Skocz do zawartości

rozmowa o prace nr 2 / wtorek


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Wtorek rano, kolejna rozmowa o pracę. Karty wskazują na rozgrzewkę przed batalią o zmianę czy są szanse na przyjęcie mnie? ;) Nastawiam się pozytywnie, bardzo odpowiadałoby mi takie stanowisko. W obecnej pracy bardzo kiepsko, wojny i kłótnie, marzę o zmianie.

 

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

Coś wydaje mi się, że to będzie konkretna rozmowa, na poziomie. Bardzo możliwe, że znajdę wspólny język z rekruterką (2 pucharów). Bardzo możliwe, ze zostanę także odebrana za zbyt pewną siebie, na co wskazuje 5 mieczy i właśnie giermek. Pójdę z nastawieniem, że nie mam nic do stracenia, co może być różnie odebrane przez osobę przeprowadzającą rozmowę. Może to też oznaczać usilną walkę o te stanowisko.

 

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Widzę szansę :1s_c:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

Z początku chyba całkiem fajnie będzie układała się rozmowa i dobry pierwszy kontakt. Natomiast później, kolejne wrażenie już nie będzie takie pozytywne. Być może coś Cię zaskoczy lub poczujesz się nie do końca kompetentna, ale będziesz starała się to ukryć. Negocjacje finansowe też mogą pójść nie po Twojej myśli. Paź mieczy może zwiastować twoje wątpliwości w tym temacie, czy praca faktycznie Ci odpowiada i czy warunki, miejsce są dla Ciebie atrakcyjne. Myślę, że wyjdziesz zmieszana i z wątpliwościami. 

 

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Tak, jest na to spora szansa. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Atmosfera będzie miła, zostaniesz ciepło przyjęta co sugeruje 2 kielichów, natomiast dalej masz już miecze, które są właśnie odpowiedzialne za komunikację, a 5 mieczy powiada, że zostaniesz zagięta kilkoma pytaniami i możesz stracić kontrolę nad sobą, przez co dojdzie do pewnych uszczypliwości między wami giermek mieczy, zresztą giermek mieczy to osoba w typie obserwatora i takiego detektywa, więc przygotuj się na dość specjalistyczne pytania.

 

Czy dostaniesz?

Karty jednoznacznie nie odpowiedziały, co do szansy - ona zawsze jest, raz większa, raz mniejsza, ale jest, bo szansa to jest coś nieuchwytnego, to jest jak rzut kostką... szansa jest...

As mieczy jest kartą, która mówi odcinam, ucinam

Królowa kielichów to bardziej Twój emocjonalny stosunek do tej pracy

zaś 10 denarów - w końcu jakieś denary w pytaniu o pracę, ale 10 denarów jest bardziej kartą pokoleniowości, rodziny w sensie pokoleń, spadków, nieruchomości, kupna nieruchomości, natomiast nie jest to stricte karta pracy, dlatego przy asie mieczy myślę, że tej pracy nie będzie.

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ja bym tego nie rozpatrywał tak, żeby analizować każdą kartę co ona oznacza w kontekście pytania, które jest pytaniem zamkniętym. 

Na pytania zamknięte 3 karty czytane razem są ciężkie do odczytu w sensie karta po karcie. Przy takich pytaniem czy dostanę pracę to patrzę czy w kartach wyszła ta praca, ewentualnie czy są karty sukcesu bądź zadowolenia, ale to też jest zdradliwe bo jeśli wyjdzie karta typu rydwan i 9 pucharow to owszem widać zmianę i zadowolenie ale to nie oznacza, że dostaniesz tą pracę bo równie dobrze może to oznaczać,  że nastąpi jakaś zmiana, z której będziesz zadowolona. 

 

Tutaj 10 monet mówi o tym, że będziesz w posiadaniu dobrych pieniędzy ale 10 monet odnosi się bardziej do spraw rodowych typu biznes rodzinny, spadek, nieruchomość tego typu rzeczy coś co się łączy z szeroko pojętą rodziną a nie stricte z pracą zawodową.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Niby ładnie się zaczyna ale uważałabym, żeby nie dać wciągnąć się w dyskusję, w której zbyt mocno będziesz chciała udowodnić swoją rację. Bo wtedy nawet ją udowodnisz ale może to spowodować, że poczuje się urażona kobieta, od której zależeć będzie, czy tą pracę dostaniesz i ona może to po prostu uniemożliwić.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, olejos napisał:

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

Z początku będą miłe i luźne klimaty, możesz zrobić przyjemne wrażenie, ale przy rozmowie coś nie pójdzie - może zabraknie wiedzy, może powiesz coś, czego nie musiałaś...

