Skocz do zawartości

Na rok 2020 Piko


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: X pucharów, Sąd , Królowa pucharówPostawa rodzinna, dążność do dużych zmian, wrażliwość i uczuciowość.

spacer.png  spacer.png spacer.png

 

2. Pieniądze: Głupiec, Król Denarów, Diabełlekkomyślnie wydawane, mimo to stabilna sytuacja. przywiązanie do wartości materialnych

spacer.png spacer.png spacer.png

 

3. Dom: Cesarz i Trzy BuławyDający poczucie bezpieczeństwa, samodzielności i odpowiedzialności

spacer.png spacer.png

 

4. Wszystko co ucieszy: Księżyc, As Mieczy, Król Mieczyksiążki i filmy typu "Horror", dobre efekty w pracy z symboliką snów, szczera rozmowa oparta na faktach, obiektywizm, przygotowanie merytoryczne do egzaminu, rzeczowość i podążanie za prawdą, umiejętność właściwej oceny sytuacji, odpowiedzialność

spacer.png spacer.png spacer.png

 

5. Praca: Gwiazda, 7 mieczy, Królowa Buław, 7 denarówDobra passa i spełnienie marzeń, samotne działanie i chytrość, uznanie i korzystna informacja, dobra zapłata za wykonaną pracę...

spacer.png spacer.png spacer.png spacer.png

 

6. Życie zawodowe: 2 buław, Koło Fortuny, 2 pucharyumiejętność łączenia przeciwieństw, bądź uważny by nie popełniać błędów, dobra atmosfera w pracy , podpisanie umowy.

spacer.png spacer.png spacer.png

 

7. Sport: Arcykapłanka, PustelnikWysiłkowy, zdecydowanie indywidualny, niż grupowy

spacer.png spacer.png

 

8. Partnerstwo, miłość: 10 buławciężka sprawa...

spacer.png

 

9. Zdrowie: Królowa Mieczy oziębłość seksualna...

spacer.png

 

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław powodzenie u płci przeciwnej, docenienie obecnej chwili, triumf

spacer.png spacer.png spacer.png

 

11. Moje relacje z ludźmi: Rycerz Mieczy, As Denarówrelacje raczej chłodne...

spacer.png spacer.png

 

12. Rozwój duchowy - IV Mieczeszukanie samotności , medytacja, spokojne zebranie sił i przemyślenie następnego kroku...

spacer.png


13. Podróże: V buław i 8 DenarówWyjazd na wskutek rywalizacji, odwiedzanie nietypowych miejsc.

spacer.png spacer.png

 

:tak:

 

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza

1. Duży wpływ będzie miała rodzina, mogą dokonać się jakieś sprawy karmiczne. Duża wrażliwość, kierowanie się emocjami.

2. W sferze finansowej trzeba uważać. Głupiec to lekkomyślność, a Diabeł to brak nasycenia, kompulsywne wydawanie i zobowiązania, kredyty. Mimo, ze Krol monet jest dobry na finanse to raczej nie w takim otoczeniu WA.

3. Zgadzam się dom daje Ci stabilność, zabezpieczenie na przyszłość. 
4. Ucieszy Cię podjęcie decyzji która pozwoli na rozwiązanie skomplikowanego problemu, który wzbudzał lęk. 
5. W prace pokładasz duże nadzieje,

możliwe ze coś Cię rozczaruje. Musisz uważać na różne dziwne zagrywki i wykazać się sprytem. Widać aktywne działanie i charyzmę. Jednak na efekty starań będzie trzeba poczekać. Mam wrażenie ze to co zakładasz na początku roku nie ziści się przynajmniej w tym rok wg. obecnej energii. 
6. Podpisanie umowy o prace. 
7. Szachy ? :D ewentualnie kalanistyka, lub pelates.  

