Skocz do zawartości

Petycja przeciwko zlikwidowaniu ochrony prawnej zwierzat w Polsce


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił sie projekt ustawy, który ma uniemożliwić organizacjom ochrony zwierząt szybkie interwencje - tj. natychmiastowe odebranie zwierzęcia właścicielowi np. w przypadku, gdy zwierzę cierpi z powodu zaniedbania, karygodnych warunków życia czy znęcania się nad nim. Niżej - petycja, a pod nią artykuł z szerszym objaśnieniem

 

Petycja :

 

https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_zlikwidowaniu_prawnej_ochrony_zwierzat_w_polsce?s=66174067

 

 

Artukuł

https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_zlikwidowaniu_prawnej_ochrony_zwierzat_w_polsce?s=66174067

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już odpowiednie przepisy do tego. Wątpliwości budzi punkt :

5 minut temu, Ava55 napisał:

karygodnych warunków życia

Główny rekonstruktor polskiej myśliwskiej rasy psów gończych trzymał je w szopie. Gdyby mu je odebrano i gdyby nie jego starania nie byłoby dziś rasy Gończy Polski. (FCI). Różne zwierzęta wymagają różnych warunków , nawet skromnych.

Chyba że chodzi o zwierzęta futerkowe trzymane w klatkach dla futra to co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest projekt ustawy, który zmienia obecne przepisy - zobacz artykuł...

PS.

szczerze to mam gdzieś :dobani:nową rasę, jeśli cierpią przy tym zwierzęta

a chów zwierząt na futra powinien być zabroniony, to jest tragedia - całe życie w klatce rozmiarów ciała :dymi_zly:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podpisujmy oraz udostępniajmy - to możemy zrobić od ręki. 

Ja od kilku dni udostępniam, jak zresztą wszystkie tego typu petycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ava55  Czytałem artykuł i napisałem:

2 godziny temu, Piko napisał:

Chyba że chodzi o zwierzęta futerkowe trzymane w klatkach dla futra to co innego...

Większość Alpak, owiec jest trzymane zimą w szopach i są to ich naturalne warunki...

Nie napisałem że cierpią, tylko że niektórym może się tak wydawać. :ok:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...