15 godzin temu, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Biorąc pod uwagę poprzednie pytanie i As mieczy na początku tego - raczej nie, sama karta zwykle jest na "nie", ale uważam, że następnym razem może się powiedzie (10 monet), może koleżanka lub osoba z rodziny poleci Cie w swojej firmie :)

 

Mimo wszystko życzę powodzenia i trzymam kciuki najmocniej :) 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, olejos napisał:

Wtorek rano, kolejna rozmowa o pracę. Karty wskazują na rozgrzewkę przed batalią o zmianę czy są szanse na przyjęcie mnie? ;) Nastawiam się pozytywnie, bardzo odpowiadałoby mi takie stanowisko. W obecnej pracy bardzo kiepsko, wojny i kłótnie, marzę o zmianie.

 

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

Moim zdaniem nie będzie tak najgorzej, ale może w trakcie tej rozmowy tarfi się jakieś niewygodne pytanie lub temat, które będzie wymagało Twojej elokwencji lub umiejętnego wyjścia z sytuacji. 

18 godzin temu, olejos napisał:

 

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Brakuje mi tu kart buławowych, które by mi tu pokazywały strikte współpracę. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, olejos napisał:

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

Początkowo będzie miło, może jakieś pogaduszki niezwiązane z tematem ale potem możesz polec w ogniu pytań, na które nie będziesz do końca przygotowana. Paź Mieczy to bystry i elokwentny człowiek, więc finalnie wybrniesz aczkolwiek 5 Mieczy ostrzega przed takimi złośliwymi lub trudnymi pytaniami. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, olejos napisał:

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Z mojego prywatnego doświadczenia As Mieczy otwierający rozkład zawsze przecina sprawę. Natomiast 10 Denarów na zamknięciu mówi o tym, że możesz mieć jeszcze inne oferty bo to jest ogólnie rzecz biorąc obfitość materialna.. jak nie masz innych propozycji na tą chwilę to możesz je zaraz dostać . 

 

Powodzenia  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, właśnie rozkład na dostanie pracy zinterpretowałam tak, że as mieczy zakonczy sprawę dotychczasowej beznadziejnej sytuacji w pracy i rozpocznie coś nowego wlasnie w formie dostania nowej. :) Ale zapewne nie mogę tak tego interpretować? :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, olejos napisał:

Hmm, właśnie rozkład na dostanie pracy zinterpretowałam tak, że as mieczy zakonczy sprawę dotychczasowej beznadziejnej sytuacji w pracy i rozpocznie coś nowego wlasnie w formie dostania nowej. :) Ale zapewne nie mogę tak tego interpretować? :D 

Po pierwsze nie koduj się bo karty czasem chcą coś innego powiedzieć a my wcześniej zinterpretujemy coś mało trafnie. Może tym razem tak jest.. ;)

Po drugie mi z doświadczenia As Mieczy jako pierwszy (!) mówił o jakimś przecięciu, dlatego ja tak to odczytuję... Może Tobie karty mówią to inaczej..

Nie nastawiaj się źle. 

Ja osobiście nie uważam za dobre stawianie kart na to jak pójdzie rozmowa o pracy czy też zdamy egzamin.. 

To bardziej od nas zależy niż od kart i nie ma w zasadzie potrzeby nastawiać się na prognozę kart. Lepiej o wiele bardziej przygotować się na rozmowę czy też na egzamin i po prostu żyć nadzieją a nie wynikiem wróżby. 

 

Pozdrawiam i daj znać jak poszło. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jak mi pójdzie na rozmowie?

2 kielichów - 5 mieczy - giermek mieczy

 

Pomimo, ze jesteś nastawiona pozytywnie (2 kielichów), to prawdopodobnie zaproponują niejasne warunki współpracy lub bedzie to praca poniżej Twoich możliwości. Jeśli chciałabyś nawet zmienić pracę, to nie byłaby dobra decyzja. Tam również moze byc zła atmosfera, obgadywanie (5 mieczy i giermek mieczy)

 

Czy dostanę pracę?

As mieczy - królowa kielichów - 10 denarów

Moim zdaniem As mieczy wszystko odcina, zostaniesz tam gdzie jesteś aktualnie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: niestety atmosfera w firmie mnie odrzuciła. Przeklinanie i krzyki, kłótnie słyszane przed moją rozmową. Opinie w internecie na temat firmy niezbyt pochlebne. 

Odmówiłam po rozmowie, ale generalnie poszło mi dobrze.

Po 20 minutach dostałam kolejne zaproszenie na rozmowę w innym miejscu, ale jest to praca podobna do obecnej - nie skorzystałam.

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...