Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości postawiłam prosty rozkład. Co karty mogą powiedzieć o osobie, która wygra wybory prezydenckie, kim będzie ta osoba? Raczej już chyba nikt nie dołączy do obecnych kandydatów. 

 

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

 

Czyżby karty wskazywały na kobietę? Która raczkuje w temacie, ale nabiera doświadczenia i ma potencjał. Ciekawe o czym tu mówi 10 kieli. Będzie dbać o dobro rodziny i dzieci. 

Zobaczymy jak to się wszystko sprawdzi oczywiście w maju :)

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, panna.marta napisał:

Tak z ciekawości postawiłam prosty rozkład. Co karty mogą powiedzieć o osobie, która wygra wybory prezydenckie, kim będzie ta osoba? Raczej już chyba nikt nie dołączy do obecnych kandydatów. 

 

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

 

Czyżby karty wskazywały na kobietę? Która raczkuje w temacie, ale nabiera doświadczenia i ma potencjał. Ciekawe o czym tu mówi 10 kieli. Będzie dbać o dobro rodziny i dzieci. 

Zobaczymy jak to się wszystko sprawdzi oczywiście w maju :)

Jedyną kobietą która startuje w wyborach jest Kidawa-Błońska a jej daleko do potencjału a tym bardziej dbaniu o rodzinę i dzieci ;)

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, każdy będzie lepszy od obecnego :P :P

 

Może być Kidawa wg mnie patrząc na karty :D Osoba energiczna, inteligentna, wygadana, ale też miła, sympatyczna, potrafiąca zjednać ludzi ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Teraz, Lianna napisał:

Sorry, Panno Martuniu, ale nie mogłam tego nie napisać XD

No spoko. U ciebie to chociaż znalazła się jeszcze interpretacja, ale wyżej to ręce opadają. A może ktoś inny w tych kartach wypatrzy inne rzeczy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, panna.marta napisał:

No spoko. U ciebie to chociaż znalazła się jeszcze interpretacja, ale wyżej to ręce opadają. A może ktoś inny w tych kartach wypatrzy inne rzeczy. 

Wybacz moja droga. Myślałem, że to w jakimś offtopicu jest napisane a dopiero teraz zobaczyłem na dział. Błagam o wybaczenie i rozgrzeszenie ;)

Odnośnik do komentarza

Osoba bardzo wygadana i energiczna (buławy), może nieco młoda jak standardowo na rząd, kobieta - tak, lub facet, który lubi uwagę jak kobieta (kobieciarz ?), As Buław - śmiałe i energiczne początki, nowa droga. 10 kielichów - lubiany przez kraj, rodzinny, lubi swoją kulturę, korzenia, wspólnotę, do tego tak emocjonalnie, naturalne, rodzina może być kluczowym punktem w jego programu.

PS: do polityki mam dystans, jestem zwyczajnie czekawa interpretacji :)

Odnośnik do komentarza

Biedroń nie wygra, ale pasowałby mi do tych kart...  wygadany (Qk), niezbyt doświadczony w polityce -żadnych wysokich stanowisk do tej pory (Paź my) i ciut pyskaty, As kijów móglby mowić, że to facet ;) i 10 puch. - wylewny i rodzinny

EDIT :

z realnych, to może być i Kidawa

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, panna.marta napisał:

Tak z ciekawości postawiłam prosty rozkład. Co karty mogą powiedzieć o osobie, która wygra wybory prezydenckie, kim będzie ta osoba? Raczej już chyba nikt nie dołączy do obecnych kandydatów. 

 

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

 

Czyżby karty wskazywały na kobietę? Która raczkuje w temacie, ale nabiera doświadczenia i ma potencjał. Ciekawe o czym tu mówi 10 kieli. Będzie dbać o dobro rodziny i dzieci. 

