Paź denarów+5 buław 

W pracy widać niepokój i dyktaturę szefa, który skłoni się do wewnętrznych refleksji typu odejść - nie odejść.. 

Pokazały się też małe zarobki, nie wiem z czego to może wynikać ale Paź Denarów to minimalizm finansowy, który skutkuje walką o przetrwanie o czym dosłownie mówi 5 Buław. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 4 pucharów+10 monet+Sąd Boży+2 monet

Finanse rozszyfrowałem z powyższego rozkładu na pracę. 

4 Pucharów zdaje się to potwierdzać. 

Widać niedosyt, rozczarowanie i zawód w tej karcie na skutek sporych wydatków ukazanych w 10 Denarów. 

Myślę, że sytuacje się nieco wykrystalizuje bo mamy tu Sąd Ostateczny a to karta niosąca na ogól pozytywne zmiany. Pod ich wpływem zaczniesz trochę szastać pieniędzmi co wyraźnie pokazuje 2 Monet. 

3 godziny temu, Lianna napisał:

 Otoczenie: 2 pucharów+10 monet+3 monet+Wieża

Widać spotkania i dobre stosunki na gruncie zawodowym ale w pewnym momencie nastąpi krach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lianna napisał:

Niespodzianka: Diabeł+7 pucharów+Koło Fortuny+Cesarzowa

To o czym marzyłaś może się spełnić.

Jeśli jest to wygrana to polecam grać w gry losowe bo mamy zarówno Diabła- karta pieniędzy niezarobionych i jest K Fortuny  - czyli wygrana losowa. 

3 godziny temu, Lianna napisał:

Rada: Rydwan+Diabeł+Rycerz Mieczy+2 monet -

Karty radzą dążyć po trupach do celu, nie patrzeć na nic i na nikogo tylko i wyłącznie na siebie i swój interes. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 9 buław+2 pucharów+3 buław+9 monet

Wolisz pozostać w bezpiecznej dla siebie strefie, nie angażować się w nic tylko obserwować. Spotkania i flirty odłożysz na dalszą przyszłość np na marzec..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

W pracy widać niepokój i dyktaturę szefa, który skłoni się do wewnętrznych refleksji typu odejść - nie odejść.. 

Pokazały się też małe zarobki, nie wiem z czego to może wynikać ale Paź Denarów to minimalizm finansowy, który skutkuje walką o przetrwanie o czym dosłownie mówi 5 Buław. 

 

Akurat zarobki tutaj nie mają nic wspólnego. Chyba, że wydatki mnie przytłacza. 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

Prognoza na styczeń - karty Rider Waite

 

Aura: Kapłanka+Pustelnik+5 pucharów+4 kielichów

Skupisz się na swoim wnętrzu, samopoczucie raczej będzie nostalgiczne, jakieś żale się przyczepią

 

Praca: 8 pucharów+Król Mieczy+Paź denarów+5 buław 

 

Możliwe, że ktoś odejdzie z zespołu i widać nieporozumienia/rywalizację

 

Finanse: 4 pucharów+10 monet+Sąd Boży+2 monet

 

Z finansów będziesz zadowolona, nie wiem na ile jesteś niezależna finansowo, ale ktoś z rodziny może wesprzeć cię groszem

 

Miłość: 9 buław+2 pucharów+3 buław+9 monet - na początku miesiąca nie będziesz w nastroju, ale później widać, że to się zmieni, albo się pogodzisz z obecnym partnerem albo kimś innym się zauroczysz, będziesz czuć się atrakcyjnie przy tej osobie

 

Otoczenie: 2 pucharów+10 monet+3 monet+Wieża (dołożyła po Wieży 2 karty)+ Śmierć+2 mieczy - wsparcie od bliskich osób i rodziny, nagle jakaś duża zmiana i ostra wymiana zdań

 

Niespodzianka: Diabeł+7 pucharów+Koło Fortuny+Cesarzowa - jakaś kobieta może cię niespodziewanie zdenerwować, może mama

 

Rada: Rydwan+Diabeł+Rycerz Mieczy+2 monet - uważać na emocje, nie ulegać im i wszelkim pokusom, odciąć się od tego, co ci nie służy i nie wahać się przy podejmowaniu decyzji 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:
 
 
 
 
 dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

Prognoza na styczeń - karty Rider Waite

 

Aura: Kapłanka+Pustelnik+5 pucharów+4 kielichów

 

Zapowiada się mega przygnębiający i smutny miesiąc. Mam wrażenie, że wejście w nowy rok w pojedynkę raczej mnie dobije. Kompletny brak energii.

Karty pokazały naukę. Chwilami juz znudzeniem ciągłym siedzeniem głową w notatkach. 5 kielichów może tylko kojarzyć mi się z oblanym egzaminem.

Cytat
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

 

Praca: 8 pucharów+Król Mieczy+Paź denarów+5 buław 

 

Atmosfera może znów być napięta z powodu jakiś wewnętrznych konfliktów w zespole. Mogą powrócić myśli o zmianie miejsca pracy, ale na myśleniu zapewne się zakończy.

8 pucharów zawsze pokazuje mi chęć porzucenia tego, co jest mi już zbyt dobrze znane, ale kieruję się rozsądkiem - Król mieczy. 5 buław były mał przepychanki słowne, uszczypliwości.

Cytat
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

 

Finanse: 4 pucharów+10 monet+Sąd Boży+2 monet

 

Stabilnie, ale bez szału. Niestety 2 monet to wydawanie pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, zachcianki.

2 monet - pieniądze krążyły w jedną i drugą stronę. Korzystałam z wyprzedaży, co kupiłam, to zazwyczaj zaraz oddawałam.

Cytat
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

 

Miłość: 9 buław+2 pucharów+3 buław+9 monet - Nie sądzę, aby obecna znajomość rozwinęła się bardziej, bo nie za bardzo mam ochotę wchodzić w relację (9 monet), a powodem jest brak zaufania.

Były randki, było romantycznie, ale raczej cenię sobie swoją niezależność. Relacja na luzie, ale się kręci.

Cytat
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

 

Otoczenie: 2 pucharów+10 monet+3 monet+Wieża (dołożyła po Wieży 2 karty)+ Śmierć+2 mieczy - Chyba jakaś relacja, przyjaźń może posypać się jak domek z kart. Mam wrażenie, że to ja się odetnę od kogoś.

Tak, karty idealnie pokazały nagłe odcięcie się od pewnych osób, a w szczególności jednego Pana.

Cytat
 
 
 
 
W dniu 22.12.2019 o 21:32, mezza napisał:

 

Niespodzianka: Diabeł+7 pucharów+Koło Fortuny+Cesarzowa - Może pojawić się osoba, o której mogę myśleć w kategoriach namiętnego romansu.

Jest chemia, kuszenie, ale na razie mocno trzymam się konkretów.

Cytat

 

Rada: Rydwan+Diabeł+Rycerz Mieczy+2 monet - Mam wrażenie, że chodzi o konkretną osobę, z którą planuje spotkanie. Rydwan wskazuje na przyjazd z daleka, ale tutaj nie ma czystych intencji. Mogą być nerwy, manipulacja. 

Pojawiła się toksyka, kłótnia i po trzeźwej kalkulacji -odcięcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...