Skocz do zawartości

Czego on oczekuje ode mnie?


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

spytalam kart czego nowo poznany mężczyzna będzie ode mnie oczekiwał, wyszły następujące karty;

 

VI mieczy, diabeł, IX denarów 

 

jak sądzicie? Ja również podzielę się swoją interpretacja (co prawda dopiero się ucze Trota), ale jestem ciekawa Waszych pomyslow

 

 

Pierwsza karta VI mieczy,

 

moim zdaniem może oczekiwać tego dystansu, nasunal mi się związek na odleglosc, taki, w którym panuje przestrzen, każdy z partnerow ma swoje zycie, nikt nikogo nie osacza. VI może tez być oznaka pewnego chlodu, zamkniecia jednego z partnerow, może chodzic o mnie, bo ja z natury jestem nieufna wobec nowo poznanych mężczyzn, Vi miecyz to także odcięcie się pozostawienie za sobą przeszlosci i konieczność zaczęcia od nowa, ze "swieza glowa".

 

Diabel

 

No coz, diabel kojarzy się z seksem. Podobno często oznacza duza namietnosc, ale także nieczyste intencje, sile emocje, intrygi, glownie jednak wszystko skupia się na materii, cielesności. Zapewne Pan widzi ze mnie swój "ideal kochanki" i jego myśli kraza glownie wokol tego tematu. 

 

IX denarow

 

IX denarów wg mnie oznacza to, iż pragnie widzieć we mnie kobiete z pasja, idaca w strone marzen, spelniona. Szuka kobiety, która będzie podziwiana przez innych, niezależnej, z dobra energia. Może tez oznaczac, ze oczekuje ode mnie dużych pokladow milosci, dbania o związek, spokoju, harmonii, dużego zaangażowania jeśli chodzi o uczucia. Z kolei z innych zrodel wyczytałam, ze karta ta oznacza zysk, czerpanie korzyści z kogosc, nagość, pokazywanie ciala. 

 

Coz, dziwne sa te karty...

 

Czy ktoś jeszcze pokusi się o interpretacje? Mnie trochę ten rozkład niepokoi 

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Czego on oczekuje ode mnie?
  • Maestro
32 minuty temu, runoutofbreath napisał:

spytalam kart czego nowo poznany mężczyzna będzie ode mnie oczekiwał, wyszły następujące karty;

VI mieczy, diabeł, IX denarów 

Trudno tutaj mówić o relacji stabilnej i na dłużej. Pan raczej oczekuje seksu, nieangażującej znajomości i korzyści płynących ze spotykania się z Tobą, wygodnej dla siebie relacji. Kart miłości, związku tutaj nie ma. Uważałabym na diabła, to manipulant i toksyczny partner. W 6 mieczy raczej związek na dystans (może internetowy znajomość?) lub na dystans emocjonalny, bez angażowania się uczuciowego. 9 denarów rozumiem jako interesowność pana, czerpanie profitów z relacji z Tobą, to raczej karta samotników, osób które świadomie nie chcą się wiązać. 

Przykre te karty, mam nadzieję, że rzeczywistość okaże się inna. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
58 minut temu, runoutofbreath napisał:

czego nowo poznany mężczyzna będzie ode mnie oczekiwał, wyszły następujące karty;

 

VI mieczy, diabeł, IX denarów 

Wygląda na to, że póki co kontakt może byc wirtualny (6 Mieczy), natomiast w tych kartach nie widać zaangażowania. Jeżeli zależy Ci na przygodzie i niezobowiazujacej znajomości, to się nie rozczarujesz.. nie liczyłabym na wielką miłość, ponieważ Diabeł i 9 Denarow wskazuje na egoizm Pana i chęć zaspokojenia własnych potrzeb 

Z podsumy Księżyc, który nakazywałby wzmożona ostrożność, ponieważ pan może być nieszczery

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty sugerują, by zwiewać gdzie pieprz rośnie (6mieczy+ diabeł) bo gość to egoista i wymuszacz (diabeł + 9 denarów). 

On liczy się tylko z sobą i swoimi chciejstwami. Kontakt tylko wtedy gdy on tego chce i jemu pasuje, a i jeszcze może Cię chcieć przekręcić finansowo, gdzieś wywieźć itp. ( tak brzydko mi się skojarzyło). Myślę też, że może kogoś przy tym zdradzać.

Oby moja interpretacja się nie sprawdziła, życzę jak najlepiej ale nie daj się wkręcić! 

