Skocz do zawartości

Pierwszy miesiąc


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aura stycznia 2020


Paź Denarów- Sprawiedliwość  - Głupiec 

 

Studia i sesja to na pewno to..

Ale poza tym, że Paź Denarów mówi o studiach ( karta studenta) to także info o małych zasobach finansowych na skutek spłaty zobowiązań finansowych (Sprawiedliwość). 


2. Czy w styczniu podejmę nową pracę? 

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 


3 Denarów to karta współpracy, co by mogło mówić o wyjściu z tego marazmu ukazanego w 4 Mieczy.  Ja działam i to bardzo ofensywnie, więc to po prostu informacja o stagnacji niezależnej ode mnie....

Kochankowie to karta taka mało czytelna więc dołożyłem kartę, a nią okazał się As Denarów..

Potencjał jakiś jest,  ale wydaje mi się,  że w styczniu to będą tylko takie zalążki..

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
18 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Czy w styczniu podejmę nową pracę? 

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 


 

Tak, myślę że podejmiesz (wyjście z 4 mieczy, jako zastoju, na rzecz nowych możliwości reprezentowanych w Asie Monet i Kochankach). Może to być praca fizyczna, coś wymagającego aktywności, ruchu, pracy mięśni, bądź rzemieślnicze, artystyczne zajęcie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Skupisz się na nauce, kasa jakaś powinna być.

Znajdziesz pracę, ale nie tak od razu, wydaje mi się że 4 Mieczy trochę odwleka. 3 Monet mówi o pracy, w Asie Monet też kasa plus nowe możliwości. Nie wiem, czy tutaj Kochankowie nie mówią, że staniesz przed wyborem, albo równie dobrze mogła wyjść rozmowa kwalifikacyjna ;P

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 2.01.2020 o 22:14, Ziomal597 napisał:

2. Czy w styczniu podejmę nową pracę? 

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 

Wygląda, że będzie taka propozycja i możliwość wyboru. Do tego asa trzeba było coś dociagnąć bo to brama... nie wiemy co za to brama. Ale widać, ze będziesz z kims o tym rozmawiał i staniesz w obliczu decyzji, a jaka decyzję podejmiesz... co za brama tego nie widzimy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
0
 Advanced issue found
 
3
W dniu 2.01.2020 o 22:14, Ziomal597 napisał:

1. Aura stycznia 2020


Paź Denarów- Sprawiedliwość  - Głupiec 

Skoro się uczysz, to będzie solidne wkuwanie, ale także pozwolisz sobie na trochę luzu.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 2.01.2020 o 22:14, Ziomal597 napisał:

 

 


2. Czy w styczniu podejmę nową pracę? 

4 Mieczy  - 3 Denarów  - Kochankowie + dołożony As Denarów 

Z pewnością możesz zostać zaproszony na rozmowę albo otrzymać propozycję nowego zarobku. Jeszcze taki mi się skojarzyło, że twoje wahania mogą wynikać z poczucia stabilnej sytuacji w obecnej pracy. Nowe zawsze budzi jakąś niepewność. Możliwe, że obecny pracodawca będzie kusił jakąś premią, abyś nie odchodził.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 2.01.2020 o 22:14, Ziomal597 napisał:

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Ava55 napisał:

masz teraz pracę na etat ?

może być tak, że staniesz przed decyzją - studia albo praca

Umowa zlecenie  a studia zaoczne.

Sytuacja jest taka, że pracuje w branży, z którą nie wiążę swojej przyszłości. Równolegle szukam pracy tam gdzie był chciał pracować, ale póki co starania bezowocne.

 

A Ty co myślisz o tym rozkładzie?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ziomal597 napisał:

 

A Ty co myślisz o tym rozkładzie?

własnie wyżej napisałam, co myślę

że pojawi się praca na stałe, na etat (3 monet) i będziesz musiał wybrać (Kochankowie)

As monet to karta brama, po nim warto coś dociągnac zazwyczaj

 

w kartach na aurę jest Paź monet (wiadomość)  potem Sprawka (Twoje wysiłki nagrodzone) i Głupiec - nowy początek...

jest szansa na lepszą pracę, w jakimś sensie lepszą ponieważ pokazuje się, że staniesz przed poważnym wyborem

praca może być znacząco lepsza finansowo albo w dziedzinie, w której szukasz

i As monet mowi, że jakaś nadzieja będzie za tą pracą stala, jakaś szansa dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Ava55 napisał:

