Skocz do zawartości

365 Rozkładów Tarota


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Jako że nowy rok dopiero się rozpoczął polecam Waszej uwadze "Podręcznik do codziennej praktyki - 365 rozkładów tarota" - Sasha Graham.

 

Jak łatwo można się domyślać, jeden rozkład na jeden dzień roku. 

Rozkłady są bardzo ciekawe i różnorodne, właściwie każdy obszar życia ma szansę zostać przeanalizowany. 

 

Tutaj wersja PDF dostępna online (niestety tylko pierwsze 14 dni stycznia):

https://illuminatio.pl/wp-content/uploads/2014/05/365-rozkładów-Tarota-fragment.pdf

 

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 minut temu, Ismer napisał:

Tą książkę można zakupić w wersji elektronicznej - jest tańsza od książkowej :) 

Tak, można :) Chociaż ja osobiście lubię wersje papierowe: mają zapach, strukturę i fajnie szeleszczą, łatwiej w nich robić notatki czy coś zaznaczyć :D

No i półki w salonie nie świecą pustkami, od razu widać, że intelektualista w domu mieszka :smieszne:

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja też wolę papierowe książki, ale... nie mam już na nie miejsca :D o notatkach to wstyd mówić, co nieraz mam tam zapisane :sark: 

Ale są też i takie, które dla moich potrzeb lepsze są w wersji elektronicznej, bo mogę potrzebne mi fragmenty błyskawicznie skopiować na kompa. Ta właśnie do nich należy. Nie potrzeba mi np. teorii a jedynie rozkład - pyk myk i dokładam je do mojej biblioteczki rozkładów.

Bywa, że PDF jest o połowę tańszy od papieru i jeśli nie mogę się zdecydować na kupno, bo nie wiem co książka zawiera (a wiele razy obiecujące zwiastuny wpuściły mnie w bambus) to wolę kupić elektroniczne. Miejsca szkoda na cegły :D 

 

Graham nie lubię, jej tarot to nie moja bajka i właśnie zastanawiałam się, czy warto kupić te 365 rozkładów - dzięki za fragment, bo to pomogło mi podjąć decyzję :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
29 minut temu, Ismer napisał:

Ale są też i takie, które dla moich potrzeb lepsze są w wersji elektronicznej, bo mogę potrzebne mi fragmenty błyskawicznie skopiować na kompa.

Tak, to bezsprzeczna zaleta PDFów, łatwość kopiowania bez konieczności przepisywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głownie korzystam z książek elektronicznych, wszędzie noszę z sobą e-book: jestem zwolenniczką książek elektronicznych, bo czytam 5 na raz - w kolejkach,w tramwaju, aucie itd, także mi to po prostu ułatwia życie :)

Także za wskazówkę co do wersji elektronicznej dziękuję ślicznie :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...