Skocz do zawartości

Luty mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Karty na luty talia Rider-Waite

 

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 

Może wskazywać na komunikację z osobą z przeszłości. Jak widzę Kapłankę, to już wiem, że będę raczej spędzała czas w książkach lub samą sobą.

 

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

 

Stabilnie i raczej bez spięć. 7 mieczy może oznaczać jakieś kłamstwa, działanie za plecami, ale także unikanie pewnych sytuacji, a może nawet osób. Może będzie informacja o premiach w Rycerzu.

 

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

 

Przychodzi mi tylko do głowy jakaś spora strata finansowa, którą trzeba będzie odpracować.

 

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

 

Chyba będzie sporo komunikacji z Panem, z którym się teraz umawiam. Jednak więcej w tym kalkulacji niż uczuć. 

 

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

 

Chyba będą momenty, kiedy będzie potrzeba wyciszenia spotkań, komunikacji. Jednak chyba chwilowa, bo póżniej znów pokazuje się as buław - nowa energia, działanie lub komunikacja.

 

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

 

Karty wyszły w jednym ciągu pomimo dokładnego tasowania. Jak dla mnie jakieś braki emocjonalne mogą zostać zaspokojone. Będzie równowaga w dawaniu i braniu. Poczucie pojawiania się drugiej osoby w potrzebie.

 

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

 

Mogę wprowadzić zmiany w swoim życiu, o ile będę kierowała się zrozumieniem, współczuciem, odrzucę swoje lęki albo będę w stanie o nich mówić drugiej osobie.

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 Będziesz realizowała swoje zamierzone plany. Mogą też powrócić sprawy z przeszłości. Pod koniec lutego widać, że trochę się wyciszysz, tak jakbyś chciała odciąć się na chwilę od wszystkiego i złapać oddech. Może też być tak, że będziesz bardziej zamknięta w sobie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

W pracy całkiem dobrze. Widać, że będzie fajnie pod kątem towarzyskim, a sam w sobie przebieg pracy będzie spokojny, harmonijny. 

Mogą próbować Cię tam trochę "naciągać" na dodatkowe  obowiązki albo z czymś wkręcać dla swojego interesu bo obok 7 Mieczy jest łatwowierny Rycerz Pucharów. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

Widać załamanie finansowe na skutek licznych wydatków. Sytuacja faktycznie może być dość rozpaczliwa, co pokazuje 5 Pucharów. 

8 Denarów mówi o tym, że straty odpracujesz poprzez dalszą pracę ale wypłatę kolejną dostaniesz w marcu.

11 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

W miłości to nie jest jeszcze ten czas. 3 Buław pokazuje, że owszem ktoś się pojawi konkretny ale za jakiś dłuższy czas. Teraz widać kłótnie, przepychanki, a jeśli jesteś sama, to po prostu ukazana jest Twoja uporczywa determinacja, nieugiętość w poszukiwaniach ale na razie będzie to bezskuteczne.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

Relacje będą ale takie zrywami. Raz będziesz aktywna w różnych relacjach, a innym razem się odetniesz dla świętego spokoju. Generalnie dziać się będzie ale izolacja chwilowa od otoczenia będzie z Twojej inicjatywy, absolutnie niepodyktowana koniecznością.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

Spełnisz zachciankę, o której tak długo marzyłaś. Dotąd była niedostępna ale wygląda na to, że od kogoś możesz dostać to w prezencie.

Po pierwsze, nie wiem, czy ten uczynek kogoś niezuboży a po drugie, czy nie będzie trochę z łaski..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

 Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

Karty radzą obrócić o 180 stopni Twoje nastawienie. Otwórz się zatem na ludzi, stań się przebojowa, myśl wyłącznie optymistycznie bo inaczej będziesz się czuła jak wrak emocjonalny.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

 Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

tak jak piszesz - jakaś osoba z przeszłości się pojawi, może kiedyś byliście razem, moc wspomnień

11 godzin temu, mezza napisał:

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

w sumie spokojnie poza jakimiś małymi spięciami/plotkami - tu spareybsię wyprostują w Rycerzu pucharów widać zadowolenie