8. Jesli jesteś w partnerstwie to cała odpowiedzialność, działanie będzie na Twoich barkach. Ewentualnie trudy związane z życiem w pojedynkę. 
9. Zdrowie potrzeba konsultacje u specjalista. 
10. Zdrowie odżywianie bardzo dobrze jeśli w 10 monetach jest zbilansowana dieta a nie kompulsywne objadanie 8 buław/ 10 monet. Jeśli dieta jest dobra widać dobra kondycję, przyspieszenie metabolizmu i duże zadowolenie. W każdym razie zgodne makro. 
11. Trudne i gwałtowne. Szanse na poznanie wartościowych znajomych choć ciężkie do utrzymania przy rycerzu mieczy.

12. 4 miecze dobra kart na rozwój duchowy, medytacja tutaj trzeba zachować równowagę z uziemieniem. 
13. Wyjazdy raczej krótkie takie na weekendy bardziej skupisz się na pracy. 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Będziesz pod wpływem swoich bliskich, widać, że jakieś sprawy dla Ciebie bardzo ważne zostaną wyjaśnione. 

2. Pieniądze będziesz mieć, ale będziesz też je wydawać dość lekkomyślnie, pod wpływem impulsu, emocji. Tutaj bardzo bym uważała, aby się w coś nie wpakować.

3. Stabilizacja. Nie wiem z kim mieszkasz, czy z rodzicami, czy sama, ale może pojawiać się chęć zmiany miejsca zamieszkania.

4. Jakiś mężczyzna pomoże Ci uporać się z jakimiś problemami

5. Chciałabyś, aby było dokładnie tak, jak napisałaś w swojej interpretacji, ale moim zdaniem musisz uważać, miecze to jakieś manipulacje i oszustwa, które odkryjesz i to Cię rozczaruje. Gwiazda na początku mówi, że bardzo chcesz, aby ta sfera się ułożyła po Twojej myśli, a 7 denarów to niestety brak realizacji planów w zakładanym terminie.

6. Los przyniesie ofertę pracy i dogadasz się.

7. Lubisz ćwiczyć sama ze sobą. Czy coś trenujesz? Ciekawa jestem, bo z jednej strony kapłanka to specjalista-intelektualistka i raczej mi się ona nie kojarzy z żadnym ruchem fizycznym.

8. Będziesz zmęczona i przeciążena tym tematem.

9. Mogą być jakieś wizyty u stomatologa.

10. Będziesz działać w tym temacie, uważałabym tylko na słomiany zapał w 8 buław. Jeżeli będziesz trzymać się planu, to będziesz zadowolona z efektów.

11. Nie będziesz łagodna w kontaktach, ale masz szanse na jakieś znajomości internetowe.

12. Będziesz dużo medytować i analizować.

13. Oj nie wiem, czy będą jakieś wyjazdy. Raczej praca Cię zajmie.

 

Będę wdzięczna za interpretację mojego rocznego:)

 

I życzę powodzonka!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Piko napisał:

Ja to ON , nie ONA... :sciana:

Hahahahaha

Przepraszam...

Ale cały post był napisany bezosobowo... a że ja jestem kobieta, to przyjęłam, że piszę do kobiety:)))

Już teraz będę pamiętać! I przy następnej interpretacji zaklinam się, nie popełnię faux pas:)

 

Powodzenia w Nowym Roku:)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: X pucharów, Sąd , Królowa pucharów

Jesteś chyba bardzo rodzinny, każda z tych kart wskazuje na rodzinę, co więcej jesteś bardzo opiekuńczy, delikatny i trochę nadwrażliwy - cały ten rok będzie właśnie pod znakiem rodziny, ale raczej tej z której wyrosłeś

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Pieniądze: Głupiec, Król Denarów, Diabeł

Tego Ci nie braknie, co prawda masz niezwykłą łatwość do wydawania pieniędzy na rzeczy, które Ci są kompletnie niepotrzebne, ale będziesz miał stabilność finansową, takie swoje małe imperium finansowe, chociaż ten demon jest tutaj poważnym ostrzeżeniem, który mówi, że Twój stosunek do pieniędzy jest dla Ciebie po prostu niebezpieczny, możesz popaść czy to w długi czy to w jakieś niekorzystne inwestycje, bo diabeł to wszelkie ograniczenia, a przy Królu denarów to często są kiepskie inwestycje.

