Skocz do zawartości

Pewien Pan :) (M.Skrzątek)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Aaa, wszytko się usunęło, spróbuje jeszcze raz :)

Wygląd: pan raczej jest przystojny, jak wskazuje asc w Wadze, obstawiam ładny uśmiech i prosty nos, Pluton może dawać nieco ostrożne, głębokie spojrzenie, może być wysoki, jak wskazują Mars w Pannie, stellum ze Słońcem w Strzelcu , Jowisz w 1 domu, a również władca asc w znaku powietrznym, natomiast waham się co do budowy, bo Jowisz i Pluton wskazują na to, że może być go trochę więcej, niż przeciętnie :) Ale koniunkcja Saturn-Asc, Panna i władca asc w Wodniku raczej mówią o szczupłości, myślę, że budowę ma taką przeciętną. Może też wygląda nieco młodziej (Koniunkcja asc-Saturn ze strony 12go domu).

Osobowość:  Co dotyczy osobowości zewnętrznej, to jest bardzo sympatycznym, wrażliwym, dobrym dyplomatem, ma dobry gust i na pewno zdolności twórcze, na co też wskazuje koniunkcja Wenus (władcy asc) a osią IC ze strony 3 domu, zresztą i to, że Wenus jest w Wodniku i ma sekstyl z Uranem - może być bardzo nowatorski, mieć nowoczesne spojrzenie na sztukę, relacji, piękno i miłość, do ważności tych stref życia też przyczynia się Księżyc w Byku. I asc i jego władca potwierdzają, że osoba to była bardzo kontaktowa, jak i to, że władca asc znajduje się w 3 domu - sporo znajomości, krótkich podróży, pisania, może jakieś szczegółowe przywiązanie do rodzeństwa. Pan do tego ma w sobie sporo charyzmy (Jowisz w 1 domu), magnetyzmu (Pluton), mógł prowadzić i ludzi by za nim szli, jak za duchowym liderem - co potwierdza też stellum w Strzelcu. Koniunkcja Saturn + asc w Wadze wskazuje też na to, że potrafił być bardzo sprawiedliwy, a również poważny i pracowity - to też potwierdza Mars w Pannie.

Jeśli spojrzeć głębiej, to był bardzo ciepłym, śmiałym, filozoficznym, radosnym, spontanicznym - w ciągłym poszukiwaniu nowych horyzontów i wyższej prawdy, takie stellum są u podróżników i księży, z tego co zauważyłam :) Kwadratura Słońce-Mars - był nieco drażliwy, impulsywny, czasami agresywny, mogło go ponosić w mowie, szczególnie, że Merkury jest w wygnaniu, "spalony"(Koniuracja Merkury-Słońce <1 stopień), taką impulsywność, wybuchowość też podkreśla żywioł ognisty w kółku u naszego bohatera, i kwadratura Mars-Neptun - nie lubię osobiście uszkodzeń Marsa od wyższych planet, robi się niekontrolowany, tu jak by przez chwiejność emocjonalną lub stany psychiczne, lub alkohol, a widząc, że Pana niosło i nie mógł nawet zrozumieć co z nim się dzieje (Księżyc nie ma aspektów, znak Raka jest "zamknięty"), mogło go nosić mocno, może nawet tworzył niebezpieczeństwo dla innych.  

Słońce i Merkury również mają sekstyl od Saturna, który też pomagał w pracy i dodawał trochę poważności, a może i zainteresowania w historii, na przykład, filozofii czasu, no i dyscyplinował go nieco.

Jak już mówiłam, nasz bohater mimo wszystko jest ciepły, i ma dobre serce - Księżyc w Byku (Byk, jeśli jest rozwinięty jest ciepły i życzliwy), również dla spokoju emocjonalnego bardzo ważnym dla niego było być w otoczeniu piękna, wygód, najedzonym, mimo tego Księżyc nie ma aspektów większych ( z tego co widzę), przez co jest jakby oderwany od reszty horoskopu, emocje i podświadome potrzeby są ignorowane, może ciężkie do zrozumienia - Rak jest "zamknięty" czyli ciężko jest zrozumieć ten archetyp, dodatkowo do Księżyca. Mimo wszystko widać, że relacje, piękno, sztuka grały dla niego ważną role - Wenus włada asc, Jowiszem (w Wadze) po recepcji, czyli Słońcem i Merkurym, Saturnem, Księżyc też znajduje się w znaku Wenus, a w znaku Księżyca jest węzeł górny. Księżyc w 7 domu też podkreśla ważność emocjonalnej więzi z partnerem, że oczekuję od niego wsparcia i troski. Ciekawe, że droga rozwoju dla niego - to zaakceptować swoje emocje, intuicje, wrażliwość, sny i kobiecą część psychiki.