Powodzenia

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sarah2020 napisał:

Karty sugerują, by zwiewać gdzie pieprz rośnie (6mieczy+ diabeł) bo gość to egoista i wymuszacz (diabeł + 9 denarów). 

On liczy się tylko z sobą i swoimi chciejstwami. Kontakt tylko wtedy gdy on tego chce i jemu pasuje, a i jeszcze może Cię chcieć przekręcić finansowo. Myślę też, że może kogoś przy tym zdradzać.

Oby moja interpretacja się nie sprawdziła, życzę jak najlepiej ale nie daj się wkręcić! 

Powodzenia

 

Bardzo dziekuje za pomoc w interpretacji, Kochana planuje się z nim spotkać niedługo, zobaczymy jak będzie po spotkaniu. W obecnej sytuacji po takich kartach nalezaloby zerwac kontakt, ale nie chce aby karty wyznaczaly moja droge, spotkać się mogę, ale będę miała na uwadze to co wyszlo..lepiej wiedzieć czego można się spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam się też jaki on jest, jaki ma charakter, jakim jest człowiekiem: VIII bulaw, wieza, krol kielichow...

VIII bulaw kojarzy mi się z seksem, wieza no coz nie za dobrze, ale ten krol kielichow na końcu niby lagodzi sytuacje, choć i tak jako całokształt wypada to ŹLE..

 

 

Dam Wam znac po spotkaniu ;p 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 minut temu, runoutofbreath napisał:

Pytałam się też jaki on jest, jaki ma charakter, jakim jest człowiekiem: VIII bulaw, wieza, krol kielichow...

Jest dynamiczny, wartki w działaniu, śmiały, bardzo komunikatywny, dobrze włada słowem i może mieć oratorskie talenty (8 buław). Jest po trudnych przejściach, coś mu się w życiu posypało (wieża). Ma bogate życie wewnętrzne, wrażliwy. Może mieć problemy z alkoholem (król kielichów). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze czynnik wolnej woli, który trzeba mieć na uwadze przy wróżbach...

Pan może się okazać serdecznym i uczciwym człowiekiem, ale jak większość mężczyzn może myśleć o seksie ze względu na Twoją atrakcyjność...

Czy ci się to spodoba czy nie, sama ocenisz...

Miłego spotkania :thanks:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 13:58, runoutofbreath napisał:

Hej, 

 

spytalam kart czego nowo poznany mężczyzna będzie ode mnie oczekiwał, wyszły następujące karty;

 

VI mieczy, diabeł, IX denarów 

 

jak sądzicie? Ja również podzielę się swoją interpretacja (co prawda dopiero się ucze Trota), ale jestem ciekawa Waszych pomyslow

 

 

Pierwsza karta VI mieczy,

 

moim zdaniem może oczekiwać tego dystansu, nasunal mi się związek na odleglosc, taki, w którym panuje przestrzen, każdy z partnerow ma swoje zycie, nikt nikogo nie osacza. VI może tez być oznaka pewnego chlodu, zamkniecia jednego z partnerow, może chodzic o mnie, bo ja z natury jestem nieufna wobec nowo poznanych mężczyzn, Vi miecyz to także odcięcie się pozostawienie za sobą przeszlosci i konieczność zaczęcia od nowa, ze "swieza glowa".

 

Diabel

 

No coz, diabel kojarzy się z seksem. Podobno często oznacza duza namietnosc, ale także nieczyste intencje, sile emocje, intrygi, glownie jednak wszystko skupia się na materii, cielesności. Zapewne Pan widzi ze mnie swój "ideal kochanki" i jego myśli kraza glownie wokol tego tematu. 

 

IX denarow

 

IX denarów wg mnie oznacza to, iż pragnie widzieć we mnie kobiete z pasja, idaca w strone marzen, spelniona. Szuka kobiety, która będzie podziwiana przez innych, niezależnej, z dobra energia. Może tez oznaczac, ze oczekuje ode mnie dużych pokladow milosci, dbania o związek, spokoju, harmonii, dużego zaangażowania jeśli chodzi o uczucia. Z kolei z innych zrodel wyczytałam, ze karta ta oznacza zysk, czerpanie korzyści z kogosc, nagość, pokazywanie ciala. 

 

Coz, dziwne sa te karty...