Zobaczymy jak to się wszystko sprawdzi oczywiście w maju :)

Ktoś energiczny, może to być kobieta, albo mężczyzna z bardzo rozwiniętym kobiecym pierwiastkiem lub kobiecym wyglądem,  z ikrą, młody, elokwentny z pomysłami i inicjatywą, pełny emocji, ciepły i rodzinny.

 

Mi pasuje Biedroń i Hołownia.

Edytowane przez Iwka78
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2020 o 16:37, panna.marta napisał:

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

To będzie Szymon Hołownia.. Zobaczcie mamy kartę estrady Królowej Buław. Mężczyznę też może sygnifikować żeńska karta dworska. Królowa Buław to karta wystąpień publicznych,  osoba ta jest energiczna, popularna i często związana z mediami, a jak wiemy Szymon prowadził Mam Talent, czyli występował w telewizji jako - powiedzmy - celebryta. 

Kolejny trop to paź mieczy- mądry,  elokwentny człowiek ale początkujący , a on w polityce nigdy dotąd się nie udzielał.

As Buław to z kolei zryw, tak jakby jego POTENCJALNA obecność na arenie politycznej miała ożywić wyborców do zagłosowania właśnie na niego...

 

Z góry zaznaczam, że pisząc ten tekst nie sugerowałem się żadnymi sondażami ani też nie piszę tego ze względów propagandowych. 

Tak prostu to odczytuję, jest to wyłącznie analiza kart.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

A mnie teraz z tych kart, to przychodzi do głowy Kosiniak - Kamysz. Jego żona pasuje na Buławową mi XD Taka energiczna kobitka z jajami, widać że nie da sobie w kaszę dmuchać i ma swoje zdanie. Mają małe dziecko, też by pasowało - Paź Mieczy, 10 Kielichów.

Ciekawa jestem swoją drogą jej daty :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 25.01.2020 o 16:37, panna.marta napisał:

Co karty mogą powiedzieć o osobie, która wygra wybory prezydenckie, kim będzie ta osoba? Raczej już chyba nikt nie dołączy do obecnych kandydatów. 

 

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

Bardzo podoba mi się jak zadałaś pytanie, bo karty świetnie na to odpowiedziały jakie cechy będzie miał przyszły prezydent.

W dniu 28.01.2020 o 00:39, Ziomal597 napisał:

To będzie Szymon Hołownia.. Zobaczcie mamy kartę estrady Królowej Buław. Mężczyznę też może sygnifikować żeńska karta dworska. Królowa Buław to karta wystąpień publicznych,  osoba ta jest energiczna, popularna i często związana z mediami, a jak wiemy Szymon prowadził Mam Talent, czyli występował w telewizji jako - powiedzmy - celebryta. 

Kolejny trop to paź mieczy- mądry,  elokwentny człowiek ale początkujący , a on w polityce nigdy dotąd się nie udzielał.

As Buław to z kolei zryw, tak jakby jego POTENCJALNA obecność na arenie politycznej miała ożywić wyborców do zagłosowania właśnie na niego...

 

Z góry zaznaczam, że pisząc ten tekst nie sugerowałem się żadnymi sondażami ani też nie piszę tego ze względów propagandowych. 

Tak prostu to odczytuję, jest to wyłącznie analiza kart.

Bardzo podoba mi się ta analiza, zgadzam się z cechami:

Królowa Buław - to przecież osoba estrady, niekoniecznie musi to być kobieta. Popularność, blask, obycie z publiką, zwracanie uwagi na siebie.

Giermek mieczy - niewysoki wzrost, pyskata osoba, początkujący, bez żadnej istotnej pozycji

As buław - pierwiastek męski

 

Wiele wskazuje na Hołownię własnie, ta QB idealnie go opisuje, tymbardziej, że on i wygląd ma taki powiedzmy hmm mało męski...

W dniu 28.01.2020 o 12:12, Ava55 napisał:

byle nie ten gostek z Konfederacji...

