Skocz do zawartości

Wkurzyła mnie - last minute ;) ZWERYFIKOWANY


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Właśnie - wkurzyła mnie jedna pani, która, wskutek swojego błędu zarzuciła mi, iż nie zapłaciłem jej za coś. Nie raczyła powiedzieć kiedy i za co, lecz udowodniłem jej, że zapłacone zostało. Wysłałem kopię. I pytanie:

Czy pani mnie przeprosi, czy oleje temat i więcej się nie odezwie?

 

Weryfka po otrzymaniu (lub nieotrzymaniu) odpowiedzi, zakładam czas do tygodnia od dzisiaj (czyli do 13 stycznia)

 

Metoda dowolna, liczy się prawidłowy wynik :yes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kotwica i  Góra

Nie przeprosi, nie odezwie się lub jeśli coś odpisze, to nie będzie to miłe, nie przyzna Ci racji. 

Kotwica to stałość, będzie trwała przy swoim, nie odpłynie z wyznaczonego już miejsca, czyli z okupowanego stanowiska. 

Góra - blokada, pani jest zablokowana i ma wrogi stosunek do Ciebie (jak Cię znam, to do tego, coś jej zapewne napisał ;p ) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się odezwie - Sprawka (tak)

czy przeprosi - Diabeł (generalnie to nie, bo jeśli w jakiś sposób przyzna Ci rację, to Ci jednocześnie i "dowali", dopiecze - diabeł na pokrętną logikę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
2 godziny temu, Ismer napisał:

Góra - blokada, pani jest zablokowana i ma wrogi stosunek do Ciebie (jak Cię znam, to do tego, coś jej zapewne napisał ;p ) 

Ismer... znasz mnie i dobrze wiesz, że nie napisałem jej niczego nieuprzejmego. Napisałem prawdę ;p bardzo grzecznie ,  chociaż miałem chęć napisać mniej grzecznie.

 

Może nie odpisać, bo ludzie nie lubią przyznawać się do błędów, a to jest wyłącznie jej wina, nie odnotowała wpłaty, a jak do niej napisałem w tej sprawie, to mnie niemile obsobaczyła. Ale mi już nie zależy na jej pisaniu, grunt, że jestem w porządku :) 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Ejbert napisał:

Ismer... znasz mnie i dobrze wiesz, że nie napisałem jej niczego nieuprzejmego. Napisałem prawdę ;p bardzo grzecznie ,  chociaż miałem chęć napisać mniej grzecznie.

Rottweilerku, wiem, że na pewno napisałeś jej grzecznie, ale za to jakże kąśliwie :D 

 

1 godzinę temu, Ejbert napisał:

Może nie odpisać, bo ludzie nie lubią przyznawać się do błędów,

Tak właśnie jest,  Góra to wskazała - to jest przeszkoda bardzo trudna do ominięcia, Góra nie pozwala przejść i zobaczyć co jest po drugiej stronie..

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Oj tam zaraz kąśliwie, nie zasłużyła na miód, to dostała kropelkę dziegciu ;p 

 

Ale weryfikuję: nie odezwała się w ogóle, a więc i nie przeprosiła.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Wkurzyła mnie - last minute ;) ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...