11 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

jakiś spory niespodziewany wydatek, może będzie trzeba na raty spłacać - zbliżone karty pokazuje RADA 

więc lepiej się przygotować zawczasu mniej wydając

11 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

tu możesz być rozczarowana powolnym biegiem spraw albo postawą pana, co zasieje trochę wątpliwości co dalej robić

11 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

mozesz być troszkę rozdrażniona, a czasem usuwać się w cień - będziesz oczekiwać, żeby to ludzie do Ciebie wychodzili a nie żebyś sama musiała wszystko inicjować czy dalej prowadzić

11 godzin temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

po tych kartach i tych wcześniej to bym powiedziała "szczęście w nieszczęściu" - tu na pewno w przypadku problemow coś sie uda załatwić, ktoś poda pomocną dłoń

11 godzin temu, mezza napisał:

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

rada - wydarzy się coś nie spodziewanego, co uniemożliwi Ci zaplanowane działania, trzeba się z tego pozbierać

to jest po prostu ostrzeżenie, wymaga rozsądnego działania - same miecze, więc może pomimo jakichś niesprzyjajacych wydarzeń zachowaj trzeźwość umysłu ponieważ tutaj leży rozwiązanie - na chłodno :ok: :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

Karty na luty talia Rider-Waite

 

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 

Pojawi się tutaj jakoś osoba z przeszłości, która przywoła wspomnienia i jakieś rozmyślanie, może też trochę czarować :) . Raczej to jakiś Pan z którym coś więcej kiedyś Was łączyło. 

 

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

 

Tutaj stabilnie, spokojnie. Jednak w 7 mieczy ktoś może próbować oszukiwać lub podłożyć jakąś świnię, albo jakieś plotki więc uważaj. Ostatecznie powinno się wszystko dobrze skończyć w rycerzu pucharów :)

 

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

 

Tutaj coś niespodziewanego się wydarzy, jakaś strata finansowa, która Cię podłamie (jakieś nieprzewidziany spory wydatek). Ostatecznie uda się to odpracować w 8 denarów i wyjść na prostą.

 

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

Tutaj jakieś przepychanki kłótnie, ale TY bardziej będziesz kierować się rozumem albo będzie skupiona bardziej na czymś innym (może na tych finansowych problemach, które się pojawią)

 

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

Tutaj taka przeplatanka na początku jakieś intensywne kontakty, później w 4 mieczach zamkniesz się i odetniesz od ludzi a w asie buław znowu jakbyś zdobyła nową energię i wyszła do ludzi :)

 

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

W kryzysowej sytuacji finansowej pojawi się ktoś na kogo pomoc będziesz mogła liczyć i pomoże Ci.

 

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

Tutaj widać niespodziewaną sytuację, która się wydarzy a nie spodziewasz się jej. Kart radzą, abyś była silna i pozbierała się, bo i tak nie będziesz miała wpływu na tą sytuację i działała zdroworozsądkowo :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 

Może wskazywać na komunikację z osobą z przeszłości. Jak widzę Kapłankę, to już wiem, że będę raczej spędzała czas w książkach lub samą sobą.

Nie wiem, możesz się uczysz gdzieś, szkolisz? Miałam skojarzenie z sesją poprawkową, którą tym razem powinnaś zaliczyć. Jeśli chodzi o kontakt z przeszlości, to owszem może ktoś pojawić się z inicjatywą odnowienia kontaktu, ale raczej zdystansujesz się z taką gracją królowy (Siła), będziesz na swoich zasadach.

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

W 4 buław może być jakaś uroczystość - walentynki, urodziny, potem cisza i nudy, powiem więcej kombinacja Umiarkowanie+7 mieczy+Rycerz Kielichow wygląda mi na plotkowanie i kombinacji z nudów, żeby chociaż przez coś było raźniej (rycerz kielichów). 

