Skocz do zawartości

Karty na pytanie "Czy on coś do mnie czuje?"


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Położyłam karty na zapytanie Pani o Pana "Czy on coś do mnie czuje?". Wszystkie 3 karty mówią o nastawieniu Pana do Pani, są oni po burzliwym rozstaniu, Pani jednak ciągle myśli o Panu.

10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

Moja interpretacja: 
Pan czuje się szczęśliwy, ułożył sobie życie z inną kobietą (na to też mi Księżyc może wskazywać), ale tylko pozornie, Księżyc daje mu ułudę szczęścia, kąpie go w fałszywym blasku 10 kielichów, rozumiem to jako: "Ułożyłem sobie życie bez niej i jest ok". Niewłaściwie ocenił sytuację, która wymaga wyjaśnienia (Księżyc + Sąd), ale nie chce tego robić. Przyszło mi na myśl także, że odczuwa stratę, ale stara się ją zamaskować, albo skutecznie ją maskuje i nie chce wracać do przeszłości.

A Wy jak myślicie?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
43 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Położyłam karty na zapytanie Pani o Pana "Czy on coś do mnie czuje?". Wszystkie 3 karty mówią o nastawieniu Pana do Pani, są oni po burzliwym rozstaniu, Pani jednak ciągle myśli o Panu.
10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

Pan miał ciepły, bezpieczny dom, ale 10 kielichów to też poczucie nudy i przejedzenia, rodzinnie ale jednocześnie brak wrażeń i namiętności. W Księżycu może być kochanka lub inne kontakty z kobietami, które miały panu dostarczyć odskocznię od nudnego, domowego gniazdka. Rozwód, rozstanie było i dla pana to jest ostateczna sprawa, rozdział zamknięty. Na pytanie, co on czuje, powiedziałabym, że nic: sprawa zakończona, minął pewien etap i nie ma powrotu. Może ma wyrzuty sumienia, poczucie winy za zaistniałą sytuację (księżyc), ale on nie będzie zainteresowany powrotem. 

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Pani była w formlanym związku, czy była tam kochanka. Według mnie Pan miał bezpieczne gniazdko, relacja dawała mu wiele satysfakcji, ale nie było już możliwości dalszego rozwinięcia uczuć. Księżyc to także tęsknota. Pan może tęsknić za Panią, powodować różnego rodzaju niepokoje, ale nie będzie chciał wracać do tego, co było. Możliwe, że Pan ma rodzinę i romans wpłynął negatywnie na jego relacje z obecną partnerka lub żona. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mezza napisał:

Nie wiem, czy Pani była w formlanym związku, czy była tam kochanka. Według mnie Pan miał bezpieczne gniazdko, relacja dawała mu wiele satysfakcji, ale nie było już możliwości dalszego rozwinięcia uczuć. Księżyc to także tęsknota. Pan może tęsknić za Panią, powodować różnego rodzaju niepokoje, ale nie będzie chciał wracać do tego, co było. Możliwe, że Pan ma rodzinę i romans wpłynął negatywnie na jego relacje z obecną partnerka lub żona. 

Nie miał rodziny, Pan i Pani dogadywali się na każdej płaszczyźnie, wedle jej słów zabrakło wytrwałości w budowaniu związku, rozminęli się w oczekiwaniach. Pan chciał się bawić, a Pani budować gniazdko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać, że dzieliła ich wizja przyszłości on miał ewidentnie inne spojrzenie na słowo dom i rodzina i czym mówi księżyc przy 10 kielichach. Czy coś jeszcze czuje moim zdaniem nie. Ten sąd go wyzwala. Zaczął nowe życie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, panna.marta napisał:

No widać, że dzieliła ich wizja przyszłości on miał ewidentnie inne spojrzenie na słowo dom i rodzina i czym mówi księżyc przy 10 kielichach. Czy coś jeszcze czuje moim zdaniem nie. Ten sąd go wyzwala. Zaczął nowe życie. 

Mi też się tak wydaje, że jest po prostu ktoś nowy w jego życiu. Dziękuję wszystkim

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 12:57, Sunrise009 napisał:

10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

On sam właściwie nie wie co czuje, bo księżyc to niejasość, niepewność.

