Skocz do zawartości

Kłótnia we śnie


Wrath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy ekspertów od symboli sennych

 

Otóż chodzi o sny moje i mojej dziewczyny

W większości snów dziewczyny w których ja występuje, i wielu moich snach w których występuje moją dziewczyną kłócimy się

 

W rzeczywistości dobrze ze sobą żyjemy, jesteśmy raczej zgodna parą, wiadomo zawsze się zdarzają jakieś kłótnie ale wszystko sobie wyjaśniamy i zawsze dochodzimy do porozumienia

 

Jednak w snach jest inaczej, kłótnie i inne niemiłe sny gdy, w moich jak i dziewczyny snach występuje druga połówka

 

Może mi ktoś wytłaczać dlaczego oboje mamy takie sny?

 

Wiadomo że zawsze możesz się przyśnić coś niemiłego ale jakoś dużo więcej jest tych negatywnych snów gdy śnimy o sobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
45 minut temu, Wrath napisał:

Witam

Potrzebuje pomocy ekspertów od symboli sennych

 

Otóż chodzi o sny moje i mojej dziewczyny

W większości snów dziewczyny w których ja występuje, i wielu moich snach w których występuje moją dziewczyną kłócimy się

 

W rzeczywistości dobrze ze sobą żyjemy, jesteśmy raczej zgodna parą, wiadomo zawsze się zdarzają jakieś kłótnie ale wszystko sobie wyjaśniamy i zawsze dochodzimy do porozumienia

 

Jednak w snach jest inaczej, kłótnie i inne niemiłe sny gdy, w moich jak i dziewczyny snach występuje druga połówka

 

Może mi ktoś wytłaczać dlaczego oboje mamy takie sny?

 

Wiadomo że zawsze możesz się przyśnić coś niemiłego ale jakoś dużo więcej jest tych negatywnych snów gdy śnimy o sobie :(

Cześć. 

Nie wiem, jakie sny miewa Twoja dziewczyna, być może ona przeżywa i widzi je inaczej, więc trudno mi to jednoznacznie ocenić z jej perspektywy. Dlatego postaram się Twoją wypowiedź potraktować jako Twój indywidualny punkt widzenia. 

 

Sny czasem są odbiciem naszych pragnień, lęków, przeżyć. Ukazują one zazwyczaj w zawoalowany sposób różne nasze potrzeby.

Wydaje mi się, że Twoje sny mogą właśnie być rozumiane w ten sposób, jako reakcja na niewyrażone i stłumione emocje z danego dnia. Myślę, że sen o kłótni z partnerką może być wyrazem niewyrażonych pretensji lub ukrytych żali do niej. Zwłaszcza, jeśli za dnia bardzo starasz się jej nie urazić, dbasz o to, aby nie złościć się na nią lub unikasz konfliktów. Wtedy stłumione emocje (złość, agresja, żal, pretensje) znajdują ujście w śnie. Sny stanowią wtedy pewnego rodzaju wentyl dla przeżyć z minionych dni. 

 

W takich snach nie ma nic złego, nikogo przecież taka kłótnia realnie nie krzywdzi :) Co najwyżej może być to nieprzyjemne dla Ciebie, jako dla osoby śniącej. A czasem wręcz przeciwnie, taki sen może przynosić jakiegoś rodzaju ulgę i to też jest ok. Warto jednak przyglądać się tym snom, bo być może wskazują one na jakiś niewyrażony konflikt, który wewnętrznie Ciebie gryzie, a o którym z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać wprost ze swoją dziewczyną. 

 

Powiedz, co myślisz na ten temat?

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...