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

Myślę, że możesz zrezygnować z kupna czegoś drogiego, żeby wyprostować stan finansowy, mimo tego będziesz bardzo żałowała też decyzji;

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

Ty niby widać rozwój  znajomości z pewnym panem, ale nic poza rozmowami się nie wydarzy, poza tym mogą być spięcia (może z powodu kontroli, lub konserwatywnych pozycji pana - Cesarz), może zaczniesz rozglądać się za innymi opcjami (2 monet), lub po prostu stwierdzisz, że masz za dużo na raz wszystkiego;

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

 Widać, że będziesz miała fazy - aktywne - Rycerz Buław i As Buław - kiedy będziesz wychodziła do luzi, śmiać się, imprezować, gdzieś wychodzić, okazywać inicjatywę, mogą być też nowe znajomości w Asie (obstawiam, że poznasz nowego kolegę w typie Rycerza Buław), i okresy, kiedy będziesz zamykać się w sobie, regenerować się (4 mieczy), dystansować się (2 buław);

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

Mieszkasz sama? Jakby ktoś z domu (4 monety - 4 ściany) okazał Cię wsparcie moralne w ciężkiej sytuacji (5 monet), ucieszył (As Kielichów jako emocje, 6 monet - pomóc, równowaga);

W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

Pozbaw się swoich blokad, lęków, bólu, wszystkiego, co przeszkadza Ci iść naprzód.

 

Trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 

Będzie nostalgicznie i spokojnie. Widać naukę, może sporo będziesz czytać. Będziesz wyciszona i trochę wycofana. Potem widać większą aktywność, przybędzie Ci energii :)

 

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

 

Spokojnie i stabilnie, choć widać też jakieś kombinowanie, Rycerz Pucharów kojarzy mi się trochę z jakimś rozczarowaniem.

 

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

 

Będzie Cię coś martwić w tej sferze, ale widać też pracę. Nie wiem, czy jest jest taka opcja, ale ktoś z rodziny może pomóc? 10 Denarów mi się tak kojarzy.

 

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

 

Zaznacza się kontakt z Panem, możliwa jakaś sprzeczka, nad czymś się będziesz się zastanawiać.

 

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

 

Początkowo jakbyś była trochę wycofana, potem widać przypływ energii. Też uważam, że możesz kogoś poznać, będziesz mu się trochę przyglądać.


 

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

 

Widzę tu jakieś wsparcie finansowe.

 

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

 

Odciąć się od blokad, ograniczeń, smutków, zmartwień.

 

Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza

Tak mi się finanse, niespodzianka i rada korelują. Faktycznie wygląda jakbyś miała mieć jakąś stratę, ale i szansę jej odrobienia. Jakieś dodatkowe źródło zarobku, do którego nie będziesz przekonana.

I mam wrażenie, że odezwie się mężczyzna z przeszłości. Poprawi ci to humor, ale bardziej na zasadzie połechtania ego niż samej chęci wejścia ponownie do tej rzeki. W jakiś sposób będzie to rzutować to na obecnego pana, będziesz porównywać ich obu?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
 
 
 
 
W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:
 
W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

Karty na luty talia Rider-Waite

 

Aura: 6 pucharów+Mag+Kapłanka+Siła

 

Pojawiły się osoby z przeszłości, dawni zanjomi. Mag+Kapłanka+Moc - dwoiłam się i troiłam, aby zaliczyć wszystkie egzaminy w sesji.

 

Praca: 4 buław+Umiarkowania+7 mieczy+Rycerz Pucharów

 

Wszystko ok, ale jedna osoba po cichu działa na moją niekorzyść.

 

Finanse: 3 mieczy+10 monet+5 pucharów+8 monet

 

Na szczęście było stabilnie.

 

Miłość: 3 buław+Rycerz mieczy+Cesarz+2 monet

 

Komunikacja, rozwijanie znajomości i dylematy.

 

Relacje z otoczeniem: Rycerz buław+4 mieczy+As buław+2 buław

 

Cytat
 
 
 
 
W dniu 23.01.2020 o 23:48, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: As Kielichów+4 denarów+5 denarów+6 denarów

 

Świeże, nowe emocje, ale sytuacja należy do tych z serii "skomplikowane". Na obecną chwilę, nie jesteśmy w stanie dać sobie tyle, ile chciałabym - Pan musiał podjąć pracę za granicą.

 

Rada: Koło Fortuny+8 mieczy+9 mieczy+3 mieczy

 

Mogę wprowadzić zmiany w swoim życiu, o ile będę kierowała się zrozumieniem, współczuciem, odrzucę swoje lęki albo będę w stanie o nich mówić drugiej osobie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...