Skocz do zawartości

Praca styczeń


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorętszym okresem w pracy jest u mnie styczeń. Nierealne terminy i brak odpowiednich oprogramowań powoduje, ze trzeba przyjść w weekend. Moim założeniem było przyjść tutaj na dwa lata jeśli mnie ta praca nie będzie satysfakcjonować. Pracuje od roku widzę spora toksyczność, ale weszłam w role obserwatora. Ludzie którzy pracują od lat są delikatnie mówiąc dziwni i nie wiadomo o co toczą jakiś wyścig szczurów prawiąc sobie złośliwości. W tym roku będzie dużo pracy gdyż będzie budowany nowy system co będzie wymagało podwójnej pracy. 
Tło - Wieża - nacisk z zewnątrz na jakieś nierealne terminy, chyba to wszystko pie...oraz zachowania które potrafią zburzyć moj spokój - jestem nadzwyczaj spokojna i mimo nawału pracy trenuje regularnie by nie trzymać negatywnych emocji 

Przeszkody - Diabeł - toksyczni ludzie i sytuacje, mam wrażenie, ze czasami specjalnie są generowane. Dołożyłam odwrócone 6 buław wskazuje ze mnie to zniechęca do pracy.

Rada - Pustelnik - odcięcie się, nie liczenie na nikogo i robienie swojej pracy ...choć to trudne bo nakłada się to ma prace utrudniaczy 
Nieuniknione - As buław (8 pucharów) - nowe działanie, odpuszczenie negatywnych emocji 

Wynika - Gwiazda (3 puchary) - swietnie sobie poradzę co wpłynie dobrze na moje samopoczucie 

 

Odnośnik do komentarza

Tło: niszczenie starych fundamentów, porządków, do których się przyzwyczailiście się;

Przeszkody: toksyczne klimaty, intrygi, kłamstwo, może też niezbyt warunki, od których ciężko się uwolnić;

Rada: rób swoje, trzymaj się sama, szukaj rady i mądrości w sobie;

Nieuniknione + Wynik: na moje stara ekipa z ich toksycznymi klimatami, która wzbudzała w Tobie ciężkie emocje odejdzie (8 kielichów), pojawia się nowi, energiczni ludzi z pasją (As Buław), nowymi pomysłami, marzeniami, nadzieja (Gwiazda) i będziesz świetnie spędzać z nimi czas, gdzieś wychodzić (3 kielichów) 

 

Powodzenia i dobrych ludzi wokół siebie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2020 o 10:27, zakretka23 napisał:

Najgorętszym okresem w pracy jest u mnie styczeń. Nierealne terminy i brak odpowiednich oprogramowań powoduje, ze trzeba przyjść w weekend. Moim założeniem było przyjść tutaj na dwa lata jeśli mnie ta praca nie będzie satysfakcjonować. Pracuje od roku widzę spora toksyczność, ale weszłam w role obserwatora. Ludzie którzy pracują od lat są delikatnie mówiąc dziwni i nie wiadomo o co toczą jakiś wyścig szczurów prawiąc sobie złośliwości. W tym roku będzie dużo pracy gdyż będzie budowany nowy system co będzie wymagało podwójnej pracy. 
Tło - Wieża - nacisk z zewnątrz na jakieś nierealne terminy, chyba to wszystko pie...oraz zachowania które potrafią zburzyć moj spokój - jestem nadzwyczaj spokojna i mimo nawału pracy trenuje regularnie by nie trzymać negatywnych emocji 

Przeszkody - Diabeł - toksyczni ludzie i sytuacje, mam wrażenie, ze czasami specjalnie są generowane. Dołożyłam odwrócone 6 buław wskazuje ze mnie to zniechęca do pracy.

Rada - Pustelnik - odcięcie się, nie liczenie na nikogo i robienie swojej pracy ...choć to trudne bo nakłada się to ma prace utrudniaczy 
Nieuniknione - As buław (8 pucharów) - nowe działanie, odpuszczenie negatywnych emocji 

Wynika - Gwiazda (3 puchary) - swietnie sobie poradzę co wpłynie dobrze na moje samopoczucie 

 

No będzie się działo. Będzie wszystko na już, możesz odczuwać poddenerwowanie. Przeszkodą mogą być toksyczni ludzie, nerwy lub jakieś takie nieczyste zagrywki. 

Rada. Mędrzec to mędrzec. Ma doświadczenie i wie jak sobie poradzić tyle, że działa w pojedynkę dlatego może karty radzą, aby się odciąć od tych wrednych ludzi i iść swoją drogą. 

Nieuniknione będziesz szła do przodu, ale będzie cię to kosztowało wiele emocji 

Wynik świetnie sobie z tym poradzisz. 

 

Powodzenia! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA 

Wieza to zmiany decyzji w ostatniej chwili burzące już zaistaniała na danym etapie prac ład. 
Diabeł to może oznaczać pewne błędy które się ciągną i ciężko porządnie coś uzgadniać. Dwa dostałam najtrudniejszy odcinek pracy mimo ze jestem tutaj nowa. Nie wiem czy nikt tego nie chciał czy chodziło bym nie wnikała ...swietnie sobie poradziłam ale muszę niestety kombinować 

Pustelnik zastosowała radę i spokojnie robiłam swoje. W ten miesiąc nauczyłam się więcej niż przez cały zeszły rok. 
Wynika Gwiazda moja satysfakcja i być może przełożeni tez zauważyli moje skuteczne działanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...