Skocz do zawartości

Pięć bocianów, brodzenie i koleżanka :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi, że jest u mojej koleżanki, Ewy. W pewnym momencie wyglądałyśmy przez okna i zobaczyłyśmy pięć bocianów, które chodziły po jakby takim podmokłym terenie, było ich pięć. Odebrałam ten sen bardzo pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Lianna napisał:

Śniło mi, że jest u mojej koleżanki, Ewy. W pewnym momencie wyglądałyśmy przez okna i zobaczyłyśmy pięć bocianów, które chodziły po jakby takim podmokłym terenie, było ich pięć. Odebrałam ten sen bardzo pozytywnie ;)

Bocian w Twoim śnie kojarzy mi się z płodnością, pragnieniem macierzyństwa. Nie wiem, czy masz dzieci, czy Ewa jest mamą, ale po tym śnie uznałabym, że pragniesz powiększyć rodzinę. Wyglądanie za okno kojarzy mi się z przyglądaniem się przyszłości, planowaniem jej.

Liczba pięć może symbolizować ciało (głowa, ramiona, nogi) oraz jego potrzeby, być może Twój organizm czuje gotowość do ciąży. Tak jak "podmokły teren" kojarzy mi się z gotową do współżycia kobietą ;)

 

Nie wiem, jakie znaczenie ma dla Ciebie Ewa i jak można zrozumieć we śnie jej obecność. Może jest kobietą zainteresowaną macierzyństwem lub rozmawiałyście o dzieciach? Może ona planuje ciążę? Nie wiem, bo jej nie znam, ale moje skojarzenia idą w takim właśnie kierunku. Poza tym, że samo imię Ewa kojarzy mi się z pierwszą kobietą, która dała życie kolejnym pokoleniom. 

 

Czy moja interpretacja ma dla Ciebie jakiś sens?

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sens zdecydowanie. Jestem pod wrażeniem interpretacji :).  Chcę mieć dzieci, przeszkodą są hormony.Leczę się, zobaczymy, czy się uda :D.  Ewa natomiast ma dwoje dzieci :). Nic nie wiem, żeby planowała kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
9 minut temu, Lianna napisał:

Ma sens zdecydowanie. Jestem pod wrażeniem interpretacji :).  Chcę mieć dzieci, przeszkodą są hormony.Leczę się, zobaczymy, czy się uda :D.  Ewa natomiast ma dwoje dzieci :). Nic nie wiem, żeby planowała kolejne.

W takim razie Ewa symbolizuje tutaj osobę-matkę, którą chcesz się stać. 

Miły i spokojny nastrój snu chyba wskazuje na Twoje zdrowe podejście do sprawy, czyli bez presji i z równowagą. 

 

Życzę Ci powodzenia w staraniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

Chciałam, że miałam jakby kontynuację tego snu. Otóż śniła ta sama koleżanka, Ewa. Jesteśmy w szpitalu i oglądamy dziecko w inkubatorze. Wiem, że jest to moje dziecko, chłopiec. Ewa jest z zawodu pielęgniarką, ale pracuje na innym oddziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 10.03.2020 o 20:31, Lianna napisał:

Chciałam, że miałam jakby kontynuację tego snu. Otóż śniła ta sama koleżanka, Ewa. Jesteśmy w szpitalu i oglądamy dziecko w inkubatorze. Wiem, że jest to moje dziecko, chłopiec. Ewa jest z zawodu pielęgniarką, ale pracuje na innym oddziale.

Można się zastanawiać, co od tamtego czasu się w Tobie "urodziło". Co jest na tyle słabe i kruche, że wymaga wyjątkowej opieki i specjalnej troski (inkubatora, pielęgniarki), aby mogło się bezpiecznie rozwijać i dojrzewać. Zakładam, że skoro połączyłaś te dwa sny i potraktowałaś jako kontynuację, to zapewne jest to związane z Tobą w roli matki i z Twoim przeżywaniem macierzyństwa. 

 

Sytuacja z koronawirusem chyba nie sprzyja staraniom o dziecko? Bo można nabrać lęku i obaw o zdrowie i życie malucha, który znalazłyby się w Twoim łonie w trakcie epidemii. Być może też i o tym jest ten sen. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...