Skocz do zawartości

Lekarz medycyny wschodniej


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro idę do lekarza z takimi objawami:

Szczękościsk 

Ból prawego oka

Guzek tarczycy 

Podejrzenie brodawczaka w obu piersiach

Torbiel w jednym kolanie

Koniec...

 

Bardzo  jestem ciekawa, co pokażą karty i jaka będzie rzeczywistość....

 

Jaką diagnozę postawi lekarz medycyny wschodniej? -

królowa denarów, 2 pucharów, 2 buław - hm... ciekawe, królowa denarów to niby układ kostny, tak przeczytałam w necie, a mi się kojarzy z trawieniem... dwójki to wszystkie podwójne narządy- mogą być oczy, jajniki, bo są puchary, nerki, i generalnie powiedziałabym, że w tej 2 buław to jakiś kiepski przepływ energii

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że leczenie przyniesie efekty?

Umiarkowanie, moc, śmierć, słońce - widziałabym bardzo duże zmiany w organizmie, równowagę i siłę, napewno wyleczenie

 

Może ktoś chce się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Tak, Królowa Denarów to astrologiczny odpowiednik Koziorożca, czyli układ kostny, 2 Puchary to podobno układ hormonalny i może być też tarczyca. Z kolei 2 Buław to może być "przećwiczenie mięśni", albo coś ze ścięgnami. W efekcie masz problemy z przepływem energii, o czym mówi właśnie też ta karta.

Bardzo ładne karty ! W Umiarkowaniu widziałabym, że wprowadzi Twój organizm w stan równowagi. Moc- przypływ energii, sił witalnych, w Śmierci- totalna transformacja, a dalej masz już wyzdrowienie :) ;)

Trzymam mocno kciuki. Będzie good ! :*

Odnośnik do komentarza

Częściowa weryfikacja

 

Jestem po wizycie i Pani powiedziała, że mam zablokowane przepływy krwii po prawej stronie na wysokości szczęki, w wyniku tej blokady nieprawidło działa wątroba, a wątroba to też pogorszenie wzroku i obfite miesiączki,  dodatkowo wyjątkowo jest wrażliwe jelito grube.

Torbieli w kolanie nie czuła jako coś starego i tu mam robić okłady. Dostałam zioła i za 2 tyg rozpoczynam akupunkturę.

Odnośnik do komentarza

Niezmiernie ciekawa jestem tego eksperymentu.

Mnie kiedyś ktoś powiedział, ze to co działa na ludzi wschodu na dłużej nie sprawdzi się u Europejczyka. Chodzi o odmienny styl życia i dietę. Oby u Ciebie odblokowało co trzeba. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, zakretka23 napisał:

Niezmiernie ciekawa jestem tego eksperymentu.

Mnie kiedyś ktoś powiedział, ze to co działa na ludzi wschodu na dłużej nie sprawdzi się u Europejczyka. Chodzi o odmienny styl życia i dietę. Oby u Ciebie odblokowało co trzeba. 

Też to słyszałam, ale koleżanka mi polecała i mówiła, że torbiele w piersiach całkowicie zniknęły... podobno odesłała tam kilka osób ze schorzeniami dużo poważniejszymi i też są wyleczone...

 

Też jestem bardzo ciekawa...

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2020 o 17:39, Iwka78 napisał:

Też to słyszałam, ale koleżanka mi polecała i mówiła, że torbiele w piersiach całkowicie zniknęły... podobno odesłała tam kilka osób ze schorzeniami dużo poważniejszymi i też są wyleczone...

 

Też jestem bardzo ciekawa...

W jakim mieście przyjmuje ten lekarz ? 

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się oczekiwanie, że leczenie przyniesie efekty:

Bardzo dobre karty! 

Naprawi się przepływ płynów, harmonizuje się, zrelaksuje się organizm (Umiarkowanie), wzmocni się (Siła), w Śmierci widzę usunięcie blokady, i jako wynik - Słońce - oczyszczenie i dobre zdrowie :)

 

Powodzenia i dobrego zdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

***kolejna częściowa weryfikacja***

 

Mam za sobą kilka zabiegów akupunktury w połączeniu z bańkami chińskimi + zioła. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Kolano nie boli, ale chcę jeszcze zaczekać z usg.

Byłam też w szpitalu onkologicznym na mammografii i usg. Lekarka powiedziała, że budowa piersi jest torbielowata i faktycznie są rozszerzone delikatnie kanaliki pokarmowe, ale wszystko jest jednorodnej budowy, żadna torbiela ani kanalik nie odbiegają od normy, nie budzą niepokoju.

Możliwe, że zadziałały zioła, albo po prostu lekarka, która pierwsza robiła usg nie jest tak doświadczona w diagnostyce jak lekarze w szpitalach onkologicznych i po prostu dla pewności wolała odesłać mnie do osób, które na co dzień mają styczność z chorymi przypadkami.

 

Natomiast jestem pewna na 100%, że zioła i akupunktura mają pozytywny wpływ na miesiączkę. Lekarka tybetańska kazała mi obserwować menstruację i byłam zszkowana! Potop się zakończył!:) naprawdę nie myslałam, że można mieć tak słabą miesiączkę... szczerze polecam.

 

Dalszy ciąg nastąpi:)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...