 

Czy ktoś jeszcze pokusi się o interpretacje? Mnie trochę ten rozkład niepokoi 

Mam wrażenie, że Pan jest po rozstaniu albo nie mieszka na stałe w twoim mieście. Pan czuję silny pociąg seksualna, ale nie myśli o tobie w kategoriach partnerki. Raczej jedno z was jest zbyt niezależne. Na obecną chwilę, to tylko przygoda, która może dawać jakieś korzyści.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też  nie  widzę  w  Nim  dobrych  intencji,  w  połączeniu  z  jego  charakterem.   I  tego  co  od  Ciebie  oczekuje. Potwierdza  się  tylko  w  przełożeniu  jedno  na  drugie.  Gość  jest  zdobywcą,  łowcą, i  w  dodatku  jakoś  dziwnie  ciapowaty  w  królu  kielichów.  W  wieży  potwierdza,  że  albo  jest  po  przejściach,   albo  temperamentny.  

Oczekiwania  raczej  abyś  się  okazała  mu  z  najpiękniejszej  strony,  tej  fizycznej  najbardziej. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 13:58, runoutofbreath napisał:

Hej, 

 

spytalam kart czego nowo poznany mężczyzna będzie ode mnie oczekiwał, wyszły następujące karty;

 

VI mieczy, diabeł, IX denarów 

Wybacz, Diabeł +9 Denarów = płatny seks. Uważaj na niego, bo po tej Wieży, to on może być impotentem, w związku z czym może chcieć Tobie zapłacić za inną formę seksu. Są różne upodobania, różne rodzaje spełnienia w tym temacie. Może go kręcić coś bardzo niefajnego. Nie będę ich wyliczać

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze karty 6 między diabeł 9 monet mówi o własnych potrzebach i wyruszeniu dalej. 
Jelsli zaś pytamy o naturę Pana 8 buław wieże Król kielichów to pasuje nawet do jego sposobu działania. Możesz wprost się zapytać jakiej relacji oczekuje. Mam wrażenie ze na obecna chwile szuka szybki niezobowiązujących relacji przynoszących dużo uniesień, Król kielichów mówi o tym ze tak pięknie mówi o uczuciach, ze choćby miał 5 partnerek czujesz się najbardziej wyjątkowa i ta jedyna. 

4 godziny temu, Elie-1 napisał:

Wybacz, Diabeł +9 Denarów = płatny seks. Uważaj na niego, bo po tej Wieży, to on może być impotentem, w związku z czym może chcieć Tobie zapłacić za inną formę seksu. Są różne upodobania, różne rodzaje spełnienia w tym temacie. Może go kręcić coś bardzo niefajnego. Nie będę ich wyliczać

Dla mnie 8 buław przy Wieży oznacza ze szybko reaguje na wszystkie bodźce, może tez jak szybko się zapala tak szybko kończyć. Moim zdaniem jeśli chodź o sferę seksualna pan działa kompulsywnie i tutaj trzeba uważać. Być może ma jakieś dziwne hobby lub być fanem różnych dziwnych portali w poszukiwaniu wielu bodźce. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

informuje Was, iż spotkanie odwolalam, przemyslalam sprawę i doszłam do wniosku, ze ani mi na nim jakos szczególnie nie zależy, karty tez wygladaja kiepsko, wiec odpuszczam. Takie spotykanie się na sile nie ma sensu, najpierw skupie się na dokończeniu studiow i rozwijaniu pasji (w tym nauki Tarota) może przy okazji pojawi się ktoś bardziej mi przeznaczony, w moim typie :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 22:29, runoutofbreath napisał:

Jeśli chodzi o jego reakcje to nawet nie wyswietlil wiadomości :) 

Tym  samym,  potwierdził  swój  podejrzany  typ,  jaki  przedstawiał  się  w kartach. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamandium napisał:

Tym  samym,  potwierdził  swój  podejrzany  typ,  jaki  przedstawiał  się  w kartach. 

no wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piko napisał:

I właśnie dlatego nigdy korzystałem z portali randkowych i nie zamierzam... :tak:

ja korzystałam i poznałam fajnych ludzi, niektóre znajomości nawet się przerodziły w przyjaźnie. Chyba nie ma co demonizować, tylko być ostrożniejszym po prostu

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dzikikocur napisał:

ja korzystałam i poznałam fajnych ludzi, niektóre znajomości nawet się przerodziły w przyjaźnie

Ja znam tylko ze słyszenia. Dwie moje koleżanki się zapisały i później mi opowiadały co wyprawiają niektórzy panowie. Przypuszczałem dotąd że i także panie w tych portalach mogą wyprawiać podobnie, ale skoro piszesz że ok. to gratuluję udanych związków... :tak:

