Skocz do zawartości

Duże ćwiczenie :)


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ponieważ dział ćwiczeń śpi, to postanowiłam wrzucić tu wróżbę dla mnie na 2019 - tradycyjnie astrologiczna, karty od Willow - dziękuję :thanks:

Nie była ona nigdzie rozkminiana, więc spełnia wymogi działu :yes: 

Kto chce niech ćwiczy :D a weryfikacja jest pewna i pełna. 

Poprzednia wróżba, na 2018 r. również zweryfikowana jest tutaj: Koło astrologiczne 2018

 

Luzem wypadły 4 mieczy

 

1) Ja.

a) Co cię czeka/ to co nadejdzie (najważniejsze wydarzenie roku)

Rydwan

 

b) Twoja aura, czyli jak cię będą postrzegać / odbierać inni, w sensie twojej siły przebicia.

Arcykapłanka

 

c) Aura roku, czyli pod egidą ;) wskazuje dominantę - "ducha roku" (materialny, uczuciowy/ emocjonalny, intelektualny czy duchowy)

Paz kielichów.

Dominują emocje. Pozycja sługi.

 

2) Pieniądze; zysk i strata, dobra lub zła passa finansowa.

a) Ogólny stan finansów, czyli moja szkatuła - przychody / rozchody, hossa czy bessa, góra czy dno w szkatule xd

9 kielichów

 

b) Pomysły, talenty, przedsięwzięcia (własne) dzięki którym można coś uzyskać lub pomnożyć stan posiadania (ew. go stracić xd).

Cesarz

 

c) Inne zyski / straty (tzn. nie są to konkretne pieniądze uzyskane z pracy "na etacie" a np. spadek, darowizna, gry hazardowe, akcje, renta, odszkodowanie, gry, alimenty, zasiłki, dofinansowania rządowe lub prywatne, sponsoring itd. Są tu także dobra niematerialne.

4 mieczy

 

3) Podróże i komunikacja.

a) Podróże nieduże: głównie chodzi tu o "ruch podróżniczy" i jego bezpieczeństwo; czy kroją się jakieś wyjazdy w plener (rekreacja weekendowa, wyjazdy na urlop, wycieczki a ogólnie: częste zmiany miejsca pobytu czy też siedzenie na d... w chałupie.) Mój urlop - wyjazd nad morze - o to mi chodziło.

3 mieczy

 

b) Porozumiewanie się, komunikacja: ruch towarzyski - kontakty nawiązywane, poznawanie nowych ludzi - "ilość kontaktów".

6 kielichów

 

c) Środowisko, otoczenie codzienne: ogólnie "bliźni" ich zamiary, nastawienie lub wpływ na ciebie.

2 mieczy

 

4) Dom, co dla domu.

a) Twój dom - atmosfera w twoim domu, relacje z najbliższymi ci ludźmi.

8 buław

 

b) Wydarzenia domowe emocjonalne (natury emocjonalnej) : zawarte jest tu twoje życie uczuciowe i emocjonalne, ale są to te sprawy które są ściśle związane z twoim domem i życiem rodzinnym

Głupiec

 

c) Wydarzenia bytowe - natury materialnej (zmiana domu - przeprowadzka, kupno, remont itp.)

10 kielichów

 

5) Przyjemności i dzieci.

a) Twórczość, kreatywność - jest albo jej nie ma ;). dla młodszych: dzieci (ciąża, macierzyństwo, ojcostwo)

Pustelnik

 

b) Miłość, romans, zauroczenie, seks.

10 buław

 

c) Luz: zabawa, imprezy, radość z życia, zadowolenie, to co cieszy, "bal", gry, sport .

Paź Monet

 

6) Zdrowie i powinności. Obowiązki i codzienność.

a) Stan zdrowia, dolegliwości, choroby, operacje i wszelkie leczenie: ambulatoryjne (doraźne) lub w szpitalu.