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Dom: Cesarz i Trzy Buławy

Wygląda mi to tak jakbyś chciał wybyć z domu i się usamodzielnić, a Cesarz ma do tego warunki

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Wszystko co ucieszy: Księżyc, As Mieczy, Król Mieczy

Księżyc to karta artystów, sztuki, as mieczy myśli, rozmowy a Król mieczy to osoba wykształcona bardzo oczytana więc może faktycznie jest tutaj Twoje hobby w postaci czytania

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Praca: Gwiazda, 7 mieczy, Królowa Buław, 7 denarów

Pojawią się nowe pomysły, może to być związane z mediami, sztuką, reklamą, wszystko to, gdzie po pierwsze działasz niezależnie (królowa buław to niezależność zawodowa) 7 mieczy to rzeczy niekonwencjonalne, nietypowe, poza utartymi ścieżkami, gwiazda jest nadzieją, ale to też praca związana z ekranem, z błyszczeniem, z pięknem..., 7 denarów zwykle mówi: poczekaj na efekty...

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Życie zawodowe: 2 buław, Koło Fortuny, 2 puchary

Będziesz z kimś współpracował, bo dwójka buław to dopełnienie, może to być jakaś spółka czy po prostu zależność zawodowa od kogoś, co zresztą jest podkreślone jeszcze 2 pucharów czyli spotkaniem kogoś, wychodzi na to, 2 pucharów z kołem może sugerować, że poprzez życie zawodowe spotkasz też osobę bliską swemu sercu.

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Sport: Arcykapłanka, Pustelnik

Chyba odpuścisz aktywność fizyczną, na rzecz rozwoju osobistego, obydwie karty to myśliciele a nie sportowcy.

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Partnerstwo, miłość: 10 buław

Doskwierająca samotność przed Tobą, Nie widać partnerstwa tutaj, samotności też to nie oznacza, bo możesz spotkać kogoś na swej drodze, ale 10 buław to ciężkość, czyli taki splot wydarzeń, że będziesz się czuł obciążony i zmęczony, zatem inne dziedziny życia mogą Cię tak przygniatać, że nie będzie sposobności realizować się partnersko.

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Zdrowie: Królowa Mieczy oziębłość seksualna...

Odczytałbym to jako kartę radę: pomoc specjalisty, terapeuty, psychologa

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław

Schudniesz poprzez intensywny wysiłek fizyczny, dzięki czemu zyskasz uznanie

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Moje relacje z ludźmi: Rycerz Mieczy, As Denarów

Ciężkie te relacje, kłótnie, szarpanie się, sprawy materialne będą was różnic.

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Rozwój duchowy - IV Miecze

Może nie jest to karta stricte rozwoju osobistego, duchowego, ale jest to karta izolacji, zatem będziesz raczej uciekał w samotność, ale niekoniecznie przełoży się to na twój rozwój duchowy, Patrząc na Królową mieczy - 4 mieczy - 10 buław widzę, że powodem Twojego stanu jest utrata kobiety i pójście w samotność, temat do przepracowania z terapeutą.

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

13. Podróże: V buław i 8 Denarów

Będą! Papież do podróże zagraniczne, mogą być związane z wykonywaną pracą.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Arbogast napisał:

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

Zdrowie: Królowa Mieczy oziębłość seksualna...

Odczytałbym to jako kartę radę: pomoc specjalisty, terapeuty, psychologa

jakoś nie czuje potrzeby psychologa. To już prędzej jakiegoś coacha... np: od Ajurwedy... :D

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
20 minut temu, Piko napisał:

jakoś nie czuje potrzeby psychologa. To już prędzej jakiegoś coacha... np: od Ajurwedy... :D

MOże być Coach, Królowa Mieczy to nie tylko psycholog, to ogólnie fachowa pomoc od specjalisty, może być Coach, może być trener, może być mentor, może być terapeuta... szeroki wachlarz tego jest, napisałem to symbolicznie by oddać sens, nie należy tego traktować dosłownie

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Coach bywa psychologiem, i bardzo dobrze. Lecz ich zadanie polega na trochę innych priorytetach. Niestety jeden coach którego znałem zaginął, więc pewnie czas będzie się przejść na Czi- Kung (odmiana Tai Chi) w moim mieście... :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Arbogast napisał:

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

13. Podróże: V buław i 8 Denarów

Będą! Papież do podróże zagraniczne, mogą być związane z wykonywaną pracą.

tu jes 5 buław i obrazek karty w 1.poście także

@Piko rzymskie cyfry mogą zmylić...

