Skocz do zawartości

Styczeń:)


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka.

 

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

 

Wygląda na mocne postanowienie (rydwan) o zmniejszeniu kontaktów towarzyskich, przyjemności  bądź całkowitym ich  ucięciu w tej wieży. Z sumy umiarkowanie może mówić o spokojności mimo dużych zmian 

 

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

 

Nie lubię na uczucia kapłana i buławowego bo pierwszy to manipulant a drugi narwaniec. W tym zestawieniu as kielichów pośrodku łagodzi nieco zapędy obudwu więc nie będzie źle. Może pojawi się ktoś z dobrymi intencjami

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Coś w domu/rodzinie lub u znajomych się wydarzy, jakieś zaproszenie na uroczystość rodzinną bądź pomoc komuś/od kogoś .

 

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

 

Wygląda na czyjeś odwiedziny lub wyjazd z kimś. W sumie karty podobne do poprzednich i to co miłe będzie powiązane z tym ważnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Sarah2020 napisał:

Singielka.

 

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

 

Zajda w Tobie duże zmiany. Powinnaś nabrać więcej energii i zapału do działania 

 

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

 

Bardzo ładne karty na uczucia i uważam, że może ktoś Cię obdarzyć uczuciem może zabiegać. Kapłan o as kielichow to nawet szansa na coś głębszego. 

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Hmm skojarzyło mi się z ciąża w rodzinie lub wśród znajomych albo zaproszenie na imprezę. 

 

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

 

No ja tu jednak obstawiam szansę na uczucie. Wpłynięcie na nowe. Nie bez znaczenia są te pucharowe karty :)

Powodzenia 

55 minut temu, Sarah2020 napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Sarah2020 napisał:

Dziekuję panna.marta :) co do pytania 3 to bratowa jest w ciąży i w styczniu spodziewa się rozwiązania, ja tego nie przeżywam ale może będzie to dla mnie w jakiś sposób ważne.

O proszę może to będzie to właśnie. 

A zajrzysz przy okazji do mnie na rozkład styczniowy? :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

Myślę, że to co było w 2019 pójdzie w niepamięć bo mamy "na dzień dobry " wieżę, a to jest przełom. W bardzo fajnym,  lekkim nastroju wejdziesz w ten 2020 i widać,  że w pełnej witalności. 

 

1 godzinę temu, panna.marta napisał:

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

Myślę, że się w kimś zakochasz - w mężczyźnie, którego może już znasz bo Papież to ktoś z naszego bliskiego otoczenia. . Ale jeśli jeszcze nie znasz to zapewne poznasz. 

Na pewno to uczucie, które u Ciebie zakwitnie w styczniu będzie bardzo silne i poważne. Będziesz pewna tych uczuć i tego Pana.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, panna.marta napisał:

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Myślę, że to co zasugerowałaś mogło się tutaj pokazać bo mamy kartę rodziny i małego dziecka. 

1 godzinę temu, panna.marta napisał:

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

Na pewno jakaś randka z tym Panem

( Królem Buław ) będzie miała miejsce no i bardzo przyjemne relacje z rodziną i niewykluczone, że także z tym mężczyzną.

Odnośnik do komentarza
 
 
 
1
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Singielka.

 

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

 

Czekają Ciebie jakieś poważne zmiany w relacjach z otoczeniem. Jeśli do tej pory byłaś samotnikiem, to zaczniesz więcej przebywać wśród ludzi, co powinno dodać Ci przysłowiowego kopa energii.

 

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

 

Kapłan to raczej osoba skryta, ale nie powiedziałabym, że manipuluje. On korzysta ze swojego doświadczenia i raczej kręgosłupa moralnego. Ja obsatwiam, że pojawi się facet dojrzały, starszy wiekem, który doda trochę koloru do twojego życia.

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Jakaś impreza albo zaproszenię na imprezę. Może ktoś poinformuje, że spodziew się dziecka.

 

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

 

Może tez oznaczac, budowanie stabilnej relacji, czego Ci życzę w nowym roku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

 

Zmieni się, według mnie na lepsze, więcej radości będzie w Tobie. W Rydwanie więcej pewności siebie i energii :)

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

 

No nie narzekaj :P Piękne karty :)  Widać Pana, który ma poważne zamiary, As Kieli to uczucie.

