Skocz do zawartości

Luty Panny Marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka, na etacie :)

 

1. Uczucia 

 

3 bulaw, rycerz bulaw, 3 monety 

 

Będę bardziej otwarta na znajomości, może dostanę wiadomość od kogoś typu portal społecznościowy 

 

2. Praca 

10 bulaw, giermek kielichow, królowa kielichów 

 

Oj te kielichy będe wrażliwa, będę marudzić i przeżywać 

 

3. Zdrowie

 

Słońce XIX, wieża XVI, koło Fortuny X

Noo aż trzy AW to będzie ciekawy miesiąc. Jakieś zmiany znajdą w organizmie może na lepsze skoro jest słońce. 

 

4. Czy wydarzy się coś miłego i co to będzie? 

 

Giermek mieczy, kochankowie VI, mag I 

 

Coś zauważe, znajdę może wyczaje. Wpadnę na nowy pomysł lub plan. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

 

3 bulaw, rycerz bulaw, 3 monety 

W uczuciach nic się nie ruszy bo 3 Buławy to dopiero perspektywy, a Ryc Buław traktuję tutaj jako takie nerwy , chęć przyspieszenia pewnych spraw ale póki co niczego takie bliższego niż koleżeństwo w lutym tutaj nie widać..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, panna.marta napisał:

Praca 

 

10 bulaw, giermek kielichow, królowa kielichów 

W pracy widać u Ciebie niemałe przemęczenie. Generalnie negatywnych zmian tutaj nie widać. Sam w sobie przebieg pracy będzie spokojny.

Rzuca mi się za to w oczy Królowa Pucharów, która w wyniku tego zmęczenia, nakłania do zwolnienia tempa, do tego,  aby wyciszyć się i odpocząć. To też informacja, żeby zwrócić uwagę na swoje zdrowie bo Pucharowa jest na tym punkcie dość mocno wyczulona. Dlatego, uważam, że gdzieś w drugiej połowie lutego udasz się na zwolnienie lekarskie albo po prostu na jakiś wypoczynek.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, panna.marta napisał:

. Czy wydarzy się coś miłego i co to będzie? 

 

Giermek mieczy, kochankowie VI, mag I 

Czy miłego ??! Taka trochę autosugestia ;) ;)

Na pewno będziesz miała wahania, problem z decyzją w jakiejś materii, a żeby ułatwić sobie sprawę zaczniesz to badać i finalnie podejmiesz decyzję.

 

40 minut temu, panna.marta napisał:

Zdrowie

 

Słońce XIX, wieża XVI, koło Fortuny X

Noo aż trzy AW to będzie ciekawy miesiąc. Jakieś zmiany znajdą w organizmie może na lepsze skoro jest słońce. 

Na zdrowie nie wróżę,  więc ten podpunkt uczciwie pominę ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W uczuciach widać Twoje działanie i aktywność, mogą być też jakieś spotkania. Fajne karty :)

W pracy przeciążenie, dużo będziesz mieć na głowie, sporo emocji widać, możesz być nadwrażliwa.

W zdrowiu początkowo ok, potem coś się zmieni, uważaj na jakieś wypadki, no sorki, ale trochę mi się tak te karty kojarzą. Odpukać !

Jakaś rozmowa się zaznacza w tym "coś miłego". Możliwe spotkanie w tych Kochankach :)

Dobrego lutego :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2020 o 18:50, Lianna napisał:

W uczuciach widać Twoje działanie i aktywność, mogą być też jakieś spotkania. Fajne karty :)

W pracy przeciążenie, dużo będziesz mieć na głowie, sporo emocji widać, możesz być nadwrażliwa.

W zdrowiu początkowo ok, potem coś się zmieni, uważaj na jakieś wypadki, no sorki, ale trochę mi się tak te karty kojarzą. Odpukać !

Jakaś rozmowa się zaznacza w tym "coś miłego". Możliwe spotkanie w tych Kochankach :)

Dobrego lutego :)

Dziękuję oczywiście będę uważać na wypadki. Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2020 o 23:17, panna.marta napisał:

1. Uczucia

3 bulaw, rycerz bulaw, 3 monet

Pełen spokój w romansach , docenienie przez przyjaciela

 

2. Praca 

10 bulaw, giermek kielichow, królowa kielichów

Przeciążenie obowiązkami, związana z tym drażliwość i przewrażliwienie

 

3. Zdrowie

Słońce XIX, wieża XVI, koło Fortuny X

Początkowo bez zmian , zdrowie oraz chwilowe załamanie się zdrowia i czekanie na rozstrzygnięcie...

 

4. Czy wydarzy się coś miłego i co to będzie?

Giermek mieczy, kochankowie VI, mag I 

Nowa fascynacja i pomysły, plany ...

miłego miesiąca ! :)

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.01.2020 o 23:17, panna.marta napisał:

Singielka, na etacie :)

 

1. Uczucia 

 

3 bulaw, rycerz bulaw, 3 monety 

 

Pozostałam singielka tak jak byłam szczerze mówiąc, to nie mam czasu ani jakoś nie brakowało mi ostatnio nikogo. Może dlatego tak wyszło. Sporo też siedziałam w pracy i dlatego tutaj pasuje ta 3 monet. 

 

2. Praca 

 

10 bulaw, giermek kielichow, królowa kielichów 

 

Zdecydowanie dużo pracy i zmęczenie... 

 

3. Zdrowie

 

Słońce XIX, wieża XVI, koło Fortuny X

 

No właśnie, więc zdrowie takie sobie. Trzyma się mnie jakiś stan zapalny fala z uderzeniem gorąca, poty i ciśnienie. Brak gorączki czy objawów przeziębienia. Idę w marcu do lekarza rozważać te zagadkę. 

No i dokuczaly mi też sprawy kobiece, ale to tutaj się nie pojawiło. 

 

4. Czy wydarzy się coś miłego i co to będzie? 

 

Giermek mieczy, kochankowie VI, mag I 

 

Chyba nic takiego się nie wydarzyło za bardzo poza tym, że stałam się bardziej asertywana w pracy, zdobyłam się na szczera rozmowę, która oczyścila atmosferę. No i zakupy czyli udane babskie łowy. 

Dziękuję Wszystkim za interpretacje. 

 

 

W dniu 28.01.2020 o 23:17, panna.marta napisał:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...