Skocz do zawartości

Krokodyle wychylone z korytarza w domu... Proszę o interpretację


Georgetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Śniło mi się że jestem w domu ktoś jest jeszcze ze mną, rozmawiamy i nagle czuję że ktoś się mi przygląda... Dwa krokodyle wyszły z pokoju korytarza tak że ja je widzę, gdy zauwazalam tak jakby chwilę stoją jakby mówiąc jesteśmy tu obecni i wyszły niezauwazone przez nikogo więcej.... Pomóżcie co może ten sen mi mówić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Georgetka napisał:

Witam, 

Śniło mi się że jestem w domu ktoś jest jeszcze ze mną, rozmawiamy i nagle czuję że ktoś się mi przygląda... Dwa krokodyle wyszły z pokoju korytarza tak że ja je widzę, gdy zauwazalam tak jakby chwilę stoją jakby mówiąc jesteśmy tu obecni i wyszły niezauwazone przez nikogo więcej.... Pomóżcie co może ten sen mi mówić... 

Krokodyl to niebezpieczna i groźna gadzina. Wzbudza lęk i często odrazę. Jest dziki i nigdy nie wiadomo, kiedy zaatakuje.

Miałam takie skojarzenie do Twojego snu, że krokodyle symbolizują nieprzyjaznych Ci ludzi (sąsiadów, znajomych), którzy obserwują Cię, wchodzą w Twoją przestrzeń życiową (dom) i uprzykrzyają Ci życie. Być może są to osoby, z którymi nie masz bliskiego lub bezpośredniego kontaktu, bo w śnie również nie rozmawiacie, wasza komunikacja odbywa się bez słów.

 

Co myślisz o tej interpretacji?

 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priestess dziękuję za poświęcony czas. 

Co do analizy, bardzo trafna. Mieszkam pośród ludzi, sąsiadów i rodziny która osadza każdy mój krok. Jestem tym bardzo zmęczona i zastanawia mnie czy ja źle odbieram ludzi czy ludzie wokół robią się mało przyjemni... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Georgetka napisał:

Priestess dziękuję za poświęcony czas. 

Co do analizy, bardzo trafna. Mieszkam pośród ludzi, sąsiadów i rodziny która osadza każdy mój krok. Jestem tym bardzo zmęczona i zastanawia mnie czy ja źle odbieram ludzi czy ludzie wokół robią się mało przyjemni... 

Cieszę się, że interpretacja była trafna i pomogła Ci lepiej zrozumieć sen.

Następnym razem zapraszam bezpośrednio do mojego wątku :) 

 

 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...