Z jednej strony chciałby się pogodzić i budować dalej tą relację ale z drugiej strony on się chce wyzwolić i raczej mu się to uda. Z tej mąki chleba już nie będzie..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 12:57, Sunrise009 napisał:

Hej!

Położyłam karty na zapytanie Pani o Pana "Czy on coś do mnie czuje?". Wszystkie 3 karty mówią o nastawieniu Pana do Pani, są oni po burzliwym rozstaniu, Pani jednak ciągle myśli o Panu.

10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

Moja interpretacja: 
Pan czuje się szczęśliwy, ułożył sobie życie z inną kobietą (na to też mi Księżyc może wskazywać), ale tylko pozornie, Księżyc daje mu ułudę szczęścia, kąpie go w fałszywym blasku 10 kielichów, rozumiem to jako: "Ułożyłem sobie życie bez niej i jest ok". Niewłaściwie ocenił sytuację, która wymaga wyjaśnienia (Księżyc + Sąd), ale nie chce tego robić. Przyszło mi na myśl także, że odczuwa stratę, ale stara się ją zamaskować, albo skutecznie ją maskuje i nie chce wracać do przeszłości.

A Wy jak myślicie?
 

 

Hmmm... wiem, że karty miały mówić o nastawieniu Pana do Pani ale... czasem wyrzucają coś innego. Ja bym zinterpretowała to w ten sposób: Pani miała co do Pana bardzo poważne nastawienie - chciała założyć z nim rodzinę - 10 kielichów przy Księżycu, który mówi o energii żeńskiej. I ten Księżyc może mówić o jej tęsknocie. Sąd co prawda daje szanse na rozmowę, powrót do tematu. Tutaj jednak ta karta jest odwrócona, co może podpowiadać, że na chwilę obecną nie ma możliwości powrotu do tego, co było, a nawet do wyjaśnienia sytuacji pt.: co tak naprawdę się stało....

Podkreślam: na chwile obecną, bo... nie ma tu kart definitywnego odcięcia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mesi napisał:

Hmmm... wiem, że karty miały mówić o nastawieniu Pana do Pani ale... czasem wyrzucają coś innego. Ja bym zinterpretowała to w ten sposób: Pani miała co do Pana bardzo poważne nastawienie - chciała założyć z nim rodzinę - 10 kielichów przy Księżycu, który mówi o energii żeńskiej. I ten Księżyc może mówić o jej tęsknocie. Sąd co prawda daje szanse na rozmowę, powrót do tematu. Tutaj jednak ta karta jest odwrócona, co może podpowiadać, że na chwilę obecną nie ma możliwości powrotu do tego, co było, a nawet do wyjaśnienia sytuacji pt.: co tak naprawdę się stało....

Podkreślam: na chwile obecną, bo... nie ma tu kart definitywnego odcięcia.

Dziękuję Ci, droga Mesi, z sytuacją Pani trafiłaś w samo sedno - ona chciała z Panem być i bardzo bardzo tęskni. Kurcze, jak czytam Twoją interpretację, to bardzo mi się składa z odczuciami z tamtej chwili. To była dłuższa rozmowa z Panią, a mi cały czas po głowie chodziło, że nie ma decyzji ostatecznej, pomimo sugestii kart o kimś nowym w życiu Pana (tak wówczas zinterpretowałam Księżyc). Z jakiegoś powodu Pan nie chce się kontaktować, choć w tym Sądzie Ostatecznym (nawet odwróconym) ja widzę, że ta sytuacja wymaga wyjaśnienia, ale to się nie stanie na ten moment.  Księżyc to również marzenia, więc przy Sądzie może on stwierdził, że ona już jest poza zasięgiem, że może już tylko pomarzyć i po prostu nie ma sensu wracać do tego? I cały czas sądzę, że Pan udaje, że jest szczęśliwy, że jego szczęście obecnie to iluzja. Księżyc to również dla mnie wybór pomiędzy dwoma opcjami. Dużo tu wahania, jak na pozornie odcinające czytanie.

