Skocz do zawartości

Uczucia w styczniu


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel, chcę stabilizacji.

 

5 kielichów, paź denarów, Śmierć 

 

Myślę, że w 5 kielichach pokazała się sytuacja z ranka 1 stycznia - dowiedziałam się o czymś, co mnie bardzo zraniło i zdecydowałam się odciąć od dwóch znajomości, które miały na mnie duży wpływ. Myślę, że te karty pokazują właśnie to rozczarowanie, smutek, wzięcie się w garść, może dodatkową pracę, skupienie na czymś innym i całkowitą transformację, odejście od tego, co było. Nowy etap :)

 

A jak wy widzicie te karty?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
6 minut temu, Maxii napisał:

Singiel, chcę stabilizacji.

 

5 kielichów, paź denarów, Śmierć 

Warto byłoby dociągnąć coś do śmierci, bo to karta brama. 

Z tych kart, które wyszły wydaje mi się, że trudno Ci dostrzegać nowe możliwości na związek, raczej koncentrujesz się na przeszkodach i tym, co się "nie da", na starych ranach lub różnych obawach wiążących się z nowymi relacjami. Do relacji możesz czasem podchodzić na zasadzie "kalkulacji", czy się opłaca, czy nie stracę, czy coś zyskam, czy to mi da "coś", zdroworozsądkowo i początkowym dystansem, który bardziej przypomina w paziu relacje przyjacielskie, koleżeńskie. Śmierć sugeruje, aby porzucić to stare myślenie, czyli dostrzegać nadchodzące szanse i mniej kalkulacji w nowych, nadchodzących relacjach. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Maxii napisał:

Singiel, chcę stabilizacji.

 

5 kielichów, paź denarów, Śmierć 

Myślę, że w uczuciach póki co nic się nie będzie działo. Paź Denarów to relacja koleżeńska. Śmierć może mówić o zmianie spojrzenia na tą sprawę. Na tą chwilę jesteś bardzo smutna, że ta sfera praktycznie nie istnieje w Twoim życiu,  natomiast Śmierć pokazuje totalną zmianę stosunku do tego. Umrze Twój smutek  - dosłownie . 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Maxii napisał:

Singiel, chcę stabilizacji.

 

5 kielichów, paź denarów, Śmierć 

 

Myślę, że w 5 kielichach pokazała się sytuacja z ranka 1 stycznia - dowiedziałam się o czymś, co mnie bardzo zraniło i zdecydowałam się odciąć od dwóch znajomości, które miały na mnie duży wpływ. Myślę, że te karty pokazują właśnie to rozczarowanie, smutek, wzięcie się w garść, może dodatkową pracę, skupienie na czymś innym i całkowitą transformację, odejście od tego, co było. Nowy etap :)

 

A jak wy widzicie te karty?

No smutek niestety widać w tych kartach... wydarzenia, które chcesz, czy nie ale się pojawiają. To one powodują, że pożegnasz się z tym, co było, zaczniesz inaczej patrzeć na pewne sprawy. Śmierć w przeciwieństwie do Wieży nie jest wydarzeniem nagłym - to coś, co wymaga troszkę czasu - być może już wcześniej były jakieś znaki, które albo dostrzegaliśmy albo dostrzec nie chcieliśmy. Jaki jest pozytyw? Przetrawisz ten smutek pokazany w 5 kielichów, będziesz zamykać stare drzwi, by otworzyć nowe :) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Będziesz czuła żal co do tych znajomości, a może i do nie udanej miłości (5 kielichów), czasem zastanawiać się, czy nie dać temu jeszcze jednej szansy na życie (paź monet), pod koniec jednak rozważysz sprawę racjonalnie (monety) i odetniesz się od tej sytuacji całkowicie, zostawisz wszystko w przeszłości i rozpocznie się zupełnie nowy rozdział w Twoim życiu uczuciowym - Śmierć. Też bym zalecała do tej śmierci dociągnąć jeszcze kartę ;)

Powodzenia i miłego stycznia ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

To, co napisaliście, sprawdziło się w 100%! Naprawdę zamknęłam drzwi za tym, co było, w końcu poczułam się gotowana na całkowite odcięcie od dwóch relacji. Od jednej przyszło łatwo, od drugiej byłam zaskoczona, jak bezboleśnie się udało - wcześniej musiałam z sobą walczyć, żeby nie napisać, a teraz... miesiąc minął, a ja jestem naprawdę zadowolona z siebie. Chyba zostawiłam smutek za sobą...

Moje myśli w dużej mierze zajmowało też zdrowie, trochę się pokomplikowało.

 

Bardzo wam dziękuję!!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2020 o 20:53, Mesi napisał:
W dniu 5.01.2020 o 12:40, Maxii napisał:

Singiel, chcę stabilizacji.

 

5 kielichów, paź denarów, Śmierć 

 

Myślę, że w 5 kielichach pokazała się sytuacja z ranka 1 stycznia - dowiedziałam się o czymś, co mnie bardzo zraniło i zdecydowałam się odciąć od dwóch znajomości, które miały na mnie duży wpływ. Myślę, że te karty pokazują właśnie to rozczarowanie, smutek, wzięcie się w garść, może dodatkową pracę, skupienie na czymś innym i całkowitą transformację, odejście od tego, co było. Nowy etap :)

 

A jak wy widzicie te karty?

No smutek niestety widać w tych kartach... wydarzenia, które chcesz, czy nie ale się pojawiają. To one powodują, że pożegnasz się z tym, co było, zaczniesz inaczej patrzeć na pewne sprawy. Śmierć w przeciwieństwie do Wieży nie jest wydarzeniem nagłym - to coś, co wymaga troszkę czasu - być może już wcześniej były jakieś znaki, które albo dostrzegaliśmy albo dostrzec nie chcieliśmy. Jaki jest pozytyw? Przetrawisz ten smutek pokazany w 5 kielichów, będziesz zamykać stare drzwi, by otworzyć nowe :) 

Widać żal, być może na co dzień ukrywany i że myślisz o interesującym związku, ale będzie trzeba trochę przeboleć i przecierpieć oraz w końcu wybaczyć...

A wtedy świat otworzy się na twoje pragnienie stabilizacji... :thanks:

 

Edit: po chwili zauważyłem że już zweryfikowałaś , nie mniej to nadal pozostaje aktualne;

 

będzie trzeba trochę przeboleć i przecierpieć oraz w końcu wybaczyć...

A wtedy świat otworzy się na twoje pragnienie stabilizacji... :thanks:

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...