Skocz do zawartości

Skok do wody


masta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jakiś czas temu śnił mi się skok do wody z dużej wysokości, którego nie wykonałem z powodu lęku wysokości, a przede wszystkim lęku spowodowanego, iż nie wiedziałem co znajduje się dokładnie pod wodą (podłoże).

 

Interpretuje to tak, iż jako ze czeka mnie właśnie nie lada wyzwanie, muszę zmierzyć się ze swoimi lękami,  słabościami, ale lepiej by było bym tym razem odpuścił (ze względu na bezpieczeństwo).

 

Co o tym myślicie ? Proszę o sugestie.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
42 minuty temu, masta napisał:

Witam,

 

jakiś czas temu śnił mi się skok do wody z dużej wysokości, którego nie wykonałem z powodu lęku wysokości, a przede wszystkim lęku spowodowanego, iż nie wiedziałem co znajduje się dokładnie pod wodą (podłoże).

 

Interpretuje to tak, iż jako ze czeka mnie właśnie nie lada wyzwanie, muszę zmierzyć się ze swoimi lękami,  słabościami, ale lepiej by było bym tym razem odpuścił (ze względu na bezpieczeństwo).

 

Co o tym myślicie ? Proszę o sugestie.

 

Pozdrawiam

 

 

Ciekawe spojrzenie na sen, jednak sny bardzo rzadko mają charakter proroczy. Zazwyczaj odnoszą się do minionych wydarzeń, przeżyć, lęków, obaw, pragnień, itp. I tak też potraktowałabym ten sen. 

 

Według mojej interpretacji sen mówi o Twoim sposobie radzenia sobie z wyzwaniami. Budzą one w Tobie lęk i masz ochotę się wycofać, zamiast się narażać, zwłaszcza jeśli trudno jest Ci przewidzieć rezultaty Twoich działań i końcowy efekt. Zresztą widać to również w tym, jak sam zinterpretowałeś swój własny sen- jako zapowiedź zagrażającej sytuacji w przyszłości, przed którą należy się wycofać, bo potencjalnie może być niebezpieczna. Być może unikanie jest Twoim sposobem na radzenie sobie z lękiem, który pojawia się w związku z nowymi wyzwaniami. 

Wodę i skok do wody można również przetłumaczyć jako symboliczny obraz zagłębiania się w swoją podświadomość, wnętrze. Poznawanie siebie i zaglądanie wgłąb budzi lęk przed tym, co się zobaczy i co się odkryje. 

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...