 

Podczas rozmowy Pani poprosiła o ostatnią kartę na to, czy warto na Pana czekać (wiem, że nie powinno się kłaść jednej karty, więc położyłam dwie, bo nie miałam serca odmówić, Pani była załamana, a to moja przyjaciółka) - wyszedł As Denarów i Rycerz Buław. Dla mnie odpowiedź jednoznaczna - warto, bo As Denarów to nowe szanse, nowe możliwości, może nie kielichowe, ale zinterpretowałam to przy poprzednich kartach w taki sposób, że będzie szansa na wyjaśnienie tej sytuacji i to dosyć nieoczekiwana szansa, w postaci niespodziewane kontaktu, może nieplanowanego "wjazdu na chatę", jeśli mogę się kolokwialnie wyrazić. Rycerz buław pasuje mi również do charakteru Pana - oprócz otwartości i ogromnej energii, jest to osoba nieco chwiejna i niestała. 

Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 12:57, Sunrise009 napisał:

Położyłam karty na zapytanie Pani o Pana "Czy on coś do mnie czuje?". Wszystkie 3 karty mówią o nastawieniu Pana do Pani, są oni po burzliwym rozstaniu, Pani jednak ciągle myśli o Panu.

10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

Na pewno czuję, jako że pojawia się tu 10 kielichów, to miłość, mimo wszystko i tęskni za niej mocno, mimo tego odwrócony Sąd mówi, że problem dla niego jeszcze nie został rozwiązany, nie może tak koniecznie ani pójść dalej, ani wrócić, o czym by mówił Sąd w pozycji prostej. Jest tu dla niego sporo takiego zaplątania, niejasności, samookłamywania - Księżyc. Ale możliwe, że to jest tylko tymczasowe, i powrót nastąpi, ale później na co też wskazywała by karta Sądu odwróconego i pojawiające się karty dalej:

W dniu 5.02.2020 o 15:51, Sunrise009 napisał:

Podczas rozmowy Pani poprosiła o ostatnią kartę na to, czy warto na Pana czekać (wiem, że nie powinno się kłaść jednej karty, więc położyłam dwie, bo nie miałam serca odmówić, Pani była załamana, a to moja przyjaciółka) - wyszedł As Denarów i Rycerz Buław.

Tak, będzie szansa na ponowny kontakt, tak z odcieniem pasji (rycerz buław, namiętności), może Pan go inicjuje, jak poukłada sobie wszystko w głowie - Rycerz Buław mimo wszystko to też karta męska.

Trzymam kciuki za Twoją koleżankę i życzę jej miłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Moim może jeszcze coś czuć, bo wyszło 10 Kielichów, aczkolwiek wiele tu tajemnic i niejasności. Uważam, że nawet jeśli czuje, to nie powie o tym głośno- Księżyc. Jako że wyszedł odwrócony Sąd- myślę że sprawa zamknięta.

Pani może poczuć jakąś szansę w tym Asie Denarów, ale dalej Rycerz Buław specjalnie nie kojarzy mi się z czymś trwałym. Uważam, że poważnego na dłuższą metę już nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Pan ma uczucia do tej Pani, ale z róznych sobie znanych przyczyn nie wróci do niej, mozliwe, ze ma kogoś.As denarów z Rycerzem Buław to nowy facet, mozliwe, ze poznany na początku znaku Byka.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 12:57, Sunrise009 napisał:

Hej!

Położyłam karty na zapytanie Pani o Pana "Czy on coś do mnie czuje?". Wszystkie 3 karty mówią o nastawieniu Pana do Pani, są oni po burzliwym rozstaniu, Pani jednak ciągle myśli o Panu.

10 kielichów + Księżyc + Sąd Ostateczny odwrócony.

Moja interpretacja: 
Pan czuje się szczęśliwy, ułożył sobie życie z inną kobietą (na to też mi Księżyc może wskazywać), ale tylko pozornie, Księżyc daje mu ułudę szczęścia, kąpie go w fałszywym blasku 10 kielichów, rozumiem to jako: "Ułożyłem sobie życie bez niej i jest ok". Niewłaściwie ocenił sytuację, która wymaga wyjaśnienia (Księżyc + Sąd), ale nie chce tego robić. Przyszło mi na myśl także, że odczuwa stratę, ale stara się ją zamaskować, albo skutecznie ją maskuje i nie chce wracać do przeszłości.

A Wy jak myślicie?
 

 

Albo już był w związku z inną kobietą wcześniej ! 10 kielichów to taki stan ,typu ...mam wszystko i niczego mi nie brakuje ( pokazuje się gdy jest pełna rodzina ) .Ale to niczego mi nie brakuje to często pozorne jest ...bo stan w 10 kiel zagrożony jest czasem rutyną . Może on ją okłamał i oszukał ,zwodził ja tylko . A teraz wrócił do rodziny i nie chce już rozmyślać o tym co było???

