Skocz do zawartości

Odwiedziny w sklepie


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż byłem w sklepie wielobranżowym kupić  telefon komórkowy dla mojej siostry która dziś obchodzi imieniny, po czym wróciłem do domu. W domu przyglądałem się swojej ścianie akwariów , myśląc jakie rybki by poprzesadzać i czym obsadzić puste akwaria. Następnie zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu że zapomniałem telefonu dla siostry i abym po niego przyszedł. Po wyjściu ze sklepu znalazłem spodnie dzinsowe z dużą ilością złotych sztabek i portfelem wypchanym dużą ilością pieniędzy.... i się obudziłem.

Co mógł oznaczać ten sen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym powiedzonku -  turnus mija, a ja niczyja :P Nie przesiewaj tak, nie oceniaj zbyt pochopnie, nie skreślaj starych, sprawdzonych znajomości, a znajdziesz wymarzoną miłość - o tym podpowiada Tobie podświadomość.

 
  •  
Edytowane przez kancik
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 25.01.2020 o 07:24, Piko napisał:

Otóż byłem w sklepie wielobranżowym kupić  telefon komórkowy dla mojej siostry która dziś obchodzi imieniny, po czym wróciłem do domu. W domu przyglądałem się swojej ścianie akwariów , myśląc jakie rybki by poprzesadzać i czym obsadzić puste akwaria. Następnie zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu że zapomniałem telefonu dla siostry i abym po niego przyszedł. Po wyjściu ze sklepu znalazłem spodnie dzinsowe z dużą ilością złotych sztabek i portfelem wypchanym dużą ilością pieniędzy.... i się obudziłem.

Co mógł oznaczać ten sen ?

Akwarium to taka sztuczna przestrzeń, ograniczona. Może się to odnosić do Twojej życiowej przestrzeni oraz do relacji, w których brakuje naturalnych stosunków. Możesz też czuć się trochę samotny, bo akwaria są puste. Brakuje w nich rybek- kobiet. Dodatkowo myślę, że ciężko z tymi kobietami idzie Ci komunikacja (telefon). 

Spodnie jeansowe to męski atrybut- w końcu mówi się, że faceci noszą spodnie. Tutaj są one wypchane pieniędzmi i złotem. Myślę, że możesz uważać, że kobiety oczekują od Ciebie większej zasobności materialnej i być może czujesz, że gdybyś miał więcej pieniędzy, byłbyś dla kobiet bardziej atrakcyjny. 

Można też zastanowić się, jak wygląda Twoja relacja z siostrą, czy macie wystarczająco dobry kontakt, czy może brakuje Ci bliższej relacji z nią. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwaria mam (kilka a marzy mi się cała ściana) i akurat stoją puste w niedużym pokoju, siostra miała akurat imieniny i masz rację chciałbym mieć z nią cieplejsze relacje. Co do kobiet nie wiem... zawsze są jakąś zagadką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Piko napisał:

Akwaria mam (kilka a marzy mi się cała ściana) i akurat stoją puste w niedużym pokoju, siostra miała akurat imieniny i masz rację chciałbym mieć z nią cieplejsze relacje. Co do kobiet nie wiem... zawsze są jakąś zagadką...

zrozumiałam, że masz akwaria w rzeczywistości :) ale jednak Ci się przyśniły, więc rozumiem, że to też jest symbol do interpretacji ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...