3 buław

 

b) Warunki życia, życie codzienne, wraz z jego obowiązkami (rutyna, kierat, trudne, ciężkie albo przeciwnie)

Sprawiedliwość

 

c) Trudy życia, przeciwności losu, nieprzyjemne rzeczy które otrzymujemy "od świata", ogólne problemy życiowe

Księżyc

 

7) Inni ludzie, spółki, sojusze bądź wojny z innymi ludźmi, "co otrzymasz od ludzi", od twojego partnera, wspólnika, przyjaciela lub przeciwnika.

moja wybrana opcja: 3 karty na związek

10 mieczy+Królowa Kielichów + 5 kielichów

 

8) Śmierć i śmieci.

a) Śmierć - zmiana: sprawy, które się skończą (lub powinny się skończyć); ktoś / coś co musi (a przynajmniej powinno) odejść z twojego życia. Przeobrażenia życiowe. Są tu śmieci, odpadki, nieczystości - te wszelkie rzeczy, które muszą być wydalone - fizycznie, psychicznie czy z umysłu.

Paź Buław

 

b) długi: obciążenia, zobowiązania albo coś co trzeba wypełnić, dokończyć. Nie zawsze jednak jest taka potrzeba.

7 kielichów

 

c) zagrożenia, "śmiertelne niebezpieczeństwa", ogólnie: coś/ ktoś czego/ kogo trzeba się koniecznie wystrzegać.

8 kielichów

 

9) Świadomość, światopogląd, "religia", wiara i prawo.

a) Poszerzenie horyzontów, rozwój niematerialny, poznawczy lub przeciwnie: brak takiego rozwoju, brak zainteresowania sprawami ducha.

2 monet

 

b) Emigracja lub podróże szczególne, dalekie wyprawy

Sąd

 

c) Żarliwość czyli zaangażowanie "w środowisko" (tu jest więcej opcji, ale mnie akurat chodzi o to, czy wypełnię to, co sobie założyłam)

Spadły Śmierć i 2 kielichów

 

10) Kariera.

a) Wszystko to co dotyczy spraw zawodowych, twojej pracy: uznanie, awans, nagroda, lub przeciwnie, także zwolnienie. Dla bezrobotnych: czy jest możliwość zatrudnienia.

5 buław

 

b) Twój tron, czyli miejsce, które zajmujesz, wizerunek publiczny, status, uznanie społeczne (środowiskowe), honory, zaszczyty lub ich brak.

Mag

 

c) Twój talent czyli powołanie: zawód, zajęcie lub pasja w których się spełnisz (tu chodzi o zadowolenie z wykonywanego zajęcia, ale nie musi być ono związane z pracą, którą aktualnie wykonujesz).

Można też zapytać o inne możliwości zawodowe: dokształcanie zawodowe, drugi zawód, dodatkową pracę, przebranżowienie. Może to być związane z powołaniem, ale nie musi. No ale ja wolę zapytać o powołanie :D

Umiarkowanie

 

11) Przyjaciele - Szczęście.

a) Przyjaciel los - czy los ci sprzyja. To co ci sprzyja: coś lub ktoś; fart, szczęście - Genius Bonus.

Dobroczyńcy, doradcy, pomocnicy, sojusznicy, szczególny sukces, szczególna radość, manna z nieba, dar. Mogą być tu też niespodzianki, dobre zdarzenia których się nie spodziewasz.

10 monet

 

b) Realizacja planów, pragnień, nadziei, marzeń lub jej brak (czy jest możliwe ich spełnienie)

- tu mam jedno takie do spełnienia w 2018 r....

2 buław, 8 mieczy

 

c) Druh - kto (lub co) jest twoim druhem - prawdziwym przyjacielem - czy możesz na nim polegać.

 

Mnie głównie chodzi o jedna osobę i chcę wiedzieć, co o mnie myśli, tzn. czy mi sprzyja, czy też jestem jej obojętna.

Królowa Buław

 

12) Wrogowie, niełaska

Przykre sprawy, ciosy losu, nieprzyjaciele i wszelkie złe rzeczy, które mogą się przydarzyć.

 

a) sprawy zakryte przed tobą, ukryci wrogowie (czyli ci, którzy działają za plecami, kopią dołki, donosiciele, złośliwe, szkodzące plotki, pomówienia, także czary, klątwy,); spisek, podstęp, zdrada, nienawiść.

As Buław

 

b) "losu wściekłego pociski i strzały": troski, nieszczęście katastrofa, wielki ból. Cierpienia (psychiczne lub fizyczne), samotność wewnętrzna, wygnanie, osłabienie energetyczne (sił życiowych).

Gwiazda

 

c) samozniszczenie, tu szkodzisz sama sobie: to głupie rzeczy, które sama sobie robisz, w które się wikłasz.

Arcykapłan

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...