Skocz do zawartości

Styczeń 2020 Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dom: papież - tutaj będzie dobrze, miesiąc będzie spokojny

 

Praca na etacie: księżniczka buław, księżniczka denarów, diabeł+rycedz buław- będę pracować na spokojnie, aż mnie coś wkurzy...

 

Życie zawodowe: rycerz mieczy, 5 mieczy, cesarzowa - będę czuć się oszukana i wykorzystywana

 

Pływanie: księżyc, 10 denarów - księżyc to woda, więc dalej będą małe postępy

 

Zdrowie: 6 pucharów- jakaś choroba z przeszłości się zaznacza

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Kwestie domowe będą przebiegały spokojnie, bez większych zmian, papież to konserwatyzm, zmiany tak powolne, że ich nie widać, więc nic szczególnego tutaj się nie wydarzy, patrząc od strony Cienia możecie być trochę nieobecni dla siebie, czyli każde z was skoncentruje się na swoich sprawach i braknie czasu na to by wspólnie zjeść śniadanie czy obiad. Papież oznacza także gości zatem może być ktoś u was z wizytą, przy czym bardziej to wizyta kurtuazyjna niż jakieś oficjalne wydarzenie.

 

Praca - w pracy dostaniesz jakąś propozycję odnoszącą się rozwoju zawodowego, jednocześnie widać, że ta praca nie stwarza Ci większych radości, bo diabeł to uwiązanie, to taka praca na zasadzie robię to bo muszę...

Życie zawodowe - no i tu się coś posypie, możliwy konflikt, ostra wymiana zdań, poczucie dyskomfortu, ktoś będzie chciał nadużywać Twojej osoby, Twojej uprzejmości

 

Pływanie: księżyc kojarzy się właśnie z basenami, ale też z wieczorową porą, zatem możesz chodzić na basen wieczorami

 

Zdrowie: - to są choroby wieku dziecięcego, więc może chodzi o to by zwrócić uwagę na zdrowie dzieci

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
 
 
0
 Advanced issue found
 
 
4 godziny temu, Iwka78 napisał:

Dom: papież - tak, powiedziałabym, że będziesz mogła liczyć na swoją rodzinę, zdrowe relacje.

 

Praca na etacie: księżniczka buław, księżniczka denarów, diabeł+rycedz buław- widać dużo nowej energii. Sporo komunikacji, wertowanie w papierach. Myślę, że będą trochę nieczyste zagrywki dla korzyści finansowych premii lub jakiegoś uznania. Dosyć dynamiczny okres, ale księżniczki (pazie) mogą wskazywać także na konkretne osoby, które coś mogą oferować np. jakiś zysk, ale raczej uważaj na wszelkiego rodzaju propozycje.

 

Życie zawodowe: rycerz mieczy, 5 mieczy, cesarzowa - W sumie trochę pokrywa się z tym, co opisałam powyżej. Mogą być jakieś nerwy, nieczyste zagrania, pyskówki, w które dasz się wciągnąć. Cesarzowa będzie o swoje walczyła i ma swoją dumę.

 

Pływanie: księżyc, 10 denarów - stabilnie, ale lęk jeszcze się gdzieś czai.

 

Zdrowie: 6 pucharów- jakaś choroba z przeszłości się zaznacza

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.01.2020 o 12:14, Iwka78 napisał:

 

Pływanie: księżyc, 10 denarów - księżyc to woda, więc dalej będą małe postępy

Dziś miałam przełom i pierwszy raz popłynęłam kraulem, bez deski z oddechem na jedną stronę!!! Juhuuuuu!!! Dziś świętuję!!! To było moje marzenie od dziecka, a mam 41 lat... na naukę nigdy nie jest za późno:)

 

Tralalalala

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Dom: papież - spokojne, rodzinne klimaty, wspólne wartości i patrzenie na świat, stabilność :)

Praca: nowe szanse i pomysły, ale mam wrażenie, że Twój entuzjazm będzie powstrzymany przez jakieś głupie reguły lub nie do końca szczere przepisy i postępowania (naprzyklad szefa);

Życie zawodowe: możliwe, że przez powiedziane wyżej powstanie konflikt, który nie będzie dla Ciebie korzystny, może to będzie konflikt z wyżej postawioną i kobietą;

Zdrowie: lub choroba z przeszłości, lub dzieciaki cię zarażą.

 

Życzę Ci dużo powodzenia i miło spędzonych chwil Ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Iwka78 napisał:

Dziś miałam przełom i pierwszy raz popłynęłam kraulem, bez deski z oddechem na jedną stronę!!! Juhuuuuu!!! Dziś świętuję!!! To było moje marzenie od dziecka, a mam 41 lat... na naukę nigdy nie jest za późno:)

 

Tralalalala

Wspaniałe! Gratki! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...