Oby tak :P

 

Do Dudy trochę te karty nie pasują... przy nim widziałbym Maga w negatywnie czyli pacynkę Jarka, chociaż obycie z publiką ma, trochę do pazia mieczy nie pasuje, 10 kielichów pasuje do niego, ma rodzinę

Kidawa-Błońska do niej ta Królowa Bułąw nie pasuje, niby kobieta, ale kompletny brak obycia z publiką, nieumiejętność wystąpień publicznych, chociaż pasuje do niej paz mieczy, bo jest pyskata

Kosiniak-Kamysz - do QB nie za bardzo pasuje, do PM nie za bardzo... ani obycia, ani ciety jezyk, on ani nie błyszczy ani nie jest wyrazisty

Bosak - KQ pasowałaby by bo ten kandydat dobrze wypada w debatach, ma duze obycie, PM ma bardzo ciety jezyk, jest niewysoki

Biedroń - trochę by pasował do QB bo jednak jest popularny, popularność zdobywa na swojej seksualności zupełnie jak cień Królowej Buław

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

jedna z wersji:
Jest duże prawdopodobieństwo, że planowane przez PiS na 10 maja wybory korespondencyjne nie odbędą się. Partia zastanawia się nad ich opóźnieniem i rezygnacją Andrzeja Dudy z pełnienia funkcji prezydenta.

https://www.o2.pl/informacje/wybory-2020-mozliwa-dymisja-andrzeja-dudy-6506778877650561a

 

i wtedy pewnie na jakiś czas marszałek Witek (Q kijów)

 

(chociaż nie ma tu wyboró jako takich - w tej interpretacji)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 25.01.2020 o 16:37, panna.marta napisał:

Co karty mogą powiedzieć o osobie, która wygra wybory prezydenckie, kim będzie ta osoba? Raczej już chyba nikt nie dołączy do obecnych kandydatów. 

 

Królowa bulaw, giermek mieczy, as bulaw dolozone 10 kielichow 

I jak się te karty mają w kontekście Rafała Trzaskowskiego?

Królowa buław - nie wiem czemu ale bije od niego kobiecą aurą, stąd ta Królowa buław mi do niego pasuje, poza tym jest medialny, świetnie czuje się na scenie, wypowiada się z taką swobodą jak mało kto... Giermek mieczy - jest pyskaty i to nawet bardzo, nie wiem jak wzrost bo tego nie sprawdzałem, ale charakterem do pazia mieczy pasuje.

As buław - energiczny mężczyzna, w ogólnym zarysie mogłoby być.

10 kielichów - no ma rodzinę jak wypisz wymaluj z tej karty, żona i dwójka dzieci, Dudzie brakuje jednego dzieciaka...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

 W Giermku Mieczy, że potrafi być ostry i pojechać słownie. I bardzo dobrze :P Kidawa mogła wyjść w Buław, w końcu jej energia była przez większość kampanii, a Raffaelo wskoczył na ostatnią prostą.

As Buław- jako nowy, świeży powiew energii. Na jednej mojej 10 Kielichów jest dwójka dzieci, dziewczynka i chłopiec. Może na siłę próbujemy trochę, tak żeby pasowało ;P

Odnośnik do komentarza

Królowa buław facet który o siebie dba, emanujący kobieca energią. Można by powiedzieć ze jest ładny - o Dudzie Długopisie powiedzieć tego nie można, raczej wskazałbym na Trzaskowskiego. 
Giermek mieczy ktoś co najpierw powie zamiast pomyśle i cały czas się uczy jak d długopis. 
As buław wysportowany, z incjatywa, ruchliwy. 
10 pucharów posiada rodzinne, która jest dla niego ważna nie tylko ze względu na kampanie. 
Nie wiem jak mogłam napisać wcześniejszy post Kidawa była strasznie nijaka.

Bardzo inteligentny, merytorycznie za wsze przygotowany, ładnie mówi, niestety reprezentuje dziwne poglądy Bosak. 

Ogolnie nie ma z czego wybierać karty na prezydenta to powinien być Cesarz, Kapłan, Rydwan itd nie giermek mieczy na litość ... 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...