Skocz do zawartości

Luty Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję, szukam pracy. Matka dwójki nastolatków. 

 

Dom- 6 denarów, wieża, as buław - będzie równowaga, coś zmieni w wyniku jakiejś nowej energii

 

Praca na etacie- król mieczy, księżniczka denarów, rycerz denarów - tu raczej rozmowy z szefem się zaznaczają

 

Poszukiwania pracy- królowa denarów, 6 buław, słońce - samej oferty pracy raczej nie ma, jest tylko moje zadowolenie

 

Pływanie - głupiec, 10 pucharów - będę cieszyć się wodą

 

Zdrowie- 4 buławy, 4 denary, 7 denarów - nadal stany zapalne w organizmie

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Iwka78 napisał:

Dom- 6 denarów, wieża, as baw

tu będzie jakaś propozycja, pomysł na coś i upadnie, ale próby będą jeszcze podejmowane

45 minut temu, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- król mieczy, księżniczka denarów, rycerz denarów 

 nie wiem czy będziesz teraz miała odnowienie umowy - praca jest i będzie, raczej nużąca ;

może pojawi się coś w pracy, od czego się odsuniesz lub po prostu nie będziesz miała/brała w tym udziału np. jakaś inicjatywa, szkolenie

45 minut temu, Iwka78 napisał:

Poszukiwania pracy- królowa denarów, 6 buław, słońce -

niby denarowa nie jest zbyt ruchliwa, ale.może też.mowić o tym, że Twoje wymagania finansowe bedą zaspokojone ; 6 kijów to koże właśnie znalezienie dobrej oferty

45 minut temu, Iwka78 napisał:

Pływanie - głupiec, 10 pucharów -

moze nauczysz się czegoś nowego i to sprawi Ci wielką przyjemność

w ogóle to podziwiam Twoje zacięcie:medal:, nauka umiejętnosci pływania jest trudna 

45 minut temu, Iwka78 napisał:

Zdrowie- 4 buławy, 4 denary, 7 denarów -

będziesz wyglądać poprawy i pojawi się niewielka, na krótko - na lepsze efekty trzeba będzie poczekać

o ile pamiętam Twój rozkład.na tego lekarza medycyny wschodniej, to tam odniosłam podobne wrażenie

 

Odnośnik do komentarza

Dom: może być propozycja pomocy (6 monet), ale nie dojdzie do skutku, przez jakąś nagłą inicjatywę, nowy pomysł (Wieża + As Buław), jakaś zmiana planów na nowe, bardziej zachwycające?

Praca na etacie: mogą być jakieś nowe propozycje finansowe (paź monet) od szefa (Król Mieczy), może mała podwyżka (paź monet), za dokładną i starannie wykonaną pracę (Rycerz Monet). Lub jak wyżej napisała Ava - przedłużenie umowy :)

Poszukiwania pracy: po pierwsze jest karta z monet - królowa monet to kobieta zatrudniona, 6 buław i Słońce obiecują radość i cieszenie się udanym (zwycięstwo) przedsięwzięciem, czyli obstawiam sukces w poszukiwaniu ;)

Pływanie: tak, dziecka radość od pierwszych udanych kroków, cieszę nie się, nawet miłość do wody :) Bedziesz mieć więź emocjonalną do wody, czuć w niej siebie "w domu", "swoją" :)

Zdrowie: wolna zmiana na lepsze :)

 

Udanego miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Iwka78 napisał:

 

 

Dom- 6 denarów, wieża, as buław

 nowe pomysły i działania, chęci jakiejś współpracy lub obowiązków, które w efekcie mogą nie przynieść zamierzonych skutków 

 

Praca na etacie- król mieczy, księżniczka denarów, rycerz denarów

Tak, tu szef  i wnioski do niego- może chodzić o podwyżkę lub dodatkowe szkolenia

 

Poszukiwania pracy- królowa denarów, 6 buław, słońce

A ja tu widzę bardzo dobrą informację, coś co Cię bardzo ucieszy: może odezwie się miejsce pracy do którego aplikowałaś już kiedyś, może to być też wiadomość od kogoś znajomego lub coś po znajomości- w każdym razie bardzo dobra perspektywa:) 

 

Pływanie - głupiec, 10 pucharów

Będzie to na pewno miła rozrywka dla Ciebie, beztroska i odskocznia od rodziny lub bedziesz chodzić na basen z dziećmi

 

Dobrego miesiąca

 

Odnośnik do komentarza

Dom- 6 denarów, wieża, as buław - moim zdaniem będzie trzeba wydać pieniądze na jakaś niespodziewana awarie 

 

Praca na etacie- król mieczy, księżniczka denarów, rycerz denarów - tutaj raczej bez zmian, widać powtarzalne zajęcie w pracy, być może będzie trzeba się czegoś douczyć 

 

Poszukiwania pracy- królowa denarów, 6 buław, Słońce - zadziej się coś takiego co da Ci nadzieje i satysfakcję 

 