Związki: a mam wrażenie, że z kobiecą częścią psychiki mógł być problem, bo jak już powiedziałam i Księżyc jest bez aspektów i Wenus, która włada po recepcji połową horoskopu znajduję się w Wodniku - samo to, że jest na osi podkreśla jej wpływ, ale jest jakby w nieświadomości, na dole, do tego w znaku Wodnika  i ma sekstyl z Uranem - jak na sztukę, to może być coś ciekawego i niezwykłego, bardzo kreatywnego, nowa ścieżka. Jak na miłość to chm. Może jakaś "free-love", otwarte związki, lub nasz bohater jest gejem: jakoś tak mi kojarzy się znak i aspektacja Wenus, do tego kwadratura Słońce-Mars to lub problemy z ojcem, lub z własną męskością. Dodatkowo próg 7 domu znajduje się w Baranie - z takim Marsem, raczej miał problemy związkowe, może z racji właśnie wolności, lub nowatorstwa pod tym względem - Mars w 11 domu, o Uranicznej Wenus już pisałam ;) Związki też mogły przeszkadzać jego ścieżce zawodowej - Kwadratura władcy MC (Słońce) a władcy DC (Mars). Zwykle pociągali go osoby energiczne, śmiałe (Baran), chociaż to nieco łagodzi się  przez Panne, miękkie, dbające, wrażliwe (Księżyc), ale z charakterem i praktycznym spojrzeniem (Byk), na pewno twórcze - Wenus w Wodniku i Księżyc w Byku. Jeśli jednak nie był gejem to mógł mieć kompleks Edypa, szczególnie, że rósł w bardzo dziwnych, ekscentrycznych warunkach - IC w Wodniku. Obstawiam 3 nieudane związki, z których jakiś mógł być z osobą zagranicznego pochodzenia, i jeden z kimś z jego przyjaciół.

Zawód:

Od razu widać, że ma w sobie duży potencjał twórczy - Wenus włada połową horoskopu, znajduję się w nowatorskim, ekscentrycznym, ale też kreatywnym Wodniku.

1. Widać zdolności pisarskie - Wenus w 3 domu, władca 5go domu Neptun też w trzecim, Wladca MC w koniukcji z Merkurym, Mars jest w Pannie, znaku Merkurego - preferowany styl pracy może być Merkuriański, szczególnie, ze Mars włada domem pracy w tym przypadku, Lew na MC jest dobry na twórczość, wladca MC (Słońce) ma sekstyl z wspolwladcem 3 domu (Saturn) ale nie wiem przy takim uszkodzeniu Merkurego, czy ten potencjał dało by się realizować. Ewentualnie jest dziennikarzem, co dobre i dla Strzelca, i dla 3 domu... I nawet dla 2 - bo i pieniądze są, i "wartości niematerialne" rozpowszechnia - przy tym wartości bardzo nowoczesne i wolnościowe;

2. I Waga, I Strzelec i Byk lubią gotować i jeść, może prowadzi jakieś programy kulinarne? Lew na MC by się ucieszył, a jak by gdzieś przy tym podróżował, to Wenus w 3 domu i Strzelec jako tako byli by zadowoleni;

3. Bloggier (3 dom, 11 dom), który interesuję się czymś nowoczesnym, może tematami wolności, w tym płciowej: Wenus w Wodniku, Mars w 11 domu, Strzelec z jego szerokimi poglądami - pasowało by;

4. Myślałam o aktorze, polityku z podkreśloną Wagą, Wenus i MC we Lwu, ale za mało planet ma w górnej półkoli + Mars w Pannie mi na aktorstwo nie pasuje, i zbyt uszkodzony jest jak na politykę, chociaż Pluton na asc, sekstyl Slońce-Saturn i Jowisz w Skorpionie mogły by pomóc ;) No i ogień na progach 6 i 10 domów, bo to lub energia/sila, lub ruch i demonstracja siebie;

5. Myślałam jeszcze o księdzu - jako że ma stellum w Strzelcu, Pluton na asc i władce stellum w Skorpionie (taka bardzo "uduchowiona kombinacja"), lub artyście, preferującym wykonywać swoje dzieła w jakimś gatunku nowoczesnym, ale jednak po tym, jak zauważyłam powiązanie MC z 3 domem jestem przekonana, że coś piszę...

