Skocz do zawartości

Zakup na olx


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam tydzień temu od dziewczyny kosmetyk. Pieniądze wpłacone a dziewczyna milczy. Zakładam najgorszy scenariusz, że kasa przepada. 

 

Jak zakończy się sprawa z zakupem kosmetyku? 

 

As monet, dwa miecze, 2 monety i królowa kielichów

 

No widzę, że będzie z Panią trochę przejść może będę ubiegłą się o zwrot pieniędzy? 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, panna.marta napisał:

Jak zakończy się sprawa z zakupem kosmetyku? 

 

As monet, dwa miecze, 2 monety i królowa kielichów

Widać, że jest blokada pomiędzy Wami a kasa przytulona o czym mówi As Denarów. Finalnie krzywdy Ci nie zrobi bo ostatnia karta  - Królowa Pucharów mówi o tym, że sumienie by jej na to nie pozwoliło. Natomiast pragnę zauważyć, że ona obraca tymi kosmetykami

( 2 Denarów) sprzedaje - kupuje i dlatego może być ta cisza z jej strony. Wzięła kasę od Ciebie na towar, którego jeszcze w chwili trandakcji nie było ale finalnie będzie dobrze.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ziomal597 napisał:

Widać, że jest blokada pomiędzy Wami a kasa przytulona o czym mówi As Denarów. Finalnie krzywdy Ci nie zrobi bo ostatnia karta  - Królowa Pucharów mówi o tym, że sumienie by jej na to nie pozwoliło. Natomiast pragnę zauważyć, że ona obraca tymi kosmetykami

( 2 Denarów) sprzedaje - kupuje i dlatego może być ta cisza z jej strony. Wzięła kasę od Ciebie na towar, którego jeszcze w chwili trandakcji nie było ale finalnie będzie dobrze.

Ale myślisz, że finalnie mi to wyśle czy przepadło? 

Odnośnik do komentarza

Hmmm... mam wrażenie, że ona nie zauważyła (2 Mieczy), że kasa wpłynęła (As Denarów). Myślę, że kasa nie przepadła  - 2 Denarów jest m.in. interpretowana jako „przepływ”,  co może oznaczać, że dostaniesz kosmetyk (Królowa kielichów jest kartą osobową, która lubi upiększać siebie, więc może przedstawiać Ciebie ciesząca się z korzystania z niego).

W gorszej opcji - zwrot kasy - 2 denarów - od Królowej kielichów.

Kart oszustwa tu nie ma :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też się zgodzę, że kasa wpłynęła (As Monet), ale na razie nie zdążyła tego zobaczyc, lub ogarnąć (2 mieczy) i milczy bo jest zajęta z innymi klientami/sprzedarzami i ma ich kilka na raz (2 monet). W końcu się odezwie, bedzie bardzo miła i uprzejma (Królowa Kielichów) 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Willow napisał:

Też się zgodzę, że kasa wpłynęła (As Monet), ale na razie nie zdążyła tego zobaczyc, lub ogarnąć (2 mieczy) i milczy bo jest zajęta z innymi klientami/sprzedarzami i ma ich kilka na raz (2 monet). W końcu się odezwie, bedzie bardzo miła i uprzejma (Królowa Kielichów) 

Powodzenia ;)

Ona już kasę dawno temu widziała. Tydzień pisała, że doszła i wyślę paczkę. 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. Po tych kartach późnym wieczorem napisałam do tej dziewczyny, żeby się do mnie w reszcie odezwała, bo mam dość niejasnej sytuacji. Odpisała. Paczke wysłała w piątek przed 18 a doszła do mnie w poniedziałek w południe. Priorytet. Szok, że takim piorunem to doszło. Czyli jednak było bardziej optymistycznie niż pokazały to karty. 

 

 

 

W dniu 11.01.2020 o 10:24, Willow napisał:

Też się zgodzę, że kasa wpłynęła (As Monet), ale na razie nie zdążyła tego zobaczyc, lub ogarnąć (2 mieczy) i milczy bo jest zajęta z innymi klientami/sprzedarzami i ma ich kilka na raz (2 monet). W końcu się odezwie, bedzie bardzo miła i uprzejma (Królowa Kielichów) 

Powodzenia ;)

Ona już kasę dawno temu widziała. Tydzień pisała, że doszła i wyślę paczkę. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...