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: X pucharów, Sąd , Królowa pucharów 

jesteś wrażliwą osobą, łatwo wybaczasz i jesteś serdeczny, uczuciowy

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

2. Pieniądze: Głupiec, Król Denarów, Diab

chyba łatwo je wydajesz... masz swoje pasje i uważaj, żeby one nie "zjadły" Ci zbyt wiele kasy

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

3. Dom: Cesarz i Trzy Buławy

nie wiem, jaka jest Twoja sytuacja rodzinna/mieszkaniowa - ale myślę, że tu pokazało się Twoje pragnienie by utworzyć własny dom, móc opiekować się kimś i być z kimś

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

4. Wszystko co ucieszy: Księżyc, As Mieczy, Król Mieczy 

pewne sprawy się wyjaśnią, nie wiem czy tak bardzo to Cię ucieszy, może spróbujesz podejść do tego rozumowo, na chłodno

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

5. Praca: Gwiazda, 7 mieczy, Królowa Buław, 7 denaw

tutaj na efekty trzeba będzie zapracować i poczekać, Gwiazda i 7 mieczy razem ti jak daleka błyskotka, która może być ze złota, ale i z tombaku - trochę zwodzi obietnicami;

nic na szybko  i łatwo się nie wydarzy, raczej trzeba energicznie wziąć sie do roboty;

może też jakaś pani Cię zmobilizuje

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

6. Życie zawodowe: 2 buław, Koło Fortuny, 2 puchary

rozumiem to jako "kariera" - na poczatku trochę namyślania się, co by tu... ;) a potem jakieś zrządzenie losu, może pomoc od kogoś, współpraca - i powinno siędobrze układać

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

7. Sport: Arcykapłanka, Pustelnik

ewidentnie coś spokojnego i statycznego bardziej - jak piszesz Czi kung, tai chi, joga

może razem z kimś

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

8. Partnerstwo, miłość: 10 buław

jeśli będzie, to raczej bardziej jako ciężar, troska

albo to nie ten czas, jak pisze Arbo - może tę sferę przesłonią inne

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

9. Zdrowie: Królowa Mieczy

też bym tu raczej widziała jakąś pomoc ze strony psychologicznej albo - płuca/oskrzela

a może pomoc w odchudzaniu ?

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław

trochę tu powalczysz :ok: wybrany sposób przyniesie dobry efekt

będziesz zadowolony

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

11. Moje relacje z ludźmi: Rycerz Mieczy, As Denarów

masz swoje zdanie i może, wbrew pozorom, lubisz go bronić, taki troszkę uparciuch;

chyba nie przepadasz za tłumami

generalnie każdemu dajesz najpierw, "na dzień dobry" szansę

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

12. Rozwój duchowy - IV Miecze

tu na razie fajerwerków nie ma, są jakieś przemyślenia - coś musi się odleżeć a może nawet coś uleczyć; na spokojnie 

kojarzy mi się tez trochę z medytacją oraz z pracą nad/z oddechem

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:


13. Podróże: V buław i 8 Denarów

w 5 kijach może być przeciskanie się przez tłumy ;) ale jeśli wyjazdy - to chyba na jakieś warsztaty, nie czysto rekraacyjnie

 

miłego roku 2020 :thanks:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ava55 napisał:

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław

trochę tu powalczysz :ok: wybrany sposób przyniesie dobry efekt

będziesz zadowolony

Tu się będę musiał napracować aby zrzucić brzuszek i odzyskać kaloryferek ... :ok:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: X pucharów, Sąd , Królowa pucharówWydaje się, jakby miało być stabilnie, bezpiecznie, ciepło, rodzinnie, z dużą wrażliwością i w skupieniu na sprawach emocjonalnych, uczuciowych, na własnej wrażliwości i potrzebach serca. Rok, w którym następuje jakiś bilans, coś się dopełnia, następuje jakieś podsumowanie? Może to rok, w którym zatacza się jakiś Twój cykl lub następuje bilans jakiegoś okresu w życiu?

