Skocz do zawartości

Styczeń 2020 Zakrętki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 9 pucharów - niczego mi nie zabraknie, dobre samopoczucie

Praca - 8 monet - najbardziej pracowity miesiąc w roku, nadgodziny oraz weekendy

Finanse - 2 monety - opcja dorobienia po za pensja - płatne nadgodziny i weekendy - tylko czy przeżyje to moj kręgosłup ? 
Uczucia - Sprawiedliwość Rydwan - zamykasz drzwi, włazi oknem, zamykają oknem i już jest w kominie - chyba wyjaśnienie kolejny raz ze z tego nic nie będzie ...rozjazd 

Zdrowie - 8 pucharów - detox, oczyszczanie organizmu po impreazach grudniowych, a było ich bardzo dużo 

Otoczenie - Umiarkowanie - spokojne i zrównoważone 

Siłownia praca nad ciałem - 2 puchary - treningi będą sprawiać przyjemność, spotkania z przyjaciółmi na treningach, miło spędzony czas, może poznanie nowej osoby 

Niespodzianka - 10 pucharów - zaskoczy mnie rodzina albo współpracownicy 

Robic - 3 miecze - działać zgodnie z planem, kierować się bardziej rozumem, zero sentymentów 

Nie robić - 3 puchary - to czas na prace a nie na spotkania towarzyskie i wino 

Rada - Kochankowie Siła - przestać życ jak zakonnica ? ;) dokonać wyboru który doda mi siły, kierować tym co wzmocni mnie i moje ciało 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zakretka23 napisał:

Aura - 9 pucharów - tak, ogólnie rzecz mówiąc powinnaś być pełna energii i w dobrym nastroju. Może czeka Cię jakąś impreza zorganizowana. 

Praca - 8 monet - dużo pracy, ale takiej z korzyścią dla Ciebie ona zaowocuje później. 

Finanse - 2 monety - coś dodatkowego. Może nowe zadanie albo tak jak piszesz dużo pracy co spowoduje nadgodziny. 
Uczucia - Sprawiedliwość Rydwan - hmm chyba uprzadkujesz te sprawy raz a porządnie i pójdziesz do przodu w nowe, nieznane 

Zdrowie - 8 pucharów - ooo u mnie 8 kieli to zawsze jakieś silne emocje również pod względem zdrowia zatem może być tak, że jakieś dołki się pojawia. 

Otoczenie - Umiarkowanie - raczej ok bez konfliktowo 

Siłownia praca nad ciałem - 2 puchary - treningi - polubisz je będziesz może nawet w takiej euforii dzięki nim. 

Niespodzianka - 10 pucharów - hmm jakieś spotkania rodzinne 

Robic - 3 miecze - hmm może dać pewnym rzeczom wykonać się i odejść raz na zawsze 

Nie robić - 3 puchary - hmm myślę, że to taka karta bez ograniczeń pozwalająca nam żyć i oddychać pełna piersią 

Rada - Kochankowie Siła - ;) hihi to powodobno karty bardzo seksualne zatem racja może wpuścić jakiejś pikanterii w życie o ile tego chcesz. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 30.12.2019 o 09:49, zakretka23 napisał:

Aura - 9 pucharów

Poczucie satysfakcji, przepychu, trochę relaks, trochę leniuchowanie.

Praca - 8 monet - spokojne wykonywanie swojej pracy, która lekka nie jest, ale daje stabilny dochód.

Finanse - 2 monet - dodatkowe źródło dochodu, jakby drugi etat (ewentualnie te nadgodziny mogły się też tak pokazać), ale także niestabilność finansowa w tym miesiącu

Uczucia - Sprawiedliwość Rydwan - nie będzie tu uczuć, Raczej zamknięcie za sobą starych etapów, rozliczenie się z tym, podsumowanie i ruszenie z kopyta dalej.

Zdrowie

Otoczenie - bez zmian, nudno przez to spokojnie, przyjaźnie nastawieni ludzie do Ciebie

Siłownia - 2 pucharów - lubisz siłownie to prawda, tutaj to się pokazało, ale aktywności za wiele nie będzie, bardziej to będzie wypad na siłkę w celach towarzyskich niż po to, żeby tam siódme poty wylewać.

