Skocz do zawartości

proszę o pomoc w sprawdzeniu daty ślubu


Anita4787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Proszę o pomoc w wyliczeniu daty ślubu dla mnie (10.02.1987) i mojego partnera (21.11.1969).

Wg moich obliczeń dobrymi datami powinny być:

12.02.2021  +dzień po nowiu

11/18.07.2021  

07.09.2021  +nów

05.11.2021  +dzień po nowiu

 

Czy ktoś mógłby zweryfikować moje wyliczenia i ew. wskazać najlepszą datę? 

 

Serdecznie pozdrawiam,

Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć Anito, porządne sprawdzenie daty musi potrwać, więc pewnie będziesz musiała cierpliwie czekać. Z tego co już wiem, to lepsza do tego jest astrologia niż numerologia. Na razie jedno, co mogę powiedzieć, to tyle, że ślub na nowiu nie jest korzystny, bo najważniejszej dla małżeństwa sprawy nie ma - Księżyca, jest zaćmiony, niewidoczny. I to także nie jest korzystne dla strony żeńskiej. Nawet jak numerologicznie jest "dobra data", to jeśli Księżyc i Słońce są niekorzystne jest to ważniejsze od daty wg. numerologii.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eufemia, dziękuję za odpowiedź. Oczywiście rozumiem że sprawdzenie może potrwać, ale termin rozważam w 2021 roku więc chwilę mam. ☺️ Czyli rozumiem że lepsza jest pełnia jeśli chodzi o księżyc... Choć często spotkałam się właśnie ze zdaniem iż nów jest korzystny dlatego przyjęłam takie daty.

A w jakim położeniu powinno być w takim razie słońce? 

 

Pozdrawiam 

Anita 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minut temu, Anita4787 napisał:

A w jakim położeniu powinno być w takim razie słońce? 

w dobrym... Pełnia to opozycja, ale opozycja jak już wybierać datę to lepsza jest od nowiu. Na astrologii nie znam się zbyt dobrze, ale może zajrzyj na synastrię, tam są jakieś materiały na temat warunków astrologicznych.

Zwróciłam uwagę na Twój post numerologiczny właśnie ze względu na ów nów, bo to zapamiętałam sobie dobrze - Księżyca nie widać, nie ma go podczas nowiu.

Tak naprawdę daty idealnej nie ma, zawsze są jakieś "ale" i sztuką jest wybrać te, które są najmniej upierdliwe dla małżeństwa :)

 

PS - dobry układ np. dobry aspekt, nalepiej trygon między Słońcem i Księżycem, bez malefików na osiach Asc - Dsc

Edytowane przez Eufemia
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym w takim razie prosić o przeniesienie postu w kategorię dot. astrologii?

Być może tam ktoś pomoże w sprawie korzystnego układu planet dla mnie i mojego TŻ, a nie chcę zaśmiecać forum powtarzając postów.

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anito,po prostu napisz tam drugi post - to nie jest zaśmiecanie, wskaźniki astrologiczne są inne, a zestawienie jednego z drugim może dać lepszy obraz sytuacji niż sama astrologia i sama numerologia. Będzie łatwiej ocenić, jaka data jest lepsza.

Oczywiście o ile ktoś podejmie się takiej oceny, bo tego nikt zagwarantować Ci nie może. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...