 

 

Co do dzieci - mógł mieć kilka, w tym bliźniaki, ponieważ Ryby są znakiem podwójnym, ale nie podoba mi się tu (znowu) kwadratura Neptun (władca 5 domu), a Mars, chociaż, w przypadku księdza mogło by znaczyć, że dzieci nie miał zwyczajnie przez prace (bo Mars jest wladcem 6 domu), lub przez preferowania związkowe, bo Mars włada tym domem też :)

 

 

Nie wiem, czy to, co piszę ma sens... Dla czegoś ciężkie dla mnie to kólko było :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pewien Pan :) ... do weryfikacji
  • 2 miesiące temu...
Gość Lianna

Zapomniałam o tym wątku. Bohaterem zagadki jest wróż Maciej, tarocista. Można tez powiedzieć, że jest osobowością telewizyjną. Prowadził liczne programy w tv.

Słusznie pisałaś o figurze, że może być nadmiar, schudł jednak mocno jakiś czas temu.

Z tego co mi wiadomo - jest dość skryty, nie uczęszcza na imprezy, jak sam mówił w wywiadzie. Bardzo miał bliskie relacje z matką. Sam pisze, że pochodzi z przeciętnej rodziny, w której większość członków jest/było lekarzami.

Sam mówi o sobie, że jest "lekarzem duszy".

Zgadzają się jak najbardziej zdolności pisarskie- wydał kilka książek, w tym o  numerologii.

Co do związków- ogłosił że jest w związku, jako że fanki ciągle mu wyznają miłość i długo chodziły pogłoski, że jest sam, także umieścił na fb stosowną zmianę statusu :P. Miało to miejsce w 2017, a w związku jest od 2002. Jednak bardzo chroni prywatność i na próżno szukać jego fotek w sieci z drugą połówką.

Co do dzieci- prawdopodobnie póki co niet.

Interesuje się oprócz Tarota, także runami i numerologią.

 

Tak sam mówi o sobie nasz bohater

 

"Minęło tyle lat, a moja miłość do tego co robię, jest silniejsza z każdym dniem. Na swojej drodze spotkałem przyjaciół i wrogów. Spotkałem się z sympatią i okrucieństwem. Radością i smutkiem. Popełniłem też wiele błędów, za które przepraszam. Z małych rzeczy zrobiłem duże. Z których jestem dumny. Jak człowiek, który ma serce i duszę. Który ma wspomnienia i marzenia. I jest taki jak Ty. Bo wszyscy jesteśmy do siebie podobni. I podobnych rzeczy w życiu szukamy. Nawet jeśli coś straciliśmy lub nie możemy znaleźć, nie powinniśmy się poddawać. Ponieważ celem jest poszukiwanie, odnajdowanie właściwego rozwiązania. Dlatego jestem wdzięczny Bogu, za to kim jestem. Karty zmieniły mnie i moje życie. To dzięki nim jestem, kim jestem. To właśnie one wskazują drogę do szczęścia. A od niego dzieli nas często tylko jeden krok".

 

Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lianna- o, z ciekawości popatrzę na jego horoskop :) Zwłaszcza, że wzbudza on mieszane uczucia- na ile jest to wiedza i talent wróżbiarski a na ile przemyślana strategia marketingowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
8 minut temu, Gringe napisał:

@Lianna- o, z ciekawości popatrzę na jego horoskop :) Zwłaszcza, że wzbudza on mieszane uczucia- na ile jest to wiedza i talent wróżbiarski a na ile przemyślana strategia marketingowa. 

 

Tak szczerze, miałam z nim styczność raz, miałam właśnie bardzo mieszane odczucie. To moje subiektywne odczucie oczywiście. Nie znam go dobrze. Nie chcę oceniać też. Nie znam go w końcu w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
33 minutes ago, Lianna said:

 

Tak szczerze, miałam z nim styczność raz, miałam właśnie bardzo mieszane odczucie. To moje subiektywne odczucie oczywiście. Nie znam go dobrze. Nie chcę oceniać też. Nie znam go w końcu w ogóle.

