Skocz do zawartości

Pomoc nowej osobie :)


Yammmy13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem osobą początkująca w świecie magii. Polecacie może jakieś księgi w których mógłbym znaleźć sporo przydatnych informacji na start. Jak działają rytuały czy w ogóle działają bo tego nie jestem pewien co byłby mi potrzebę do nich coś o istotach które się wzywa  co powinienem robić aby ryzyko było mniejsze i ogólne informacje dla nowej osoby z góry dziękuję za każdą informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Wydaje mi się, że nie jesteś osobą początkującą a ciekawą. Na początek jedna bezcenna rada - jeśli chcesz mieć wszystko podane na talerzu, wygodnie, bez wysiłku - to od razu powiedz magii "do widzenia". 

Zacznij od przeglądu tematów na forum magii, to pozwoli Ci zorientować się jak mniej więcej ta "magia" wygląda. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym pytanie od "Dlaczego chcesz nauczyć się magii" bo takie sobie "jestem osobą początkującą w świecie magii to tak słabo" Napisz dlaczego akurat interesujesz się magią, do czego chcesz ją wykorzystać itp Magia to nie zabawka. Ludzie którzy ją się parają muszą wiedzieć jakie są tego konsekwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grimgnaw napisał:

Zacząłbym pytanie od "Dlaczego chcesz nauczyć się magii" bo takie sobie "jestem osobą początkującą w świecie magii to tak słabo" Napisz dlaczego akurat interesujesz się magią, do czego chcesz ją wykorzystać itp Magia to nie zabawka. Ludzie którzy ją się parają muszą wiedzieć jakie są tego konsekwencję.

Szczerze mówiąc zacząłem interesować się tym tematem przez przypadek. Może na ten czas nie chce "nauczyć się magii" ale dowiedzieć się trochę na jej temat. Nie mam zamiaru wzywać żadnych istot ani robić nic głupiego (na ten czas) dlatego pytam na samym początku swojej przygody o cenne rady. Napisałem wcześniej o rytuałach ponieważ interesuje mnie to w jaki sposób one działają czy w ogóle istnieje taka możliwość aby kontaktować się z powiedzmy duchem czy inna istota, wiem że ryzyko wykonywania takich rytuałów przez niedoświadczone osoby niesie ze sobą nie lada ryzyko. A co do twoich pytań to dlaczego interesuje się magią? Szczerze, tak jak napisałem natrafiłem na te tematy całkiem przypadkowo i zainteresowały mnie niektóre posty ludzi którzy pisali o magii. Chciałbym spróbować i zobaczyć jak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Makrela napisał:

Zacznij od przeglądu tematów na forum magii, to pozwoli Ci zorientować się jak mniej więcej ta "magia" wygląda.

Jak pisała Makrela zacznij od przeglądania forum i może dodaj coś od siebie...    :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...