Jump to content

Jutro - karta dnia

Priestess
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Jaki będzie mój jutrzejszy dzień:

Król Monet - chyba miły dzień w pracy mnie czeka, dużo satysfakcji i spokoju. 

Mam nadzieję :D 

Macie jakieś inne pomysły?

• Like 1

4 godziny temu, Priestess napisał:

Król Monet 

Będziesz zrównoważona i opanowana. Decyzje podejmowane przez Ciebie jutro ( 14.01.2020 ) bedą przemyślane. 

Może zostaniesz doceniona przez szefa w pracy..

Generalnie pomyślny dzień. 

• Thanks! 1

19 godzin temu, Priestess napisał:

Król Monet

Lub w pracy - zajęcie obowiązkami, może jakieś rozmowy z szefem, lub rzeczywiście spotkasz się/spędzisz czas z jakimś poważnym, twardo stojącym na ziemi mężczyzną :)

• Ekspert
W dniu 13.01.2020 o 20:40, Mala_83 napisał:

Radość z dotychczasowych rezultatów pracy jakie się osiągnęło :) Albo spotkanie z mężczyzną wyżej postawionym :)

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Spokojny dzień, bez żadnych niespodzianek. Może to być czas spędzony z partnerem

21 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Będziesz zrównoważona i opanowana. Decyzje podejmowane przez Ciebie jutro ( 14.01.2020 ) bedą przemyślane. 

Może zostaniesz doceniona przez szefa w pracy..

Generalnie pomyślny dzień. 

6 godzin temu, Willow napisał:

Lub w pracy - zajęcie obowiązkami, może jakieś rozmowy z szefem, lub rzeczywiście spotkasz się/spędzisz czas z jakimś poważnym, twardo stojącym na ziemi mężczyzną :)

Dzień był udany, pracowicie wyważony, bez spiny i w opanowaniu. Bardzo mnie to cieszy :D

O spotkaniu szefa raczej nie byłoby mowy, bo w tym miejscu akurat ja jestem szefem ;) 

Oby więcej takich dni. 

• Lux 1
  • Thanks! 1

• Ekspert

Na jutro wypadła podczas tasowania 6 mieczy, dołożona Królowa Buław

Planowałam na jutro dzień wolny i relaks na basenie, więc to może ta 6 mieczy, na karcie w końcu woda :D Mam nadzieję, że ten plan się zrealizuje i nie będę musiała z niego rezygnować. Królowa Buław to pewnie moja lekarka, z którą jestem umówiona. 

Królową Buław możesz Ty być, jeśli będziesz aktywna ;) Basen to też aktywność. No też myślę, że lub spędzisz dzień na basenie, lub zwyczajnie gdzieś pojedziesz :)

• Ekspert
9 godzin temu, Willow napisał:

Królową Buław możesz Ty być, jeśli będziesz aktywna ;) Basen to też aktywność. No też myślę, że lub spędzisz dzień na basenie, lub zwyczajnie gdzieś pojedziesz :)

Tak, było zgodnie z prognozami :D fajny, aktywny dzień

• Ekspert

Moja karta dnia na dziś to 2 mieczy

Wygląda na to, że lepiej dzisiaj nie podejmować ważnych decyzji i nie wchodzić z nikim w polemikę. Chyba to jest dzień na zasadzie "przetrwać i przeczekać" :D

Może być ochłodzenie relacji z kimś, taki dystans, lub wejście z kimś w umowę na oficjalnych zasadach.

Jako rada - tak, wstrzymać się, zachowywać się z dystansem...

Miłego dnia ;)

1 godzinę temu, Priestess napisał:

Moja karta dnia na dziś to 2 mieczy

Dziś  będziesz miała problemy z podjęciem decyzji , jeśli oczywiście w ogóle będzie to konieczne.

Z pewnością możesz być wewnętrznie przygnębiona, odczuwać zwątpienie, na siłę nie dostrzegać tego co ważne ale zamknięcie w sobie ma Ci akurat pomóc.

Dzień blokad. Obawiam się, że wiele rzeczy może iść dziś jak z kamienia.

Tak czy inaczej życzę Ci miłego dnia. :)

• Thanks! 1

• Ekspert
21 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Dziś  będziesz miała problemy z podjęciem decyzji , jeśli oczywiście w ogóle będzie to konieczne.

Z pewnością możesz być wewnętrznie przygnębiona, odczuwać zwątpienie, na siłę nie dostrzegać tego co ważne ale zamknięcie w sobie ma Ci akurat pomóc.

Dzień blokad. Obawiam się, że wiele rzeczy może iść dziś jak z kamienia.

Tak czy inaczej życzę Ci miłego dnia. :)

22 godziny temu, Willow napisał:

Może być ochłodzenie relacji z kimś, taki dystans, lub wejście z kimś w umowę na oficjalnych zasadach.

Jako rada - tak, wstrzymać się, zachowywać się z dystansem...

Miłego dnia ;)

jakoś przeżyłam :D faktycznie dzień bez szału, ale zaczęliśmy z mężem planować krótkie wakacje, więc pewnie stąd 2 mieczy, jako nasze rozważania co do kierunku wyprawy

Edited by Priestess