Jump to content
Sign in to follow this  
Lianna

Pięć bocianów, brodzenie i koleżanka :)

Recommended Posts

Lianna

Śniło mi, że jest u mojej koleżanki, Ewy. W pewnym momencie wyglądałyśmy przez okna i zobaczyłyśmy pięć bocianów, które chodziły po jakby takim podmokłym terenie, było ich pięć. Odebrałam ten sen bardzo pozytywnie ;)

• Like 1

Priestess
Godzinę temu, Lianna napisał:

Śniło mi, że jest u mojej koleżanki, Ewy. W pewnym momencie wyglądałyśmy przez okna i zobaczyłyśmy pięć bocianów, które chodziły po jakby takim podmokłym terenie, było ich pięć. Odebrałam ten sen bardzo pozytywnie ;)

Bocian w Twoim śnie kojarzy mi się z płodnością, pragnieniem macierzyństwa. Nie wiem, czy masz dzieci, czy Ewa jest mamą, ale po tym śnie uznałabym, że pragniesz powiększyć rodzinę. Wyglądanie za okno kojarzy mi się z przyglądaniem się przyszłości, planowaniem jej.

Liczba pięć może symbolizować ciało (głowa, ramiona, nogi) oraz jego potrzeby, być może Twój organizm czuje gotowość do ciąży. Tak jak "podmokły teren" kojarzy mi się z gotową do współżycia kobietą ;)

Nie wiem, jakie znaczenie ma dla Ciebie Ewa i jak można zrozumieć we śnie jej obecność. Może jest kobietą zainteresowaną macierzyństwem lub rozmawiałyście o dzieciach? Może ona planuje ciążę? Nie wiem, bo jej nie znam, ale moje skojarzenia idą w takim właśnie kierunku. Poza tym, że samo imię Ewa kojarzy mi się z pierwszą kobietą, która dała życie kolejnym pokoleniom. 

Czy moja interpretacja ma dla Ciebie jakiś sens?

Edited by Priestess
  • Super 2
  • Thanks! 1

Lianna

Ma sens zdecydowanie. Jestem pod wrażeniem interpretacji :).  Chcę mieć dzieci, przeszkodą są hormony.Leczę się, zobaczymy, czy się uda :D.  Ewa natomiast ma dwoje dzieci :). Nic nie wiem, żeby planowała kolejne.

• Like 2
  • Thanks! 1

Priestess
9 minut temu, Lianna napisał:

Ma sens zdecydowanie. Jestem pod wrażeniem interpretacji :).  Chcę mieć dzieci, przeszkodą są hormony.Leczę się, zobaczymy, czy się uda :D.  Ewa natomiast ma dwoje dzieci :). Nic nie wiem, żeby planowała kolejne.

W takim razie Ewa symbolizuje tutaj osobę-matkę, którą chcesz się stać. 

Miły i spokojny nastrój snu chyba wskazuje na Twoje zdrowe podejście do sprawy, czyli bez presji i z równowagą. 

Życzę Ci powodzenia w staraniach :)

• Like 1
  • Thanks! 1