Skocz do zawartości

Ciąża


emma_88

Rekomendowane odpowiedzi

Od 10 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Stąd moje pytanie: Jakie są szanse na to, że do końca roku zajdę w ciążę?

 

Papież(odwrócona)+ 4 miecze(odwrócona)+ Wieża(odwrócona)+ 3 puchary(odwrócona)+8 pucharów(odwrócona)

 

Wydaje mi się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę, albo nawet dowiem się, że wogóle nie będę mogła mieć dzieci. Szczególnie ta wieża w środku podpowiada mi, że moje plany legną w gruzach. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Same odwrócone... nie dobrze...

Papież wskazuje na konieczność konsultacji lekarskiej bo coś jest zablokowane 4 mieczy mówi o czasowej niedyspozycji, może byc spowodowe stresem bądź kłopotami jakimiś bo jest tu wieża dodatkowo 3 pucharow, czy któreś  z was (szczególnie partner) nie popija za dużo? Wówczas jakość materiału jest słaba. 8 pucharów to znów kwestia hormonalna. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
35 minut temu, emma_88 napisał:

Od 10 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Stąd moje pytanie: Jakie są szanse na to, że do końca roku zajdę w ciążę?

 

Papież(odwrócona)+ 4 miecze(odwrócona)+ Wieża(odwrócona)+ 3 puchary(odwrócona)+8 pucharów(odwrócona)

 

Wydaje mi się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę, albo nawet dowiem się, że wogóle nie będę mogła mieć dzieci. Szczególnie ta wieża w środku podpowiada mi, że moje plany legną w gruzach. 

Odwrócony papież sugeruje, że na razie takiej możliwości nie ma. Wskazuje raczej na ogromne rozczarowanie, zniechęcenie, złość na sytuację i bezradność :( 

Za to odwrócone 4 miecze i odwrócona wieża w tym temacie może akurat zwiastować pozytywne zmiany, coś starego się burzy i daje poczucie ulgi i uwolnienie od niepokoju. Odwrócona 3 pucharów może zwiastować nieplanowaną ciążę, taką z zaskoczenia.

 

Więc może karty sugerują, aby pozwolić sobie na oddech od presji i starań i zdać się na los. Być może wasze priorytety i plany w tym temacie też ulegną zmianie (8 pucharów). 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mam podobne zdanie. Papież i 4 Mieczy mówią o leczeniu. Powinno przynieść pozytywne skutki, gdy wyszła odwrócona Wieża. Dalej 3 Puchary i 8 Pucharów mogą mówić o silnych emocjach. Mogły się też zaznaczyć kwestie hormonalne.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2020 o 22:20, emma_88 napisał:

Od 10 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Stąd moje pytanie: Jakie są szanse na to, że do końca roku zajdę w ciążę?

 

Papież(odwrócona)+ 4 miecze(odwrócona)+ Wieża(odwrócona)+ 3 puchary(odwrócona)+8 pucharów(odwrócona)

 

Wydaje mi się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę, albo nawet dowiem się, że wogóle nie będę mogła mieć dzieci. Szczególnie ta wieża w środku podpowiada mi, że moje plany legną w gruzach. 

Niedobrze, że wszystko jest odwrócone. Może trzymałas talie do góry nogami :( nie wiem czy leczysz się może u jakiegoś lekarza? Jeżeli tak sugeruje zmienić. Papież i ta 4 mieczy nawet jeśli były by w pozycji prostej sugerowały by zła opiekę prowadząca do zaburzeń na tle hormonalnych. 8 kielichow to też bardzo silne emocje. Coś trzeba odpuścić. Wiem, że to łatwo tak mówić, ale na pewno należy uspokoić i wyciszyć organizm. 

Odnośnik do komentarza

W 2020 nie widać ciąży przynajmniej patrząc na te karty. Widać tutaj potrzebę leczenia pod okiem specjalisty oraz zajęcia się stanem psychiki. Jak już nieraz udowodniono często zachodzi się w ciąże gdy temat totalnie się odpuszcza. Powodzenia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2020 o 22:20, emma_88 napisał:

 

Papież(odwrócona)+ 4 miecze(odwrócona)+ Wieża(odwrócona)+ 3 puchary(odwrócona)+8 pucharów(odwrócona)

Bardzo i przesadnie się martwisz, przez co, niestety w tym roku się nie uda.

Do tego jest coś na rzeczy z chorobą (Papierz, 4 mieczy odwrócone), trzeba odbudować organizm, żeby się nagle nie złamał (Wieża). Kielichy na końcu też interpretuje jako przesadne emocje, od których powinnaś się uwolnić - 8 pucharów na końcu, + Wieża - która oprócz zniszczeń, też ma znaczenie uwolnienia od starych schematów. Czyli doleczyć się i się aż tak nie zamartwiać - i wszystko się powinno udać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jakie są szanse na to, że do końca roku zajdę w ciążę?

 

Papież(odwrócona)+ 4 miecze(odwrócona)+ Wieża(odwrócona)+ 3 puchary(odwrócona)+8 pucharów(odwrócona)

 

Nie ma co się negatywnie programować, ale przydałaby się wizyta u ginekologa. Warto zrobić poziom hormonów, aczkolwiek mogły też się pokazac lęki i stres

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...