Skocz do zawartości

Ćwiczenia i sesja


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety trochę weszło w boczki po świętach.

 

Czy uda mi się schudnąć w styczniu?

 

8 denarów+Wieża+Umiarkowanie+5 mieczy - Myślę, że trzeba będzie z tym poczekać, bo efektów nie będzie widać. Taka syzyfowa praca.

 

Czy zdam egzaminy w sesji?

 

7 pucharów+4 pucharów+7 mieczy+6 denarów

 

Oj chyba będzie kombinatorstwo. Widać, że jakieś osoby mogą pomóc mi na egzaminach.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, mezza napisał:

Czy uda mi się schudnąć w styczniu?

 

8 denarów+Wieża+Umiarkowanie+5 mieczy - 

Oczywiście, że się uda pod jednym warunkiem! Pierwsza karta- 8 Denarów mówi o mozolnej , systematycznej pracy. 

Jeśli będziesz regularnie ćwiczyć to schudniesz, gdyż wieża kończy pewien stan rzeczy aczkolwiek musisz być cierpliwa o czym mówi Umiarkowanie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, mezza napisał:

Czy zdam egzaminy w sesji?

 

7 pucharów+4 pucharów+7 mieczy+6 denarów

Takich pytań nie warto zadawać bo wróżba zabija motywację i się niepotrzebnie kodujemy..

Trzeba się uczyć a nie wróżyć  ;)

 

Z tych kart wynika, że będziesz próbowała ściągać bo nie będziesz należycie przygotowana. 

4 Pucharów to próżnowanie i lenistwo skutkujące finalnie problemami, na które antidotum to właśnie ściąganie. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
 

Czy uda mi się schudnąć w styczniu?

8 denarów+Wieża+Umiarkowanie+5 mieczy

Myślę, że czeka Cię mozolna, systematyczna praca, która może szybko Cię zniechęcić (wieża, 5 mieczy). Umiarkowanie sugeruje, aby nie rzucać się na ćwiczenia, a raczej podejść do tego z głową i równowagą, zbilansować dietę, zadbać też o regenerację i odpoczynek.

 

Czy zdam egzaminy w sesji?

7 pucharów+4 pucharów+7 mieczy+6 denarów

Nauka może zniechęcać, jeśli materiału jest dużo, a ma się w głowie inne, ciekawsze rzeczy :) Materiał jest obszerny, a wydaje mi się, że twoja uwaga skupiona jest na czym innym, niż na nauce. Na ten moment pozostaje dobra ściąga (7 mieczy) lub wsparcie w nauce/na egzaminie (6 denarów). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
37 minut temu, mezza napisał:

Czy uda mi się schudnąć w styczniu?

 

8 denarów+Wieża+Umiarkowanie+5 mieczy 

Niespecjalnie... 8 denarow przedstawia człowieka masywnego i jest to karta dość powolnego wykuwania sukcesu. Wieża to nerwy zatem szlag Cię będzie trafiał bo postępów nie będziesz widzieć, Umiar jest karta Status Quo czyli zostanie po staremu, co dodatkowo podkreśla 5 mieczy.

Może zbyt krótko okres sobie dalas...

42 minuty temu, mezza napisał:

 

Czy zdam egzaminy w sesji?

 

7 pucharów+4 pucharów+7 mieczy+6 denarów

Karty nie pokazują jednoznacznie. Widać, że nie jesteś przygotowana i będziesz zżynać. Ta ściąga Ci pomoże. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...