Skocz do zawartości

Początek 2020 dla Ziomala


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

4 dni do 2020, a zatem dobry moment na to, aby zajrzeć do kart i zainteresować się tym ,co szykuje dla mnie Nowy Rok..

 

1. Co wniesie do mojego życia I kwartał  2020?

 

As Mieczy  - 7 Denarów - Koło Fortuny 

 

To będzie dla mnie wg kart zwariowany czas bo mamy Koło Fortuny ale też mogę spodziewać się jakiejś gruntownej zmiany co pokazuje As Mieczy. 

 

2. Co mnie czeka w styczniu 2020?

 

Paź Denarów- Sprawiedliwość  - Głupiec 

 

Wygląda na to, że oprócz studiów szykuje się coś zupełnie nowego co wskazuje Głupiec na zamknięciu.

Ale poza tym, że Paź Denarów mówi o studiach ( karta studenta) to także info o małych zasobach finansowych na skutek spłaty zobowiązań finansowych (Sprawiedliwość).

 

3. Czy w 01.2020 zmienię pracę?

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 

 

Denarów to karta współpracy, co by mogło mówić o wyjściu z tego marazmu ukazanego w 4 Mieczy. 

Kochankowie to karta taka mało czytelna więc dołożyłem kartę, a nią okazał się As Denarów..

Potencjał jakiś jest,  ale wydaje mi się,  że w styczniu to będą tylko takie zalążki..

 

A Wy co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
 
 
4
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

4 dni do 2020, a zatem dobry moment na to, aby zajrzeć do kart i zainteresować się tym ,co szykuje dla mnie Nowy Rok..

 

1. Co wniesie do mojego życia I kwartał  2020?

 

As Mieczy  - 7 Denarów - Koło Fortuny 

 

To będzie dla mnie wg kart zwariowany czas bo mamy Koło Fortuny ale też mogę spodziewać się jakiejś gruntownej zmiany co pokazuje As Mieczy. 

 

2. Co mnie czeka w styczniu 2020?

 

Paź Denarów- Sprawiedliwość  - Głupiec 

 

Wygląda na to, że oprócz studiów szykuje się coś zupełnie nowego co wskazuje Głupiec na zamknięciu.

Ale poza tym, że Paź Denarów mówi o studiach ( karta studenta) to także info o małych zasobach finansowych na skutek spłaty zobowiązań finansowych (Sprawiedliwość).

 

3. Czy w 01.2020 zmienię pracę?

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 

 

Denarów to karta współpracy, co by mogło mówić o wyjściu z tego marazmu ukazanego w 4 Mieczy. 

Kochankowie to karta taka mało czytelna więc dołożyłem kartę, a nią okazał się As Denarów..

Potencjał jakiś jest,  ale wydaje mi się,  że w styczniu to będą tylko takie zalążki..

 

A Wy co o tym sądzicie?

1. Pierwszy kwartał mówi trochę o takich czystkach, nowych postanowieniach. Nie ma tutaj miejsca na emocje, a raczej strategiczne, oparte o wiedzę i doświadczenie działanie. Ogólnie pierwszy kwartał może być dla Ciebie mozolny i nieciekawy, ale to tylko chwilowa sytuacja, bo los zaraz powinien się zmienić. Jeśli szukasz innej pracy, to dokształcaj się, a efekty w odpowiednim czasie się pojawią.

2.Jeśli jesteś na studiach, to czas sesji egzaminacyjnej, a więc oceny twojej wiedzy. Możesz albo podejść trochę beztrosko i lekkomyślnie lub po prostu nie sprawi Ci to większych problemów.

3. Chyba dosyć często kładziesz karty na zmianę pracy, bo już widziałam podobne pytanie. Tak jak sam powiedziałeś potencjał będzie, ale wszystko zależy od Twojej postawy. Albo będziesz bierny jak w 4 mieczy albo będziesz rzetelnie pracował: wysyłał CV, dokształcał się itd. Tutaj mogła się także zaznaczyć czyjaś pomoc.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

4 dni do 2020, a zatem dobry moment na to, aby zajrzeć do kart i zainteresować się tym ,co szykuje dla mnie Nowy Rok..

 

1. Co wniesie do mojego życia I kwartał  2020?

 

As Mieczy  - 7 Denarów - Koło Fortuny 

 

Myślę, że spontanicznie porzucisz coś na co tak długo czekasz albo coś co nie przynosiło korzyści lub rokowań 

 

2. Co mnie czeka w styczniu 2020?

 

Paź Denarów- Sprawiedliwość  - Głupiec 

 

No jak najbardziej nauka, kurs możesz się doszkalac że względu na pracę czy lepsze zarobki 

 

3. Czy w 01.2020 zmienię pracę?

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 

 

Będzie na to szansa, ale czy z niej skorzystasz raczej nie to tak wygląda jakbyś sobie odpuścił, bo coś będzie niepewne lub po prostu zabraknie ci na to sił. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2019 o 20:38, mezza napisał:

3. Chyba dosyć często kładziesz karty na zmianę pracy, bo już widziałam podobne pytanie. Tak jak sam powiedziałeś potencjał będzie, ale wszystko zależy od Twojej postawy. Albo będziesz bierny jak w 4 mieczy albo będziesz rzetelnie pracował: wysyłał CV, dokształcał się itd. Tutaj mogła się także zaznaczyć czyjaś pomoc.

Bierny absolutnie nie jestem w tej kwestii. 4 Mieczy może tu opisywać marazm jaki doświadczam.. mimo wysyłania CV nikt się nie odzywa i to mnie deprymuje..

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...