Skocz do zawartości

Obiecanki 2020


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Coroczne Obiecanki to temat dla tych, którzy stanowczo postanawiają zrobić COŚ w każdym kolejnym nadchodzącym nowym roku i zazwyczaj jest to coś, czego się nie zrealizowało bo: nie miało się na to czasu, ochoty, nie było możliwości, nie wystarczyło siły woli, ogarnęła nas gnuśność i powalające lenistwo etc. etc. i stanowcze w dniu 1 stycznia postanowienia rozwiały się jak sen jakiś złoty....
 
Każdy kto chce może w tym wątku wpisać swoje postanowienia noworoczne i za rok je zweryfikować :D 

Jeśli macie skryte marzenia, to tutaj możecie je tylko wykropkować - wy wiecie co to jest a my nie musimy tego wiedzieć - bo w tym wątku najbardziej istotne jest podjęcie postanowienia i jego weryfikacja na koniec roku.

 
Więcej w tym wątku:

Obiecanki

 

Moje obiecanki na 2020 r:

Stałe punkty programów noworocznych, czyli: 
a) kontynuuję uczenie się, rzecz jasna intensywniej i efektywniej niż w latach poprzednich xd
b) zwalczam lenistwo... albo może inaczej - spróbuję je przezwyciężyć :biggrin:

 

Poza tym: 
1. …......  (to jest to skryte, ale nie dlatego, że tajne, tylko dlatego, że będzie realizowane w zależności od rozwoju sytuacji, która jest szalenie nieprzewidywalna, żadna wróżka nie daje rady tego wyczaić :D 
2. więcej ruchu, mniej siedzenia ;)
3. powrót do garów, czyli większy niż zaglądanie do lodówki, udział w życiu domowym. Trudne ale... :kwas:

 
Wytrwałości życzę w Nowym Roku wszystkim Obiecankowiczom      :czarodziej:      :czarow: 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat

To ja napiszę o swoich postanowieniach :D :

1. Zdać prawko kategorii B (zacząłem w grudniu) aby pracować w transporcie

2. Jeśli czas i pieniądze pozwolą to zrobić jeszcze w tym roku prawko kategorii C (To prawko na ciężarowe jakby ktoś nie wiedział)

3. Po zrobieniu prawka B i C dorobić sobie kategorie E aby móc jeździć z przyczepami

4. Zacząć się odchudzać i przejść na dietę. Parowar mam więc gotowanie na parze będzie...muszę kupić jeszcze blender aby robić sobie koktajle owocowo-warzywne na śniadanie i kolację bo musi być zdrowo :D

5. Poprawić znajomość Angielskiego oraz zacząć naukę Rosyjskiego. Przyda się jak będę międzynarodowo jeździć na Tirach.

6. Dalej rozwijać się duchowo i pogłębiać swoją wiedzę.

7. Zapisać się na Jogę. Chcę rozwijać swoją duszę jak i ciało jednocześnie.

8. Zacząć hodować zioła

I to chyba tyle. Na pewno będzie to pracowity rok ale czuję, że to co zaplanowałem bardzo mnie rozwinie pod każdym względem :) 

 

Szczęśliwego Nowego Roku kochani a przede wszystkim wytrwałości :jupi:

Edytowane przez Grimgnaw
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obiecanki:

1. Pracować nad emocjami i kontrolowaniem siebie - bo masakra;

2. Przeszłość zostawić w przeszłości :tak:;

3. Tworzyć, tworzyć, tworzyć ;) ;

4. Nauczyć się włoskiego chociażby na B1 i nie zapominać o innych moich językach :)

5. Regularnie ćwiczyć jogę;

6. Regularnie ćwiczyć reiki i zrobić już ten 2 stopień :)

7. Udzielać się charytatywnie, pomagać innym, ale i siebie w końcu też;

8. Tak, pomóc i pokochać siebie - zwalczyć w końcu ten Chad :D

9. Skoczyć w końcu na reszcie te studia :D

Życzę wam wszystkiego dobrego w 2020 roku, moi drodzy :) Dużo miłości, fajnych zdarzeń, akceptacji, rozwoju - i tak, wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie nie obiecuję /postanawiam/ sobie niczego konkretnego w perspektywie kolejnego roku

mam paskudny charakter i słomiany zapał, ale chciałabym

1. szanować ludzi tj. dać im przestrzeń, też w sensie trzymać dystans

2. być w zgodzie z sobą

3. spotkać kiedyś grupę ludzi, z  którymi razem mogłabym ćwiczyć, eksperymentować i dyskutować o tym

4. stosować się do diety "m-ż" :D

 

wszystkiego dobrego w Nowym Roku  :czarodziej: :szampan_na::_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Moje obiecanki cacanki XD

 

1. Dalej śpiewać mantry

2. Ćwiczyć jogę regularnie i nie robić kilkudniowych przerw :)

3. Biegać minimum 3x w tygodniu

4. Opanować włoski, uczyć się więcej tego języka, nie tylko słuchając piosenek ;P

5. Mieć większy dystans do moich panów, czyli Małża i Taty. Spokój mnie uratuje haha

6. Rozwijać się, jeśli chodzi o wiedzę astrologiczną :)

7. Więcej czasu poświęcać na gotowanie- nauczyć się przyrządzać jakieś nowe potrawy :) Jednocześnie zdecydowanie jeść mniej słodyczy XD tu będzie największy problem :D

 

Chiba tyle. Trzymam kciuki za Was i życzę spełnienia wszystkich obiecanek ! Wszystkiego cudownego w 2020 :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...