Rozumiem Cię. Ja znam tyle, co z mediów tak więc pozwolę sobie pokusić się o analizę jego osoby na podstawie zamieszczonego horoskopu. Z początku myślałam czy aby na pewno ascendent w Wadze, spojrzałam jednak na jego obecne zdjęcia(po utracie wagi) i widać regularne, ładne rysy. Może nawet zbyt „ładne”, mało męskie. 
Jak na tarocistę to dziwi mnie brak wody w horoskopie - zero. Księżyc egzaltowany w Byku i nie tworzy żadnych dużych aspektów z planetami w horoskopie. Tak jakby ten pan nie miał kontaktu ze swoimi emocjami. 
Słońce w Strzelcu w szerokiej koniunkcji z Neptunem może wskazywać na zainteresowania ezoteryczne jak również na stwarzanie własnej wizji rzeczywistości( na marginesie dodam, że znam jednego Strzelca z koniunkcją Neptuna i faktycznie pan żyje we własnym, urojonym świecie plus ma problem alkoholowy...i niekoniecznie jest znanym tarocistą). Tak więc jeden aspekt ezoteryka nie czyni. A wręcz bym powiedziała, że jego horoskop potwierdza uzyskanie zysków finansowych z hobby, z własnej kreacji(V dom mają podkreślony aktorzy którzy żyją z wcielania się w różne role). 
Saturn jest silny bo w Wadze i XII domu- domu swoj radości. Wenus, jako sygnifikator ogólnie pieniędzy jest pod władza egzaltowanego Saturna - pieniądze płynące z wykorzystywania  podświadomości, dziedzin związanych z XII domem plus Wenus w III domu- komunikacja. Wenus jest też w sekstylu z Uranem(nowoczesne technologie). 
Ja tu widzę osobę która sprawnie wykorzystuje swoj pomysł by zarabiać kasę- czy ma jednak talent? Dar? Niekoniecznie. Umie się sprzedać.
Z Plutonem

na ascendencie jest na pewno charyzmatyczną osobą, z Neptunem na Słońcu - wciela się w różne osoby, postacie, charakter w zależności od potrzeby i okoliczności. 
Nie wiem czy Merkury w jego horoskopie idzie na spalenie, czy jest w sercu Słońca czy może separuje? Na rysunku jest tylko 16 stopień bez minut-jeśli ma Merkurego w sercu Słońca to jest to duże wzmocnienie dla dziedzin za które odpowiada Merkury w jego horoskopie - IX i XI dom. 
Słońce, władca MC w II domu mówi o prowadzeniu własnej działalności. Z czego oczywiście ma zysk. 
Osobiście nie pokusiłabym się o sesję Tarota z nim. Facet za bardzo ma parcie na kasę. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pewien Pan :) (M.Skrzątek)
Gość Lianna
W dniu 15.03.2021 o 13:20, Gringe napisał:

Rozumiem Cię. Ja znam tyle, co z mediów tak więc pozwolę sobie pokusić się o analizę jego osoby na podstawie zamieszczonego horoskopu. Z początku myślałam czy aby na pewno ascendent w Wadze, spojrzałam jednak na jego obecne zdjęcia(po utracie wagi) i widać regularne, ładne rysy. Może nawet zbyt „ładne”, mało męskie. 
Jak na tarocistę to dziwi mnie brak wody w horoskopie - zero. Księżyc egzaltowany w Byku i nie tworzy żadnych dużych aspektów z planetami w horoskopie. Tak jakby ten pan nie miał kontaktu ze swoimi emocjami. 
Słońce w Strzelcu w szerokiej koniunkcji z Neptunem może wskazywać na zainteresowania ezoteryczne jak również na stwarzanie własnej wizji rzeczywistości( na marginesie dodam, że znam jednego Strzelca z koniunkcją Neptuna i faktycznie pan żyje we własnym, urojonym świecie plus ma problem alkoholowy...i niekoniecznie jest znanym tarocistą). Tak więc jeden aspekt ezoteryka nie czyni. A wręcz bym powiedziała, że jego horoskop potwierdza uzyskanie zysków finansowych z hobby, z własnej kreacji(V dom mają podkreślony aktorzy którzy żyją z wcielania się w różne role). 
Saturn jest silny bo w Wadze i XII domu- domu swoj radości. Wenus, jako sygnifikator ogólnie pieniędzy jest pod władza egzaltowanego Saturna - pieniądze płynące z wykorzystywania  podświadomości, dziedzin związanych z XII domem plus Wenus w III domu- komunikacja. Wenus jest też w sekstylu z Uranem(nowoczesne technologie). 
Ja tu widzę osobę która sprawnie wykorzystuje swoj pomysł by zarabiać kasę- czy ma jednak talent? Dar? Niekoniecznie. Umie się sprzedać.
Z Plutonem