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

 

No ja tu widzę powiększenie rodzinki zdecydowanie, ale fajnie ! :)

 

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

 

Jakieś randki, wyjścia, może nawet gdzieś dalej. Będzie milutko haha

 

Wszystkiego dobrego ! ;*

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

 

Singielka.

 

1.Samopoczucie:

Wieża, 3 kielichy, rydwan - początek miesiąca może być ciężki, ale nagle to się zmieni, dzięki jakimś znajomym albo jakiejś imprezie, może chodzi o imprezę sylwestrową.

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

Kapłan tutaj dobrze wróży, mówi o poważnym uczuciu, widać mocno zainteresowanego pana.

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Jakaś dobra wiadomość związana z kimś młodym z rodziny

 

4. Co miłego?

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

Faktycznie mogą być jakieś odwiedziny lub twoja podróż do rodziny, którą darzysz ciepłymi uczuciami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

Wieża z 3 kielichami to takie napady radości, pozytywne jazdy (coś jak np. po jakimś alko albo trawce czy czymś takim)

 

W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

Po środku as czyli możliwość zakochania się, Kapłan wskazuje raczej na osobę z Twojego otoczenia, kogoś kogo możesz już kojarzyć z widzenia, nie tyle znać osobiście, co kojarzyć. osoba w typie buławowego czyli taki bardzo ekspansywny.

 

W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 

Coś w domu, przy domu, może jakieś świętowanie czyiś imienin, urodzin, jakiegoś sukcesu

 

W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

Spotkanie z kimś z rodziny, z kimś z daleka. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 19:27, Sarah2020 napisał:

Singielka.

 

1.Samopoczucie:

 

Wieża, 3kielichy , rydwan

 

Jakaś nagła informacja lub zdarzenie pozytywnie Cię zaskoczy. Nabierzesz rozpędu do działania. 

 

 

2. Uczucia:

Kapłan, as kielichów, król buław

 

Mnie te karty wskazują na osobę zajęta, lub szefa. W każdym razie pojawi się mężczyzn mocno zainteresowany i silnie adorujący. 

 

3. Ważne wydarzenie:

10 denarów, 6 buław, paź kielichów 


Sukces związany z materia i z czymś przyjemnym, lub świeżym uczuciem. 

 

4. Co miłego?

 

Świat, 10 denarów, 2 kielichy

 

Spotkanie które wzbogaci być może z obcokrajowcem, z kimś z daleka lub z internetu. Może to być jakaś propozycja materialna. Sadze ze pytanie 3 i 4 wiąże się z tym samym wydarzeniem. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja: bardzo pozytywny miesiąc 

 

1.

-Wielkie rewolucje w kontaktach towarzyskich: odcięcie całkowite od niektórych, dla niektórych wprowadzenie bariery/granicy żeby wpływu nie mieli

- zamknięcie starego etapu i ruszenie z impetem do postawionych celów,

- dużo wyjazdów i wędrówek po górach i pagórkach

- werwa do działania

-świetna kondycja

-dieta koktajlowa 

- zlikwidowanie niepotrzebnych kont społecznościowych 

 

2.

Tu spotkanie z ważnym panem po kilkumiesięcznej przerwie i przekonanie, że utkwił głeboko w sercu, głębiej niż myślałam. 

 

3

-  Zdecydowanie najważniejsze dla mnie było  spotkanie z w/w panem i jego deklaracja kontaktu w lutym,

- nowy domownik: papużka od siostry:)

- urodziła się bratanica:)

- pomogłam też siostrzeńcowi w potrzebie

 

4. Cały miesiąc był wyjątkowo miły:)

- ale spotkanie z Panem najmilsze

-wyjazdy, zwiedzanie

- piękny kontakt z rodziną, 

- przypływ dodatkowej gotówki 

- randki 3 , miłe ale nieistotne bo w/w pan przyćmił wszystkich. 

 

Każda Wasza interpretacja, każdego z osobna i razem  była mega  trafna w punkt, dziękuję serdecznie:)

 

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...