Niespodzianka - 10 pucharów - jakaś wielka radość związana z bliskimi Ci osobami

Robić - 3 mieczy - uporządkować emocje, na zgliszczach też coś można zrobić, tylko trzeba to najpierw uporządkować.

W dniu 30.12.2019 o 09:49, zakretka23 napisał:

Nie robić - 3 puchary

Nie pić, nie imprezować, traktować życie poważnie, na serio

Rada - Kochankowie Siła - bądź konsekwentna, jeśli się już na coś zdecydujesz, to się tego trzymaj 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2019 o 09:49, zakretka23 napisał:

Aura - 9 pucharów - dobre samopoczucie, będziesz skupiona na sobie i swoich potrzebach

Praca - 8 monet - oj chyba nadgodziny się szykują

Finanse - 2 monety - jest dodatkowa praca
Uczucia - Sprawiedliwość Rydwan - chyba będziesz mieć trochę dość jakiegoś natrętnego gościa

Zdrowie - 8 pucharów - detox, oczyszczanie organizmu po impreazach grudniowych, a było ich bardzo dużo 

Otoczenie - Umiarkowanie - spokojne i zrównoważone, powiedziałabym, że nawet trochę się zdystansujesz

praca nad ciałem - 2 puchary - dobra współpraca z ciałem, umiesz słuchać czego potrzebuje, umiesz o nie zadbać, super:)

Niespodzianka - 10 pucharów - jakieś fajne emocje, coś bardzo miłego cię spotka

Robic - 3 miecze - starać się jasno i klarownie komunikować

Nie robić - 3 puchary - to czas na prace a nie na spotkania towarzyskie i wino 

Rada - Kochankowie Siła - myślę, że ogólnie jesteś silną osobowością i nie musisz tego tak jakby ukrywać

Wszystkiego dobrego!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.12.2019 o 09:49, zakretka23 napisał:

Weryfikacja 
 

Aura - 9 pucharów - niczego mi nie zabraknie, dobre samopoczucie pod koniec doszło do tego zmęczenie 

Praca - 8 monet - najbardziej pracowity miesiąc w roku, nadgodziny oraz weekendy dużo pracy w weekendy i po godzinach dopiero w ostatnich dniach poczułam zmęczenie 

Finanse - 2 monety - opcja dorobienia po za pensja - płatne nadgodziny i weekendy - tylko czy przeżyje to moj kręgosłup ? kręgosłup swietnie sobie poradził, w dużo wydatków trochę musiałam kombinować 
Uczucia - Sprawiedliwość Rydwan - zamykasz drzwi, włazi oknem, zamykają oknem i już jest w kominie - chyba wyjaśnienie kolejny raz ze z tego nic nie będzie ...rozjazd zero sentymentów nowa droga 

Zdrowie - 8 pucharów - detox, oczyszczanie organizmu po impreazach grudniowych, a było ich bardzo dużo odstawienie pieczywa, słodyczy, wina 

Otoczenie - Umiarkowanie - spokojne i zrównoważone 

Siłownia praca nad ciałem - 2 puchary - treningi będą sprawiać przyjemność, spotkania z przyjaciółmi na treningach, miło spędzony czas, może poznanie nowej osoby nawiązanie współpracuje z trenerem 

Niespodzianka - 10 pucharów - zaskoczy mnie rodzina albo współpracownicy 

w prace wsparcie osoby której bym się nie spodziewał świetnego eksperta który trzyma się na uboczu i burczy na większość, dla mnie ta osoba jest wyjątkowo przyjazna i pomocna 

Robic - 3 miecze - działać zgodnie z planem, kierować się bardziej rozumem, zero sentymentów zgadza się tak działałam 

Nie robić - 3 puchary - to czas na prace a nie na spotkania towarzyskie i wino praca w tym miesiącu była priorytetem 

Rada - Kochankowie Siła - przestać życ jak zakonnica ? ;) dokonać wyboru który doda mi siły, kierować tym co wzmocni mnie i moje ciało

 

bylam konsekwentna w decyzjach i działaniu  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...