As monet to karta brama, po nim warto coś dociągnac zazwyczaj

W moim systemie As Denarów to pozytywna karta brama, pewny sukces bo gdyby miał być na przykład słomiany sukces, coś na chwilę to na zamknięciu zamiast Asa Denarów byłaby 6 Buław albo 8 Buław   - karty chwilowości a denary to jednak jest trwałość. 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
30 minut temu, Ava55 napisał:

dla mnie As monet to szansa, a nie sukces

a 6 kijów to  sukces, wiekszy lub mniejszy

co kto lubi ;)

Uważam podobnie, asy ogólnie są możliwościami i szansami, natomiast 6 buław z pozycji cienia jest czymś chwilowym (przy czym ciężko uchwycić długość chwili), ale podstawowym znaczeniem 6 buław jest celebracja sukcesu i to takiego dość ciężko zapracowanego. W filmie pt: "Piękny umysł" jest taka o to scena, która przedstawia tzw. "ceremonie pióra" (faktycznie na tamtejszym uniwersytecie takiej ceremonii nie ma a le na potrzeby filmu jest) podstarzały matematyk John Nash w bibliotece uniwersytetu zostaje obdarowany przez współpracowników piórami (takimi do pisania), jest to wyraz uznania dla dorobku naukowego. I to jest idealna ilustracja sensu 6 buław, uznanie, sukces. W tarocie 78 drzwi jest scena jak facet wychodzi przez drzwi, a publika bije mu brawo. Świętują sukces. Negatyw tej karty czyli efemeryczność wynika z tego, że takie świętowanie jest chwilowe, bal trwa chwilę...

Na YT niektórzy tarociści mówią, że 6 buław to słomiany zapał, ale ci sami tarociści na 9 buław mówią, że to jest karta konsekwencji - więc widzimy, że niektórzy mają nieco inne znaczenie poszczególnych kart.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Uważam podobnie, asy ogólnie są możliwościami i szansami, natomiast 6 buław z pozycji cienia jest czymś chwilowym (przy czym ciężko uchwycić długość chwili), ale podstawowym znaczeniem 6 buław jest celebracja sukcesu i to takiego dość ciężko zapracowanego. W filmie pt: "Piękny umysł" jest taka o to scena, która przedstawia tzw. "ceremonie pióra" (faktycznie na tamtejszym uniwersytecie takiej ceremonii nie ma a le na potrzeby filmu jest) podstarzały matematyk John Nash w bibliotece uniwersytetu zostaje obdarowany przez współpracowników piórami (takimi do pisania), jest to wyraz uznania dla dorobku naukowego. I to jest idealna ilustracja sensu 6 buław, uznanie, sukces. W tarocie 78 drzwi jest scena jak facet wychodzi przez drzwi, a publika bije mu brawo. Świętują sukces. Negatyw tej karty czyli efemeryczność wynika z tego, że takie świętowanie jest chwilowe, bal trwa chwilę...

Na YT niektórzy tarociści mówią, że 6 buław to słomiany zapał, ale ci sami tarociści na 9 buław mówią, że to jest karta konsekwencji - więc widzimy, że niektórzy mają nieco inne znaczenie poszczególnych kart.

6 Buław jest sukcesem,  wielokrotnie się o tym przekonywałem w praktyce aczkolwiek dla mnie asy są jakimś początkiem ale ten nowy rozdział jest sukcesem bo otwiera się coś o sporej randze. Asy to silne karty

 Uważam, że asy to wykwitniejszy początek w porównania z Głupcem. 

Głupiec jest wyzerowaniem, asy otwierają coś ale z większym splendorem, co może być sukcesem.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ale tego się nie da tak sztywno zakwalifikować bo popatrz: as denarów na ogół reprezentuje ogólnie swój żywioł, jeśli pytasz co dla kogoś jest najwaznie to as denarów pokaże pieniądze, jeśli pytam czemu od Ciebie odeszla to as denarów powie, ze przez pieniądze lub aspekt pracy. Jeśli zapytasz co o Tobie ktos myśli to as denarów wskaże, ze jestes wartościowy dla tej osoby w tym sensie, że traktuje Cie jak podarunek od losu, skarb, dzieki któremu skorzysta. Jeśli pytasz o pracę to as denarów na ogół mówi o propozycji, ofercie czyli możliwości a nie o tym, że tą pracę już dostałeś. Chyba, ze będzie ten as potwierdzony nomen omen 6 buław, czy 3 lub 8 monet.

Edytowane przez Arbogast
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...