2. Pieniądze: Głupiec, Król Denarów, Diabełja tu widzę pożyczkę lub kredyt

3. Dom: Cesarz i Trzy Buławy → poczucie wpływu, decyzyjność, autonomia, samodzielność, jakieś przedsięwzięcie, może remont lub przeprowadzka? (nie wiem, jaka jest twoja sytuacja, ale w 3 buław wypatrywałabym jakiejś zmiany, nowych planów związanych z domem). 

4. Wszystko co ucieszy: Księżyc, As Mieczy, Król Mieczynowe wzywanie intelektualno-naukowe, które teraz jeszcze nie jest w planach, ale taka możliwość się pojawi w odpowiednim czasie. Może jakiś kurs, szkolenie. Niewykluczone, że z obszaru ezoteryki. 

5. Praca: Gwiazda, 7 mieczy, Królowa Buław, 7 denarów → Rok pomyślny na tle zawodowym, bezpieczny, ale bez większych zmian. Jakieś dorywcze zlecenia lub też praca dodatkowa w tych 7 mieczach, moim zdaniem zaoferowana przez kobietę. 

6. Życie zawodowe: 2 buław, Koło Fortuny, 2 pucharypomyślna współpraca, jakaś nowa propozycja pracy z kimś w duecie. Może własnie w związku z powyższym. 

7. Sport: Arcykapłanka, Pustelnik → ćwiczenia w domowym zaciszu lub indywidualne treningi. Może związane z medytacją lub sztuki walki?

8. Partnerstwo, miłość: 10 buław  raczej mało tutaj możliwości na miłość

9. Zdrowie: Królowa Mieczy → mogą pojawić się problemy z układem moczowym lub drobne zabiegi np. stomatologiczny, dermatologiczny

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać i czuć: 8 buław, X denarów, 6 buław dobre samopoczucie, dużo aktywności i ruchu, zwróciłabym uwagę na ciśnienie, krążenie

11. Moje relacje z ludźmi: Rycerz Mieczy, As Denarów → rycerzowi mieczy raczej ciężko budować relacje, bo bywa chłodny w komunikacji, przywiązuje uwagę do spraw konkretnych, a nie do aspektów relacyjnych. W Asie widziałabym gotowość do znajomości, które oparte są na jakichś korzyściach, interese i dość powierzchowne, krótkoterminowe. 

12. Rozwój duchowy - IV Mieczewydaje się, jakbyś miał odpuścić sobie na jakiś czas sprawy związane z rozwojem duchowym czy zrobił przerwę od ezoteryki

13. Podróże: V buław i 8 Denarównie widzę tutaj wielkich wypraw, raczej zajęcie się pracą

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Priestess napisał:

12. Rozwój duchowy - IV Mieczewydaje się, jakbyś miał odpuścić sobie na jakiś czas sprawy związane z rozwojem duchowym czy zrobił przerwę od ezoteryki

Myślałem o tym nawet  ze względu na nawał innych zajęć. Ale to rozkład na rok. Cały rok bez ezoteryki ? Spróbuje pogodzić  zajmowanie się innymi rzeczami i zajmowaniem się ezoteryką... :hustawka:   :thanks:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Priestess napisał:

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać i czuć: 8 buław, X denarów, 6 buław dobre samopoczucie, dużo aktywności i ruchu, zwróciłabym uwagę na ciśnienie, krążenie

Tak, aktywność. Krążenie mam dobre...  :tak:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
10 godzin temu, Piko napisał:

Myślałem o tym nawet  ze względu na nawał innych zajęć. Ale to rozkład na rok. Cały rok bez ezoteryki ? Spróbuje pogodzić  zajmowanie się innymi rzeczami i zajmowaniem się ezoteryką... :hustawka:   :thanks:

No cały rok to nieee :D 4 mieczy mówi o czasowym odpoczynku, a nie bezterminowym :D Nie wiemy co do tej 4 by było dalej, ale ja to zrozumiałam jako taki czas, w którym chwilowo (np. na kilka miesięcy) zrobisz sobie regeneracyjny urlop od ezoteryki. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

12. Rozwój duchowy - IV Mieczeszukanie samotności , medytacja, spokojne zebranie sił i przemyślenie następnego kroku...

spacer.png

 

W dniu 5.01.2020 o 11:14, Priestess napisał:

chwilowo (np. na kilka miesięcy) zrobisz sobie regeneracyjny urlop od ezoteryki.

