Skocz do zawartości

Współpraca z nowym trenerem


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec znaki doprowadziły mnie do nowej osoby. Zupełnie nie spodziewałam się, ze nawiąże współpracę z kimś innym. Z kimś kto ma bardzo indywidualne podejście i jest zaanagażowany w tym co robi. 
 

Tło - Sprawiedliwość - obiektywna podejście do zagadnienia, odsianie osoba idących utartymi schematami, które do mnie nie pasują 

Przeszłość - Rycerz monet - podjęłam współpraca i sam już pracowałam 

Co się nie uda - 2 monety - współpraca z dwoma osobami 

Co się uda - 8 monet 3 puchary - nowa współpraca, nawet widać sympatie, może znajomość przewodzi się w koleżeństwo 

Rada - Sąd - zaczyna się coś nowego, a kończy coś starego,

zmiany na lepsze 

Nie uniknione - 2 miecze - nowy kontrakt 

Wynik - 4 miecze Świat 5 buław - na razie trzy tygodnie ciężkiej parach dały mi w kość i robie sobie przerwę na odpoczynek by nie paść, później widać szczęście nowego etapu, bardziej online i prace 

Dalsza współpraca - Cesarzowa 8 buław - widać zadowolenie i bycie ze sobą w kontakcie 

Efekt współpracy - Królowa buław 6 buław - zostanę zmotywowana i osiągnę zamierzony cel 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Wiec znaki doprowadziły mnie do nowej osoby. Zupełnie nie spodziewałam się, ze nawiąże współpracę z kimś innym. Z kimś kto ma bardzo indywidualne podejście i jest zaanagażowany w tym co robi. 
 

Tło - Sprawiedliwość - obiektywna podejście do zagadnienia, odsianie osoba idących utartymi schematami, które do mnie nie pasują 

Przeszłość - Rycerz monet - podjęłam współpraca i sam już pracowałam 

Co się nie uda - 2 monety - współpraca z dwoma osobami 

Co się uda - 8 monet 3 puchary - nowa współpraca, nawet widać sympatie, może znajomość przewodzi się w koleżeństwo 

Rada - Sąd - zaczyna się coś nowego, a kończy coś starego,

zmiany na lepsze 

Nie uniknione - 2 miecze - nowy kontrakt 

Wynik - 4 miecze Świat 5 buław - na razie trzy tygodnie ciężkiej parach dały mi w kość i robie sobie przerwę na odpoczynek by nie paść, później widać szczęście nowego etapu, bardziej online i prace 

Dalsza współpraca - Cesarzowa 8 buław - widać zadowolenie i bycie ze sobą w kontakcie 

Efekt współpracy - Królowa buław 6 buław - zostanę zmotywowana i osiągnę zamierzony cel 

Generalnie widać, że to osoba konkretnie podchodząca do swoich obowiązków.

Na pewno uda się osiągnąć odpowiedni rytm treningów, czyli skrupulatne przestrzeganie czasu i częstotliwości ćwiczeń a także diety. Niewykluczone, że się na tyle zakumplujecie, że ten trud będziesz chwilami traktowała jako rozrywkę.

Treningi będą tak skrupulatnie realizowane, że nie uda Ci się od nich wymigiwać, na co też zwraca uwagę sprawka w tle.. Jak coś robimy to konsekwentnie do końca a nie na pół gwizdka..

Nieuniknione są niestety (drobne ) kryzysy i blokady z Twojej strony ale myślę że finalnie będziesz to dalej ciągnęła o czym mówi dalsza walka w postaci 5 Buław. Trzeba jednak uważać na chwile słabości bo 4 Mieczy to letarg totalny, który może Cię  skutecznie wybić z rytmu i mocno zdystansować do całego przedsięwzięcia.

Finalnie jednak uda Ci się osiągnąć taki cel, jaki sobie wyznaczyłaś. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie treningi to pasja oraz nawyk jak mycie zębów. 4 miecze mam obecnie ogrom pracy od rana do wieczora - nadal jednak znajduje czas na trening. Moje ciało natychmiast reaguje na przeciążenie i zaczynaja mnie bolec zebra - zapalenie nerwowo - co wiąże się z odpoczynkiem i przerwa - 4 miecze. W tej chwili skupiam się na diecie, odpoczynku, medytacji, śnie oraz wybieram się na masaż. Nasza współpraca ruszyła podoba mi się zaangażowanie i wkład pracy. Z takimi ludźmi aż chce się pracować. Czuje się zmotywowana ale potrzeby mojego ciała są najważniejsze - potrzebuje odpocząć - odpocznie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mimo nawału pracy udało mi się zastosować do zaleceń dietetycznych i treningowych. Jak na razie jestem bardzo zadowolona ze współpracy, a pośladki palą żywym ogniem - jestem moc. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tło: co dasz od siebie, to otrzymasz, może też mówić o dobrej równowadze w zajęciach :)

Przeszłość: wysiłek i ćwiczenia w trybie ciągłym, ale nieco monotoniczny k;

Co się nie uda: też myślę, ze chodzi lub o 2 trenerzy, lub o polaczenie samodzielnej pracy i pracy z trenerem;

Co się uda: dobry wysiłek i praca, może flirt i jakieś wspólne wyjścia, spotkania :)

Rada: Sąd - zostawić w przeszłości techniki, które u Ciebie się nie sprawdzały, ale może też powrócić do czegoś starego i dobrego :)

Nieuniknione: umowa i relacji tylko w kontekście współpracy - może tak zdecydujecie po tych wyjściach;

Wynik: skończy się epoka odpoczynku, relaksacji, zacznie się epoka aktywnego wysiłku - 5 buław;

Dalsza współpraca: będziesz zadowolona sobą, szybsza, jeszcze ładniejsza, niż byłaś :)

Efekt współpracy: dużo energii w Tobie, entuzjazmu, charyzmy, osiągniesz swoje celi :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...