Skocz do zawartości

Ważny czas zawodowo


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy do końca marca będę pracował w branży X?

 

3 Denarów  - Paź Pucharów  - 2 Pucharów

 

Niewykluczone, że tak. Pierwsza karta mówi o współpracy i umowach ale sęk w tym, że mogą tam być niskie zarobki o czym mówi Paź Pucharów.

 

2. Co to za praca będzie - tak dokładnie - jaki charakter ona będzie miała?

 

7 Denarów  - Umiarkowanie - Paź Buław

 

To może być praca stała i raczej mobilna (Paź Buław). Będzie trzeba coś nagrać w plenerze. 

 

A Wy co o tych kartach sądzicie?

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

1. Myślę, że tak: 3 denary to współpraca przecież, może przez kogoś trzeciego, znajomego. Paź kielichow tutaj to moim zdaniem zaproszenie do pracy ale też i czyjaś pomoc, 2 kielichy to ładne dogadanie się i praca w tym co lubisz. Jestem na tak:)

 

2. Nie wiem, może coś z przesyłem informacji, trzeba będzie się doszkolić. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Sarah2020 napisał:

1. Myślę, że tak: 3 denary to współpraca przecież, może przez kogoś trzeciego, znajomego. Paź kielichow tutaj to moim zdaniem zaproszenie do pracy ale też i czyjaś pomoc, 2 kielichy to ładne dogadanie się i praca w tym co lubisz. Jestem na tak:)

 

2. Nie wiem, może coś z przesyłem informacji, trzeba będzie się doszkolić. 

Możesz mieć rację z tymi osobami trzecimi, bo ostatnio poprosiłem znajomą o pomoc w szukaniu. Może to właśnie to.. 

Odnośnik do komentarza

1. myślę, że tak

3 den to u mnie umowa o pracę, jakaś praca gdzie nie będziesz grał głównych skrzypiec, bardziej jako ktoś początkujący - pazik, i 2 puch - we współpracy z kimś

2. raczej nieco momentami statyczna praca, może w tym sensie że mogą być duże przerwy w aktywności (np. nie co dzień albo co kilka godzin coś do roboty) - na co może też wskazywać Umiarkowanie (ups & downs), paź  znów może wskazywać, że możesz komuś pomagać, towarzyszyć mu

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

1. Mi to bardziej na staż wygląda, mówiąc szczerze, Paź - to ktoś "młody", "mały", początkujący, 3 monet - to karta szkolenia, zdobywania doświadczenia, 2 kielichów można powiedzieć, że umowa, ale z resztą kart właśnie na zasadzie stażu;

2. Dla mnie znowu potwierdza się staż/początki - znowu mamy pazia, jako początkującego, Umiarkowanie + 7 monet mówią, że jeszcze musisz poczekać na coś poczekać na coś większego, że to nie jest jakieś wysokie stanowisko. Obie te karty jednak na moje wyglądają dobrze w tym sensie, że po okresie próbnym mogą Cię zatrudnić na stałe - są wolne, ale stabilne i pewne :)

Co do rodzaju - jakoś mi się kojarzy typowa praca biurowa, paź może wskazywać na maile/tickety;

 

Trzymam kciuki i życzę, żeby wszystko poszło po Twojej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

1. Mi to bardziej na staż wygląda, mówiąc szczerze, Paź - to ktoś "młody", "mały", początkujący, 3 monet - to karta szkolenia, zdobywania doświadczenia, 2 kielichów można powiedzieć, że umowa, ale z resztą kart właśnie na zasadzie stażu;

2. Dla mnie znowu potwierdza się staż/początki - znowu mamy pazia, jako początkującego, Umiarkowanie + 7 monet mówią, że jeszcze musisz poczekać na coś poczekać na coś większego, że to nie jest jakieś wysokie stanowisko. Obie te karty jednak na moje wyglądają dobrze w tym sensie, że po okresie próbnym mogą Cię zatrudnić na stałe - są wolne, ale stabilne i pewne :)

Co do rodzaju - jakoś mi się kojarzy typowa praca biurowa, paź może wskazywać na maile/tickety;

 

Trzymam kciuki i życzę, żeby wszystko poszło po Twojej myśli ;)

Dzięki serdeczne.

Obawiam się, że z tym stażem możesz mieć rację. Co prawda wolałbym już pracę płatną no ale i staż jest na tą chwilę nieosiągalny a gdyby już się trafił to byłby dla mnie również satysfakcjonujący.

 

Dzięki raz jeszcze  :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...