Pływanie - głupiec, 10 pucharów - jest to sposób twój na odreagowanie, relaks, być może nawiążesz tez fajne relacje z osobami które tam spotykasz 

 

Zdrowie- 4 buławy, 4 denary, 7 denarów - samopoczucie raczej dobre, choć zaznacza się tutaj żołądek, metabolizm, nie wiem czemu widzę tutaj zaparcia :obled:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ava55 napisał:

 

moze nauczysz się czegoś nowego i to sprawi Ci wielką przyjemność

w ogóle to podziwiam Twoje zacięcie:medal:, nauka umiejętnosci pływania jest trudna 

 

 

Dzięki! Jest to naprawdę trudne, szczególnie jak masz utrwalony lęk...

a ja jestem bardzo szczęśliwa, bo kiedyś w ogóle nie wchodziłam do basenu, tak bardzo się bałam, a teraz pływam na głębokim. Oczywiście moja głowa pozwala mi narazie pływać tylko z części głębszej na płytszą:))) ale wiem, że kiedyś przyjdzie  czas i będę pływać we wszystkie kierunki:)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Zdrowie- 4 buławy, 4 denary, 7 denarów - samopoczucie raczej dobre, choć zaznacza się tutaj żołądek, metabolizm, nie wiem czemu widzę tutaj zaparcia :obled:

Dostałam zioła do picia, więc możliwe, że tak na mnie wpłynął. Druga opcja jest taka, że wyjeżdżam na targi zagraniczne i szef w trakcie targów nie pozwala chodzić jeść, jesteśmy cały dzień bez jedzenia jakiegokolwiek... i jestem tym przerażona, bo mam bardzo delikatny żołądek i wiem, że będę bardzo cierpieć...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Iwka78 napisał:

Jest to naprawdę trudne, szczególnie jak masz utrwalony lęk...

 

lubię wodę, ale czuję przed nią respekt - choć nigdy się nie topiłam - i bardzo chciałam się nauczyć, gdzieś ta blokada jeszcze we mnie tkwi...

długo nie mogłam nauczyć się pływać (a ojciec i brat świetnie pływali i presja była)

dopiero sama - bez nacisków - nauczyłam się na studiach ; pływam wolno i miernym stylem a la żabka :D (kraulem wiecej niż na 1 basen - to zapomnij) i nurkowania też się nie nauczyłam

ojciec próbował mnie nauczyć pływać od 6-go roku życia ...

 

uważam, że umiejętność pływania jest bardzo ważna, jak jazda rowerem - a jednocześnie niełatwa do opanowania i czapki z głów dla tych, którzy chcą swój lęk przed wodą przezwyciężyć

powodzenia ! :bukiet3i:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ava55 napisał:

 

lubię wodę, ale czuję przed nią respekt - choć nigdy się nie topiłam - i bardzo chciałam się nauczyć, gdzieś ta blokada jeszcze we mnie tkwi...

długo nie mogłam nauczyć się pływać (a ojciec i brat świetnie pływali i presja była)

dopiero sama - bez nacisków - nauczyłam się na studiach ; pływam wolno i miernym stylem a la żabka :D (kraulem wiecej niż na 1 basen - to zapomnij) i nurkowania też się nie nauczyłam

ojciec próbował mnie nauczyć pływać od 6-go roku życia ...

 

uważam, że umiejętność pływania jest bardzo ważna, jak jazda rowerem - a jednocześnie niełatwa do opanowania i czapki z głów dla tych, którzy chcą swój lęk przed wodą przezwyciężyć

powodzenia ! :bukiet3i:

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***weryfikacja***

 

Dom- 6 denarów, wieża, as buław - wydarzenia się ewidentnie przesunęły na marzec, mój mąż popłynął z alkoholem i zafundował mi i synowi koszmar. Przestaję widzieć sens ratowania tego związku i czekania, że może on się obudzi.

 

Praca na etacie- król mieczy, księżniczka denarów, rycerz denarów - dalsze szarpanie się z klientami, także sytuacja bez zmian

 

Poszukiwania pracy- królowa denarów, 6 buław, słońce - była oferta pracy, ale za te same pieniądze, co mam tutaj i dużo dalej, więc nie opłacałaby mi się ta zmiana

 

Pływanie - głupiec, 10 pucharów - głupiec pokazał, że niestety niespodziewanie trener dwa weekendy z rzędu nie mógł mieć zajęć, także wypadły mi 3 tygodnie i na nowo musiałam się przyzwyczajać, ale jest i tak dużo postęp; faktycznie woda mnie coraz bardziej cieszy

 

Zdrowie- 4 buławy, 4 denary, 7 denarów - tutaj była chwilowa poprawa po drugim zabiegu akupunktury i poprawa w obfitości miesiączki, niestety mimo dalszych zabiegów akupunktury nie widzę dalszej poprawy, także zastanawiam się nad tą formą leczenia.

 

BArdzo dziękuję wszystkim za interpretacje.

 

Iwona

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Luty Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...