Skocz do zawartości

Luty...


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi luty, zatem pora dowiedzieć się, czego można się spodziewać po drugim miesiącu 2020.

 

Aura lutego 2020

 

Głupiec - Król Mieczy  - As Denarów 

 

Widać, że czeka mnie nauka (studia i może staż jakiś). Król Mieczy to karta wyśrubowanej  inteligencji ale też sporych wymagań. Czeka mnie - według kart - pod koniec lutego jakiś wydatek na inwestycję (As Denarów).

 

Sytuacja zawodowa w lutym 2020

 

Wisielec - 10 Pucharów- 8 Mieczy 

 

Wisielec mówi o zastosuju i faktycznie będzie miał on miejsce, gdyż obecnie jestem na zwolnieniu, zatem bingo!

Poza tym sytuacja w pracy powinna być ugruntowana ale widać moją irytację z powodu pracy w branży H..

 

Czy uda mi się podjąć pracę w Y w lutym?

 

Królowa Pucharów  - 10 Mieczy  - 2 Buław 

 

Nie. Widać, że umrze stagnacja w tej materii ale 2 Buław w miejscu zastoju również nie wniesie spektakularnego przełomu..

 

A co Wy o tych rozkładach sądzicie? 

Odnośnik do komentarza

1. Aura:

Myślę, że zdasz sobie sprawę, że czas skupić się na sprawach, które przynoszą sukces (zawodowy, naukowy, rodzinny), mimo, że trzeba będzie coś zacząć od samego początku 

2. Jeśli jesteś na zwolnieniu to tak zostanie  w lutym, posiedzisz w domu i raczej do końca miesiąca tak pozostanie. Będziesz to przedłużał

3. W tym miesiącu raczej nie ma szans, trzeba najpierw coś zakończyć (10 mieczy) , ten miesiąc minie na rozglądaniu za tamtą branżą 

 

Ogólnie karty niełatwe, życzę by wszystko poukładało się jak chcesz 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

Nadchodzi luty, zatem pora dowiedzieć się, czego można się spodziewać po drugim miesiącu 2020.

 

Aura lutego 2020

 

Głupiec - Król Mieczy  - As Denarów 

Może jakaś propozycja pracy od jakiegoś faceta? Głupiec to zarówno nauka jak i początek i dodatkowo as denarów jako propozycja nowe pracy. Ja bym widziała tutaj propozycję nowej pracy od mężczyzny

W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

 

Sytuacja zawodowa w lutym 2020

 

Wisielec - 10 Pucharów- 8 Mieczy 

W wisielcu nie za dużo się tutaj zmieni, bo on zawsze wstrzymuje. Ta 10 pucharów to widać to, że siedzisz w domu. I uważam, że zwolnienie będziesz ciągnął dalej.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

 

Czy uda mi się podjąć pracę w Y w lutym?

 

Królowa Pucharów  - 10 Mieczy  - 2 Buław 

 

Nie uda się zmienić. W 2 bułąw będą jakieś dylematy lub drobne trudności finansowe.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

Aura lutego 2020

 

Głupiec - Król Mieczy  - As Denarów 

Może zaznaczać początek intensywnego studiowania, Głupiec oczywiście jest nieco beztroski, ale Król Mieczy ogarnie się i zacznie się uczyć na poważnie :) As Monet - może wpłata, ale może być i nowa pożyteczna wiedza, bo monety, to też nauka, tylko że z jej praktycznej strony.

 

W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

Sytuacja zawodowa w lutym 2020

 

Wisielec - 10 Pucharów- 8 Mieczy 

Mi się wydaje, że karty pięknie pokazały Twoje zwolnienie lekarskie - będziesz jakby w bezruchu, wyłączony z życia zawodowego. 10 pucharów może wskazywać na przebywanie w domu, lub z rodziną, jeśli mieszkasz z nimi :)  W 8 mieczy widać Twój lęk przed powrotem, przyblokowanie, kiedy wrócisz pewnie ciężko będzie z czymś ruszyć...

W dniu 30.01.2020 o 20:02, Ziomal597 napisał:

Czy uda mi się podjąć pracę w Y w lutym?

 

Królowa Pucharów  - 10 Mieczy  - 2 Buław 

Odczytywałabym, jako nie. Może być sporo emocji (Królowa Pucharów i karty w poprzednim pytaniu), od których przede wszystkim powinieneś się uwolnić (10 mieczy), nabrać dystansu, zresztą widać Twoje wahania, brak zdecydowania na razie (2 buław). Z sumy 12 - Wisielec, Wisielec i 8 mieczy, która też blokuje pojawiałaby się w odpowiedzi na pytanie o

 

Wszystkiego dobrego :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...