Skocz do zawartości

Wykupienie planu diety i treningu


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Trenuje długo i dobrze się odżywiam, ale zapragnęłam ukierunkowania treningów idywidualnych przez kobietę która ma wiedzę praktyczna o kobiecym ciele. Wykupiłam pakiet miesięczny gdyż czuje ze nie potrzebuje stałej współpracy, tylko mobilizacji. Choć kto wie zobaczymy jak będzie moja satysfakcja. 
 

Tło - Kochankowie - rozpoczęcie miesięcznej współpracy 

Przeszłość - 9 buław - sama się prowadziłam i unikałam współpracy 

Co się nie uda - 2 puchary - raczej nie przedłużę współpracy, może coś mi nie będzie pasowało lub zupełnie odstawić wina w tej chwili pozwalam sobie na wino co dwa tygodnie 

Co się uda - Królowa monet - pracowite trzymanie i realizowanie planu 

Rada - Śmierć - chyba trzeba gruntownie coś zmienić i pożegnać się na zawsze z jakimiś produktami lub rodzajem ruchu. Zupełnie nowe podejście by się przydało.

Co nie uniknione - Kapłanka - spokój, cierpliwość, intuicyjne podejście do tematu, regeneracja - a najlepsza regeneracja to wyciszenie się i dobry sen. 
Wynik - 10 monet 8 monet Królowa mieczy - karty pokazują ze uda się zrealizować plan dietetyczny i treningowy, będę pracować nad sobą systematycznie i konsekwentnie oraz będę bogatsza o nowa wiedzę - mogłam zapytać o wpływa na wygląd :mysli:

Czy będzie dalsza współpraca - 9 pucharów - sama będę się tym zajmować 

 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Tło - Kochankowie - chyba analizowałaś kilka osób i nie była to łatwa decyzja

Przeszłość - 9 buław - nie zawsze wszystko działało tak jak chciałaś, tak jakby nie zawsze były te efekty, tak jakbyś oczekiwała 

Co się nie uda - 2 puchary - też tak myślę, wydaje mi się, że ty sama bardzo dobrze czujesz swoje ciało, a ktoś inny w miesiąc się Ciebie nie nauczy albo jak masz jakieś zatrzymania wody, to nadal one będą

Co się uda - Królowa monet - będziesz trzymać się planu

Rada - Śmierć - zmienić swoje podejście, może też spróbować jakąś inna zupełnie formę ćwiczeń, może jeszcze jakaś dieta. Tu karta nawołuje do zupełnie odmiennego działania.

Co nie uniknione - Kapłanka - słuchasz swojego ciało i to się nie zmieni
Wynik - 10 monet 8 monet Królowa mieczy - moim zdaniem będziesz zadowolona, poprawi się twoja sylwetka, przy tym też dużo się nauczysz

Czy będzie dalsza współpraca - 9 pucharów - a tu nie jestem przekonana, że nie przedłużysz, jest to karta singla, ale też karta zadowolenia, więc na dwoje babka wróżyła jak dla mnie. Wydaje mi się też, że miesiąc to jest za krótko, aby poznać reakcję organizmu, to znaczy u mnie napewno byłoby za krótko:))) a możesz napisać na kogo się zdecydowałaś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Już dużo zmieniłam w treningach ze względu na zwyrodnienia górnej części kręgosłupa, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Nagle ustały wszelkie bóle barków. W diecie myśle ze smierć nawołuje do pożegnania się z pewnymi produktami na zawsze. 

E3B90444-E43E-4CA3-AE8A-616ECFCA63E0.jpeg

Edytowane przez zakretka23
Aczkolwiek obywam się najczęściej bez pieczywa ...
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Tło: pewnie masz do wyboru jeszcze kilka opcji ;)

Przeszłość: pewnie nie ufalas takim pakietom

Co się nie uda: też myślę, że nie będziesz kontynuować współpracy, coś nie koniecznie bedzie harmonowac;

Co się uda: poprawiać zdrowie fizyczne i wygląd - lśnić  jak nowa moneta :)

Rada: tak, głęboka i konieczna zmiana trybu i sposobu odżywiania, kompletna rezygnacja z pewnych produktów, po czym odnalezienie zupełnie innej metody dla Ciebie (jak odrodzenie po śmierci);

Nieuniknione: zajrzeć głęboko do środka siebie, przebadać siebie. Może więcej studiować na temat odżywiania, chociaż uważam, że i tak jesteś w tym świetna ;) No tak, słuchać siebie, udać intuicji i własnemu doświadczeniu.

Wynik: polepszenie zdrowia fizycznego, wyglądu, jeśli do tego też przyłożysz (może sportowo) to też schudniesz (Królowa mieczy), mimo tego ta Królowa, jak i reszta kart, mówi, że kontynuować współpracy nie będziesz. Zastanawiam się mimo wszystkich tych monet, czy nie będzie jakiegoś niekorzystnego wpływu na Twój stan emocjonalny i hormony - tu z podsumy mamy 18, czyli Księżyc, w nieudanych rzeczach - 2 kielichów... Może też po prostu wskazywać, że emocjonalnie i wewnętrznie będziesz na "nie"...

Dalsza współpraca: też mam wrażenie, że dalej będziesz sama z tym pracować :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2020 o 12:37, zakretka23 napisał:

 

Tło - Kochankowie - może takie zamiłowanie do treningów i zdrowego stylu życia albo wahanie się 

Przeszłość - 9 buław - może czułas jakiś opór coś cię zniechecilo

Co się nie uda - 2 puchary - raczej nie przedłużę współpracy,. No możesz nie poczuć wspólnej energii z tą osobą 

Co się uda - Królowa monet - pracowite trzymanie i realizowanie planu - zgadzam się 

Rada - Śmierć - chyba trzeba gruntownie coś zmienić i pożegnać się na zawsze z jakimiś produktami - tu też się zgadzam

Co nie uniknione - Kapłanka - spokój, wyciszenie oraz nabycie nowego doświadczenia 
Wynik - 10 monet 8 monet Królowa mieczy - nie wiem ile to kosztuje, ale może surowo ja ocenisz, że kosztowało sporo a nie było warte twojej ciężkiej pracy 

Czy będzie dalsza współpraca - 9 pucharów - sama będę się tym zajmować - zgadzam się 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA - co się nie uda 2 puchary - nawet nie podejmę współpracy, oferta szablonowo,

rada - Smierć - zupełnie zmienię osobę 

nie uniknione - Kapłanka - posłuchałam intuicji 

10 monet 8 monet królowa mieczy - zapłaciłam za rozpisanie diety, co prawda niezbyt dużo, ale zawsze, 8 monet w tym tygodniu korzystam,

krolowa mieczy odcięcie. Wiem ze nowy trener ma zupełnie inne podejście - nie liczmy kalorii. Wiec od soboty zmieniam dietę. 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...