 

W dniu 3.01.2020 o 13:19, Ava55 napisał:

na spokojnie 

kojarzy mi się tez trochę z medytacją oraz z pracą nad/z oddechem

To rzeczywiście nie jest dobry czas , mam więcej tzw. przyziemnych spraw do zrobienia ale jak pisała @Ava55 mogę wykonywać choćby medytacje z oddechem. Czyli w sumie też nie źle... :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: X pucharów, Sąd , Królowa pucharów

Zostawisz i podsumujesz dla siebie jakieś problemy związkowe, doświadczenie w przeszłości, może rzeczywiście wrażliwy, emocjonalny, będziesz żył uczuciami, poświęcisz sporo czasu rodzinie (Sąd), będziesz nastawiony na szukanie partnerki uczuciowej, ale z 8 pozycji raczej na razie to się nie spełni...

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

2. Pieniądze: Głupiec, Król Denarów, Diabeł

Widzę w tym początki jakiegoś przedsięwzięcia finansowego - naglę i nie na koniecznie bezpiecznych warunkach, chociaż z początku będziesz miał kasę i będzie po Twojemu - ale możesz wejść w długi... Też, jako wariant nagle i bez namysłu zaczniesz korzystać z jakiegoś źródła finansowego. Diabeł, jak i Król monet ogólnie jest niezły na kasę, ale razem z Głupcem to ostrzeżenie przed nagłymi i beztroskimi działaniami, które są korzystne (Król Monet) przez chwile, ale nie do końca szczerymi - potem kończą się długami lub niepotrzebnymi obowiązkami - Diabeł.

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

3. Dom: Cesarz i Trzy Buławy

Będziesz miał jakieś plany odnośnie własności (do 3 buław zwykle dokładam kartę), rozpoczęcie jakiegoś działania: jeśli nie masz własnego mieszkania/domu to chyba będziesz planować lub rozpoczniesz proces kupna (wejście w posiadanie, zarządzanie domem), kup, jeśli dom masz to też mi się widzi rozpoczęcie remontu;

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

4. Wszystko co ucieszy: Księżyc, As Mieczy, Król Mieczy

Mi się wydaję, że odetniesz się od jakichś obaw, iluzji, niejasnych sytuacji i zaczniesz racjonalnie oceniać świat wokół siebie :) Może też będą jakieś pomysły (As Mieczy), twórcze (Księżyc - wyobraźnia) i będziesz pisał o tym, rozmawiać o tym - miecze;

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

5. Praca: Gwiazda, 7 mieczy, Królowa Buław, 7 denarów

Myślę, że szefowa (Królowa Buław), o ile masz, może obiecać Ci jakieś bardzo atrakcyjne możliwości, lub wysokie i dotąd nieosiągalne stanowisko (Gwiazda), ale przy tym o czymś skłamie, coś nakręci i będziesz tych możliwości czekał w nieskończoność - także bądź ostrożny;

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

6. Życie zawodowe: 2 buław, Koło Fortuny, 2 puchary

Z czasem relacje zostaną bardziej serdecznymi i ciepłymi (2 kielichów), zmiany, które toczą się teraz do tego prowadza :) 2 buław na początku to taki dystans i rozglądanie się;

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

7. Sport: Arcykapłanka, Pustelnik

Joga mi się tu kojarzy :) Taki duchowy sport :)

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

8. Partnerstwo, miłość: 10 buław

Zastanawiam się, czy nie straszy (ciąży) Cię odpowiedzialność co do związków... 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

9. Zdrowie: Królowa Mieczy

Zaziębienia, konsultacji u specjalisty;

