Skocz do zawartości

Moja Wigilia 2019


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem postawić Tarota na przebieg Wigilii w tym roku (uczucia):

Po trzykrotnym tasowaniu, wylosowałem takie karty:

1) Księżyc

2) Królowa denarów

3) Król buław

 

spacer.png spacer.png spacer.png

 

1) Księżyc → Jakoś nie widać radości z powodu Wigilii, posępny nastrój:

2) Królowa denarów → prezenty, miła atmosfera :

3) Król buław→ dynamika, uczciwość, korzystna informacja :

 

Czy tak się zapowiada ta Wigilia ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście będziesz z początku się martwił i czuł tęsknotę i samotność, ale mi Księżyc + Królowa Buław wygląda na głównie kobiece otoczenie, bo Księżyc to też typowo kobieca karta, może nawet do mamy nawiązywac ;) A może i zmierzać do tego, że święta miną kreatywnie :) Jako że będziesz jednym z niewielu mężczyzn - cała aktywność będzie po Twojej stronie + będziesz napewno zauważalny - Król buław :)

Udanych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piko napisał:

Po trzykrotnym tasowaniu, wylosowałem takie karty:

1) Księżyc

2) Królowa denarów

3) Król buław

Będziesz się martwiła, czy wszystkiego starczy na wigilijnym stole bo Królowa Denarów to pedantka, gospodyni domowa,  dążąca do perfekcji.. 

Finalnie jednak będziesz zadowolona, choć spędzisz ten dzisiejszy dzień aktywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ziomal597 napisał:

Będziesz się martwiła,

Martwię się o to że mylisz , nie jestem Ona, tylko On...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A może po prostu będzie Ci kogoś brakować, Księżyc to także tęsknota za czymś... czymś nieosiągalnym, może w głowie jest jakaś Pani, której Ci brakuje przy Tobie i gdzieś tam w środku chciałbyś, żeby w tym dniu była?

Królowa monet może wskazywać taką konkretną kobietę, które nie ma obecnej przy Tobie, denarowa to może też być matka, może spędzasz te święta z dala od rodzinnego domu, a może księżyc z królowa denarów to nieporozumienia z rodzicielką w trakcie przygotowań, na końcu król buław czyli coś w rodzaju szefa, kogoś kto tym zarządza i panuje nad wszystkim...

Księżyc to też atmosfera trochę odjechana taka własnie jak we święta, kiedy wszystko jest taki sztuczne, na pokaz... co w połączeniu z denarową pasuje, bo denarowa lubi się stroić i pokazywać, że ma...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piko napisał:

Postawiłem postawić Tarota na przebieg Wigilii w tym roku (uczucia):

Po trzykrotnym tasowaniu, wylosowałem takie karty:

1) Księżyc

2) Królowa denarów

3) Król buław

 

spacer.png spacer.png spacer.png

 

1) Księżyc → Jakoś nie widać radości z powodu Wigilii, posępny nastrój:

2) Królowa denarów → prezenty, miła atmosfera :

3) Król buław→ dynamika, uczciwość, korzystna informacja :

 

Czy tak się zapowiada ta Wigilia ... :)

Może coś Ci się na tę chwilę wydaje inne niż jest w rzeczywistości. Jakieś lekkie zmartwienie, ale będzie dobrze z czasem nabierzesz energii. 

Wesołych świąt. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Willow napisał:

Może rzeczywiście będziesz z początku się martwił i czuł tęsknotę i samotność, ale mi Księżyc + Królowa Buław wygląda na głównie kobiece otoczenie

Najbliżej była @Willow... Jak Ty to robisz ? Ach ta Twoja intuicja poparta wiedzą :oklaski: :bukiet:

 

18 godzin temu, Arbogast napisał:

A może po prostu będzie Ci kogoś brakować, Księżyc to także tęsknota za czymś... czymś nieosiągalnym, może w głowie jest jakaś Pani, której Ci brakuje przy Tobie i gdzieś tam w środku chciałbyś, żeby w tym dniu była?

Tak , to już trzy lata od rozstania... Czasem "czegoś" brakuje... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...