Jump to content

Prośba o interpretacje snu.


cindy123

Recommended Posts

Bardzo bym prosiła o interpretacje mojego snu, sama nie umiem tego zrobić a jest to dla mnie ważne....

 

Śniło mi się że z kumpelami ćwiczyłyśmy sztuki walki[miałyśmy dziwne kostiumy.. jakby smoki],ja byłam na tych zajęciach pierwszy raz. Pod koniec dnia przyszedł 'instruktor', który miał sprawdzić co się nauczyłyśmy. Tym instruktorem był chłopak, który od dawna mi się bardzo podoba, cały czas o nim myślę.Zapytał mnie czego się nauczyłam, pokazałam mu a on na mnie patrzył.. tak dziwnie :| jak by się zapatrzył. I przepytał wszystkich o to czego się nauczyli. Później przybiegły jakieś psy, wszyscy się przestraszyli...ja z Łukaszem[tym chłopakiem] pobiegliśmy po mojego dziadka i on te psy odgonił. Potem z ' instruktorem' poszliśmy na jakiś rynek i zaczeliśmy się całować. On chwycił mnie za ręce i chyba chciał mi coś powiedzieć..

Ale telefon mi zadzwonił... :/

 

Proszę o interpretacje snu..z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Hm... nie jestem do końca pewna, ale może zagadaj go. Być może to tem jedyny^^.

Tylko żeby nie było jeszcze się na tym nie znam tak dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

cindy123

 

Proszę abyś prośby o interpretacje snu zamieszczała we własciwym dziale.. Tym razem przeniosę, ale następnym - bedę kasować bez ostrzerzenia

 

 

Co do snu - przebranie może oznaczać że nie czujecie sie do końca sobą, jakby w innej "skórze" dodatkowo czujesz się oceniana (przepytywanie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...