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław

Na pewno schudniesz i osiągniesz swój cel, w 8 buław widać sporo ruchu, w 6 buław - zwycięstwo, konsultujesz się w jakieś przychodni co do diety - 10 monet? W każdym razie, ta karta też mówi, ze odżywianie i suplementy są dla Ciebie korzystnie ułożone :)

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

11. Moje relacje z ludźmi: Rycerz Mieczy, As Denarów

Może być sporo spięć i kłótni - po Rycerz mieczy jest cięty i krytyczny, ale pojawią się też dla Ciebie ważne i wartościowe znajomości - As Monet :)

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

12. Rozwój duchowy - IV Miecze

Też bym stawiała na medytacje, na poszukiwanie odpowiedzi w sobie, lub swoich snach - chyba będzie razem z jogą stosowana (karty w pozycji 7)

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

13. Podróże: V buław i 8 Denarów

Pewnie będą związane z pracą, ale też bardzo dynamiczne (5 buław) :)

 

Powodzenia w 2020  :)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Willow napisał:
W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

8. Partnerstwo, miłość: 10 buław

Zastanawiam się, czy nie straszy (ciąży) Cię odpowiedzialność co do związków... 

Myślę że to nie to.

 

16 minut temu, Willow napisał:
W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

 

10. Odchudzanie/zdrowe odżywianie się, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: 8 buław, X denarów, 6 buław

Na pewno schudniesz i osiągniesz swój cel, w 8 buław widać sporo ruchu, w 6 buław - zwycięstwo, konsultujesz się w jakieś przychodni co do diety - 10 monet? W każdym razie, ta karta też mówi, ze odżywianie i suplementy są dla Ciebie korzystnie ułożone :)

Super, będę fit jak Arbo :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Piko napisał:

Myślę że to nie to.

Coś na Ciebie ciąży w każdym razie moim zdaniem - może obowiązki, może chcesz więcej wolności, może jakieś inne rzeczy (coś napiszę w pw). Szkoda, że tylko jedną kartę wyciągnąłeś, było by więcej szczegółów :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

REINTERPRETACJA:

W dniu 30.12.2019 o 10:13, zakretka23 napisał:

12. 4 miecze dobra kart na rozwój duchowy, medytacja tutaj trzeba zachować równowagę z uziemieniem.

 

W dniu 2.01.2020 o 14:20, Arbogast napisał:

Może nie jest to karta stricte rozwoju osobistego, duchowego, ale jest to karta izolacji, zatem będziesz raczej uciekał w samotność, ale niekoniecznie przełoży się to na twój rozwój duchowy, Patrząc na Królową mieczy - 4 mieczy - 10 buław widzę, że powodem Twojego stanu jest utrata kobiety i pójście w samotność, temat do przepracowania z terapeutą.

W dniu 1.01.2020 o 23:42, Iwka78 napisał:

12. Będziesz dużo medytować i analizować.

 

W dniu 3.01.2020 o 13:19, Ava55 napisał:

tu na razie fajerwerków nie ma, są jakieś przemyślenia - coś musi się odleżeć a może nawet coś uleczyć; na spokojnie 

kojarzy mi się tez trochę z medytacją oraz z pracą nad/z oddechem

 

W dniu 4.01.2020 o 23:21, Priestess napisał:

12. Rozwój duchowy - IV Mieczewydaje się, jakbyś miał odpuścić sobie na jakiś czas sprawy związane z rozwojem duchowym czy zrobił przerwę od ezoteryki

 

W dniu 8.01.2020 o 16:51, Willow napisał:

Też bym stawiała na medytacje, na poszukiwanie odpowiedzi w sobie, lub swoich snach - chyba będzie razem z jogą stosowana (karty w pozycji 7)

 

W dniu 30.12.2019 o 09:43, Piko napisał:

12. Rozwój duchowy - IV Mieczeszukanie samotności , medytacja, spokojne zebranie sił i przemyślenie następnego kroku...

spacer.png

 

Doszedłem do wniosku  że w tym roku 2020 , rozwój duchowy  powinien mi przynosić przede wszystkim : Spokój, relaks i odpoczynek, bez nadmiernej ekscytacji jaką czasem odczuwam. :koniczynka: :thanks:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...