Skocz do zawartości

Sylwester (Willow) ZWERYFIKOWANY


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

4 buław + 5 monet + 8 buław

Wygląda mi na to, że przez czyjąś chorobę (jak w zeszłym roku) zostaniemy w domu, i będę pisać do wszystkich i składać życzenia :) Ewentualnie 8 buław - to fajerwerki, które będę obserwować przez okno :D

A co wy sądzicie? :)

Z góry bardzo wszystkim dziękuję! :bukiet:

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Willow napisał:

4 buław + 5 monet + 8 buław

Myślę, że pozostaniesz w domu bo jest 4 Buław a to także karta domu. 5 Denarów nie musi wcale świadczyć o czyjejś chorobie, bo to też jest deficyt w każdej kwestii. Wydaje mi się, że możesz nie mieć jakiś propozycji imprezowych i zostaniesz w domu z braku laku, aczkolwiek będzie fajnie bo 4 Buław to taka karta,  która zawsze mówi o pozytywnych - przynajmniej tak mi prywatnie wychodzi. Może to być domówka tyle tylko,  że będzie na niej niewiele osób bo mamy 5 Denarów.

Do tego wiadomości na fb czy sms z resztą otoczenia (8 Buław).

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Willow napisał:

4 buław + 5 monet + 8 buław

Wygląda mi na to, że przez czyjąś chorobę (jak w zeszłym roku) zostaniemy w domu, i będę pisać do wszystkich i składać życzenia :) Ewentualnie 8 buław - to fajerwerki, które będę obserwować przez okno :D

A co wy sądzicie? :)

Z góry bardzo wszystkim dziękuję! :bukiet:

 

W domu raczej, ta 4 buław na pierwszym miejscu, no nie chce być inaczej, trochę mało ludzi będzie, trochę słabo w sensie, że nie będzie jakaś wielka impreza. a 8 buław jako fajerwerki - no pasują :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że czeka Ciebie sylwester w domu. 5 denarów pokazuje mi zazwyczaj, że czegoś nam brakuje np. niby mamy przyjaciół, ale nie mogą być przy nas. To jest taka zimna karta, a więc myślę, że będziesz intensywnie komunikowała się z ludźmi, aby nie czuć tej pustki.

Odnośnik do komentarza

Też obstawiam w domu może gdyby nie ta 5 monet, to obstawialabym czyjś dom taka strikte domowke. Swój dom mógłby wyjść w 6 kieli lub 10 lecz ta 5 mi tu hamuje trochę sytuację. Mimo wszystko będziesz mieć energię do dobrej zabawy i tego też życzę :)

Odnośnik do komentarza

Obstawiam, że zostaniesz w domu i na początku nie będzie Ci to pasować, a później się okaże, że to jednak była bardzo  dobra decyzja. Ta 5 denarów może też pokazywać, że sama nie będziesz mieć ochoty na wyjście.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2019 o 21:08, Lianna napisał:

A mnie się wydaje, że spędzisz z Mężem w łóżku XD 4 Buław - zarówno łóżko, jak i świętowanie XD z kolei 5 Monet 8 Buław- mało ruchu mi się kojarzy :D

Hahahahahahshahsh

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Do nas przyjechali rodzice męża, siedzieliśmy niedługo, mąż czuł siebie jeszcze w miarę, ja byłam zupełnie martwa i fizycznie i psychicznie. Fajerwerki oglądaliśmy z łóżka :D Sporo było komunikacji pisemnej :) 

Dziękuje bardzo za interpretacje wszystkim!:bukiet: Jesteście super:1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Sylwester (Willow) ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...