na ascendencie jest na pewno charyzmatyczną osobą, z Neptunem na Słońcu - wciela się w różne osoby, postacie, charakter w zależności od potrzeby i okoliczności. 
Nie wiem czy Merkury w jego horoskopie idzie na spalenie, czy jest w sercu Słońca czy może separuje? Na rysunku jest tylko 16 stopień bez minut-jeśli ma Merkurego w sercu Słońca to jest to duże wzmocnienie dla dziedzin za które odpowiada Merkury w jego horoskopie - IX i XI dom. 
Słońce, władca MC w II domu mówi o prowadzeniu własnej działalności. Z czego oczywiście ma zysk. 
Osobiście nie pokusiłabym się o sesję Tarota z nim. Facet za bardzo ma parcie na kasę. 

 

Co do wody, nie do końca się zgodzę. Mam koleżankę tarocistkę dobrą i ona ma mało wody w kosmogramie. Co prawda Jowisz w Rybach, a Saturn w Raku, ale to planety społeczne. Natomiast u niej Neptun w domu 12. Uran  ( Skorpion, dom X) w aspekcie ze Słońcem, Księżycem i Marsem. Ponadto silny Pluton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minutes ago, Lianna said:

 

Co do wody, nie do końca się zgodzę. Mam koleżankę tarocistkę dobrą i ona ma mało wody w kosmogramie. Co prawda Jowisz w Rybach, a Saturn w Raku, ale to planety społeczne. Natomiast u niej Neptun w domu 12. Uran  ( Skorpion, dom X) w aspekcie ze Słońcem, Księżycem i Marsem. Ponadto silny Pluton.

O widzisz. Dobrze wiedzieć. Ja nigdy nie korzystałam z usług wróżbity Macieja- od początku jakaś antypatię we mnie wzbudza. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Gringe napisał:

Mam koleżankę tarocistkę dobrą i ona ma mało wody w kosmogramie. Co prawda Jowisz w Rybach, a Saturn w Raku, ale to planety społeczne.

 

Ale społeczne to nie pokoleniowe, Jowisz siedzi przeciętnie rok w znaku i jak najbardziej zasila moc ż. wody, a już szczególnie, gdy siedzi w swojej wodzie. Już samo to, że podkreśla Ryby oznacza, że koleżanka ma dostęp do "tajnego". Każda planeta septeneru podkreśla żywioł, w którym przebywa, ale prawda jest taka, że utarło się iż to znaki wody i planety w niej będące podkreślają wrażliwość na sygnały "pozaziemskie", ale nie tylko owe sygnały decydują i sprawiają, że dana osoba ma predyspozycje do bycia wróżką, to przecież jest szereg uwarunkowań, że nie wspomnę już o tak oczywistej sprawie, jak przetwarzanie owych sygnałów spoza zasłony na obraz i język zrozumiały tak dla czytającego jak i dla publiki. Można mieć też wielki dar a nie umieć go wykorzystać, z różnych powodów, albo wprost zmarnować. Obsada wody o niczym jeszcze nie świadczy, zresztą, gdyby tak było, to inne znaki nie miałyby szans na zaistnienie w ezoświecie, a wiemy, że tak przecież nie jest. Wróż Maciej ma z tą wodą jeszcze gorzej niż ta koleżanka, a sławny, że strach :D 

Ma jednak Merkurego cazimi, a Jowisza w 1 d, cały układ obraca się wokół Słońca (władca MC) z Merkurym, Jowisza i Marsa, co jasno wskazuje, iż wróż jest niezmordowany w poszukiwaniach, w dłubaniu w szczegółach, analizowaniu i pracy intelektualnej i nie spocznie do samej śmierci ;p

 

PS. zrobiłam mu kółko i widzę, że nie ma klasycznych 17 minut od Słońca, więc nie wszyscy cazimi uznają, jest to aplikacyjna odległość 51 minut, czyli niecały stopień i niertodoksyjne szkoły tą odległość tolerują jako cazimi. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@IsmerTylko, że to nie moja wypowiedź a Lianny( o tarocistce z Jowiszem w Rybach i Saturnem w Raku). 
 

