Skocz do zawartości

Sylwester inaczej, zmiany


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Tegorocznego sylwestra planowałam spędzić z przyjaciółmi, tradycyjnie jak co roku. Miałam jechać do nich do domu.

Wczoraj zmieniłam nagle myśl i zachciałam wejście w nowy rok spędzić skromnie, sama (lub z nimi jakby chcieli) na łonie natury, na dość okolicznej górze (godzina drogi autem) Ślęży, bez objadania i opijania. 

 

1.Spędzę tego sylwestra na Ślęży?

 

Cesarz, kochankowie , kapłan

powiedziałabym , że tak, może nawet wezmę udział w mszy o ile będzie 

 

 

2. Jak ostatecznie spędzę Sylwestra ?

 

Królowa kielichów, królowa denarów, 10 denarów

I nadal jestem na tak, bo ostatnio królowa kielichów z 10 denarów pokazała mi dosłownie bycie na te jgórze , tu mam jeszcze denarową czyli tą, która sobie coś postanowiła.

A może jednak przyjaciele też będą ze mną? Przedstawiłam koleżance pomysł (bez wymuszania bo nikomu nic nie chcę narzucać), koleżance się podoba, jej mężowi niespecjalnie.

Co by nie było ja spędzę tak jak chcę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Tegorocznego sylwestra planowałam spędzić z przyjaciółmi, tradycyjnie jak co roku. Miałam jechać do nich do domu.

Wczoraj zmieniłam nagle myśl i zachciałam wejście w nowy rok spędzić skromnie, sama (lub z nimi jakby chcieli) na łonie natury, na dość okolicznej górze (godzina drogi autem) Ślęży, bez objadania i opijania. 

 

1.Spędzę tego sylwestra na Ślęży?

 

Cesarz, kochankowie , kapłan

Myślę, może być trochę emocjonalnie z pojęciem decyzji, ale podobno kapłan to miejsce domu gdzieś blisko domu. Obstawiam jednak coś bliżej. 

 

 

2. Jak ostatecznie spędzę Sylwestra ?

 

Królowa kielichów, królowa denarów, 10 denarów

Tu znowu zaznaczają się emocje myślę, że w gronie ludzi w przeważającej mierze kobiety. Powinno być fajnie, trochę się ktoś postara, żeby było ładnie i niczego nie zabrakło. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

.Spędzę tego sylwestra na Ślęży?

 

Cesarz, kochankowie , kapłan

Będą wątpliwości i problemy z podjęciem decyzji, czy na pewno tak czy jednak inaczej. Cesarz to restrykcje,  obawiam się, że pogoda nie dopisze a w konsekwencji rok 2019 pożegnasz w bezpiecznym miejscu i raczej to nie będzie ani w górach ani w ogóle w plenerze bo wg mnie Papież to ognisko domowe. 

54 minuty temu, panna.marta napisał:

2. Jak ostatecznie spędzę Sylwestra ?

 

Królowa kielichów, królowa denarów, 10 denarów

Tak jak powyżej pisałem, tak teraz na podstawie tego rozkładu potwierdzam, że Sylwestra spędzisz w domu. 

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości mamy tutaj dwie Królowe  - domatorki oraz kartę bezpieczeństwa domowego i rodzinnego 10 Denarów.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: mieliście rację;)

Mimo początkowych dylematów byłam u przyjaciół bo koleżance bardzo zależało razem spędzić. Zdążyłyśmy wszystko zorganizować jak trzeba, ale bez przesytu w jedzeniu i piciu, bez fajerwerków.

Znajomi zaprosili swojego kolegę singla więc nie byłam sama. Było całkiem fajnie.

Na Ślężę jedziemy jutro bo mamy jeszcze urlopy:)

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...