Ja chciałbym poznawać dobrych przyjaciół  w realu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 14:56, Piko napisał:

Z drugiej strony mój dobry kolega poznał swoją żonę z którą jest już wiele lat, przez internet...  :yes:

My z mężem też zapoznaliśmy się przez internet, ale nie na portalach randkowych :D 

 

A sądząc po kartach, Pan rzeczywiście emocjonalnie się odcinał (6 mieczy), i ledwie coś wyruszał na nową podróż (ta sama karta), chciał Cię wykorzystać dla własnej przyjemności, seks, przy tym o Twojej przyjemności by nie myślał - Diabel + 9 monet, 9 monet tu się przejawia jako egoistyczne "branie"

 

Jeśli byś z nim się spotkałaś 

W dniu 29.01.2020 o 20:44, runoutofbreath napisał:

Pytałam się też jaki on jest, jaki ma charakter, jakim jest człowiekiem: VIII bulaw, wieza, krol kielichow...

Niby wygadany, lekki i wrażliwy, ale Wieża też może zaznaczać osobę, która jest krzywdzona (Wieża + Król Kielichów), przez co potrafi krzywdzić innych.

 

Dobrze, że nic z tego nie wyszło!

Życzę Ci samych dobrych znajomości! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2020 o 21:38, Piko napisał:

I właśnie dlatego nigdy korzystałem z portali randkowych i nie zamierzam... :tak:

oj Piko to tez nie jest tak, ja przez aplikacje randkowe poznałam kilka ciekawych os, także się da. Kilka moich koleżanek poznało tam swoich mezczyzn, z którymi są do teraz...w stałych relacjach i planują wspólna przyszłość. Coz..ja akurat jestem dosyć wymagająca a ponadto po prostu po ludzku nie mam szczescia...adoratorów wielu, wszyscy sypia komplementy, ale nic z tego nie wynika- pisząc to mam na mysli, interesujacego mężczyznę, niekoniecznie do zwiazku, ale takiego któremu jednak zalezaloby na mnie i doceniał mój intelekt, osobowość a nie tylko zgrabne ciało czy ładna twarz...przyciągnąć całe stado adoratorów seksualnością żaden problem ale znaleźć jednego, konkretnego, który zobaczy w Tobie także kogoś waznego, doceni intelekt ..z tym gorzej

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2020 o 22:17, Piko napisał:

Ja znam tylko ze słyszenia. Dwie moje koleżanki się zapisały i później mi opowiadały co wyprawiają niektórzy panowie. Przypuszczałem dotąd że i także panie w tych portalach mogą wyprawiać podobnie, ale skoro piszesz że ok. to gratuluję udanych związków... :tak:

Ja chciałbym poznawać dobrych przyjaciół  w realu...

Oczywiście, jest wielu egoistów, pragnących tylko wykorzystać nowo poznane osoby, ale myśle ze w realu jest podobnie..wszystko zależy od szczescia, jedna pozna tam miłość na na dłuższy czas, np okres kilku a może nawet kilkunastu lat a inna będzie przyciągać samych adoratorów, którzy nie traktują nikogo powaznie..tzw wolnych strzelców 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Coz..ja akurat jestem dosyć wymagająca a ponadto po prostu po ludzku nie mam szczescia...adoratorów wielu, wszyscy sypia komplementy, ale nic z tego nie wynika- pisząc to mam na mysli, interesujacego mężczyznę, niekoniecznie do zwiazku, ale takiego któremu jednak zalezaloby na mnie i doceniał mój intelekt, osobowość a nie tylko zgrabne ciało czy ładna twarz...

Z tego co wiem, uroda u kobiety większość facetów rozprasza i dekoncentruje, nawet tych wartościowych tzn. takich z którymi chciała byś mieć dobry kontakt. Magicznie na spotkania może zakładaj okulary do komputera, takie bez dioptrii , może to ich inaczej ukierunkuje :).

Pozdrawiam i życzę odpowiedniego powodzenia... :ok:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2020 o 09:57, Piko napisał:

adoratorów wielu, wszyscy sypia komplementy, ale nic z tego nie wynika

hmm... wiadomo jakie.

W dniu 12.02.2020 o 09:57, Piko napisał:

Magicznie na spotkania może zakładaj okulary do komputera, takie bez dioptrii , może to ich inaczej ukierunkuje :). 

Dodaj też kilka zdjęć w okularach ( choćby pożyczonych ) do swojego profilu... ( profilów na serwisach zapoznawczych) . :D To powinno pomóc. :yes:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...