To tak gwoli ścisłości. :) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

no tak, co nagle to po diable :sark: ale tak czy siak, to wody dotyczy, wiec darujcie waszmościanki, iże nie będę usuwać posta i znowu się wpisywać, sens i tak jest ten sam ;)  

Wstawiłam aspekty, a tam proszę - Uran ma piękne aspekty, w tym trygon do MC sekstyl do IC i to są ważne jego aspekty (+ bq do dsc jak ktoś chce bawić się w małe aspekty) no i Neptun w sekstylu do asc, a te dwie planety wieszczb przeróżnych zarządzane są przez Jowisza w 1 d no i także podlegają wspomnianemu kółku wzajemnej adoracji: Słońce/Merkury - Jowisz - Mars. Saturn też mocny, zarówno przez znak jak i przygodnie w domu (to jego dom radości), Pluton podlega Saturnowi i Uranowi, drogi tych planet się silnie przeplatają  i nie ma mocnych, Maciej musi być wróżem - doradcą. I do tego jeszcze dobrze zarabiającym na swoim fachu :D 

  • Lubię to! 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No dobrze, a co tu może powodować, że wzbudza dość sprzeczne ( delikatnie mówiąc) emocje? Patrzę na Descendent, to też w końcu jawni wrogowie :P Próg w znaku Barana. Opozycja Saturna i Plutona tak działać może do Desc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
27 minutes ago, Ismer said:

no tak, co nagle to po diable :sark: ale tak czy siak, to wody dotyczy, wiec darujcie waszmościanki, iże nie będę usuwać posta i znowu się wpisywać, sens i tak jest ten sam ;)  

Wstawiłam aspekty, a tam proszę - Uran ma piękne aspekty, w tym trygon do MC sekstyl do IC i to są ważne jego aspekty (+ bq do dsc jak ktoś chce bawić się w małe aspekty) no i Neptun w sekstylu do asc, a te dwie planety wieszczb przeróżnych zarządzane są przez Jowisza w 1 d no i także podlegają wspomnianemu kółku wzajemnej adoracji: Słońce/Merkury - Jowisz - Mars. Saturn też mocny, zarówno przez znak jak i przygodnie w domu (to jego dom radości), Pluton podlega Saturnowi i Uranowi, drogi tych planet się silnie przeplatają  i nie ma mocnych, Maciej musi być wróżem - doradcą. I do tego jeszcze dobrze zarabiającym na swoim fachu :D 

Fajnie to wygląda ;) Co nie zmienia faktu, że ja gościa nie lubię. Jak dla mnie ma parcie na szkło, gdzieś słyszałam jego wypowiedzi i kurka, to ma być fenomenalny Tarocista?...Czym w takim razie wytłumaczyć jego sławę? Czemu ludzie tak do niego lgną? Kwestia marketingu? 
Dużo tych pytań :obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Lianna wiesz, myślę, że na pierwszym miejscu to zwykła ludzka zawiść, że jemu się powiodło i medialnie i finansowo i odczytowo. Maciej jest jednak celebrytą i już samo to powoduje mnóstwo negatywnych emocji u zawistnych (a w światku ezoterycznym i artystycznym to jest szczególnie wyeksponowane) i pozytywnych u wielbicieli. Zobacz na Marsa - to jest dom 11 w kwadracie z Neptunem na progu domu 3, więc działalność Macieja spotyka się z zaciekłym oporem środowisk koleżeńskich i małego i dużego zasięgu. 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Gringe napisał:

Czym w takim razie wytłumaczyć jego sławę? Czemu ludzie tak do niego lgną? Kwestia marketingu?

 

To oczywiste, zobacz na ten jego 3 i 11 dom, ale też Waga na Asc, czaruś facet, wzmocniony Jowiszem w Skorpionie,  a Wenus zależna od Urana i Saturna, który jest w domu wrogów, ale jest przy tym silny, więc uważany jest za poważnego czarodzieja, poza tym władca MC - Słońce z Merkurym wskazują na to, że człowiek ten świetnie kreuje się w mediach, on jest wręcz tym talentem obdarzony (to też  jego bogactwo przecież - 2 dom). A i samo skupisko planet przy osi asc wskazuje na to, że urodzony budzi zainteresowanie swoją osobą, i to nie byle jakie, bo na skalę plutoniczno - jowiszową. To, że ten sam Jowisz i Pluton wskazują także na dużą sztukę manipulacji, a i Saturn temu sprzyja to inna kwestia, no ale wiadomo, że każda planeta nie za jedną tylko działkę odpowiada. Mars na przykład daje mu ogromną pracowitość i skłonność do grzebania w detalach, a to jest cenne umiejętność dla wróżbity. 

No i Mars będący władcą dsc - jest w 11 d. co także świadczy o tym, że "świat go zna". 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...