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 12:47, Willow napisał:

Na pewno czuję, jako że pojawia się tu 10 kielichów, to miłość, mimo wszystko i tęskni za niej mocno, mimo tego odwrócony Sąd mówi, że problem dla niego jeszcze nie został rozwiązany, nie może tak koniecznie ani pójść dalej, ani wrócić, o czym by mówił Sąd w pozycji prostej. Jest tu dla niego sporo takiego zaplątania, niejasności, samookłamywania - Księżyc. Ale możliwe, że to jest tylko tymczasowe, i powrót nastąpi, ale później na co też wskazywała by karta Sądu odwróconego i pojawiające się karty dalej:

Tak, będzie szansa na ponowny kontakt, tak z odcieniem pasji (rycerz buław, namiętności), może Pan go inicjuje, jak poukłada sobie wszystko w głowie - Rycerz Buław mimo wszystko to też karta męska.

Trzymam kciuki za Twoją koleżankę i życzę jej miłości :)

Moim zdaniem karty pokazują coś zupełnie nowego ,nową szansę ...ale z kimś innym - Rycerz Buław to świeżak jakiś ,nowa znajomość :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ridzia napisał:

Moim zdaniem karty pokazują coś zupełnie nowego ,nową szansę ...ale z kimś innym - Rycerz Buław to świeżak jakiś ,nowa znajomość :)

No cóż, każdy pisze że swojego doświadczenia, mi nie zawsze Rycerz Buław wskazuje na swiezaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jeszcze zastanawiam nad tym rozkładem, ale już w kontekście wyboru. Bo Księżyc dla mnie to często jest wybór pomiędzy dwoma opcjami, z racji tego, że często są jakieś dwie identyczne budowle na karcie, jakieś przeciwstawne opcje.

 

Jakby tak odczytać dosyć dosłownie 10 pucharów jako szczęście rodzinne, Księżyc jako wybór sam w sobie, a Sąd ostateczny odwrócony to niechęć do powrotu do spraw z przeszłości, to bym powiedziała że jest wybór pomiędzy pełnym szczęściem w pucharach, a niechęcią do "rozkopywania grobu" w Sądzie odwróconym. Z jednej strony czuje i chciałby być szczęśliwy (z Panią), a z drugiej, uważa, że nie ma sensu wracać do czegoś, co być może już umarło, boi się tego "trupa", jakiego mógłby zastać. Idąc dalej tym tropem, to As Denarów to solidne fundamenty w sferze materii, natomiast Rycerz Buław to nic innego jak determinacja w działaniu i nawołanie do poświęcenia pełnej uwagi temu zagadnieniu, o którym mówi As Denarów, bo przecież często niestały i niecierpliwy ten nasz Rycerz, pomimo, że pełen entuzjazmu. Jeśli As denarów mówi dosłownie o stawianiu fundamentu (nowego, ale w tym samym miejscu), a Rycerz przypomina o niestałości, to może odpowiedź kart na pytanie "Czy on do mnie coś czuje" jest taka, że owszem, czuje, ale najpierw musi się zdecydować, a jeśli już do tego dojdzie, to w dopytaniu "Czy warto czekać?" mówią tak, warto, ale musi przyjśc z konkretnym planem budowy, postawić nowe fundamenty i być zdeterminowany, oraz trzymać się planu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wracam z wstępną weryfikacją, gdyż Pani poznała nowego Pana, a mi od razu przypomniała się interpretacja Inez o człowieku poznanym na początku znaku Byka... Mamy znak Byka a moja przyjaciółka ma kogoś nowego. Czyli wcześniejsze karty mogły mówić, że jej się wydawało, że Pan coś do niej czuł, a powrotu nie będzie. Za to jest nowa znajomość w Asie Denarów i Rycerzu buław. I faktycznie połączyła ich praca, są z tej samej branży, a poznali się w internecie. 

Dziękuję ślicznie w swoim i Przyjaciółki imieniu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ridzia napisał:

Też mówiłam że Świeżak będzie :oklaski:

Ridzia, oczywiście, dziękuję! Przepraszam, to było dosyć dawno, a mi ten okres Byka utkwił w pamięci mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...