Skocz do zawartości

Luty


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura miesiąca lutego - Kapłan - dużo nauki w pracy jak i tej dotyczącej moich zainteresowań, prócz tego ostatnio bardzo dużo medytuje.

Praca - 3 buławy - wyjście z ograniczeń, może pojawić się w obecnej pracy jakiś fajny projekt na przyszłość, lub propozycja nowej pracy, coraz częściej myśle tez nad własna działalnością. 
Finanse - 2 monety - będę tutaj kombinować, ta sama karta była w styczniu, stad wziąć, tam dołożyć, tutaj odjąć 

Uczucia - 4 puchary - ta sfera nie będę się zajmować, mam pare planów do realizacji które całkowicie mnie zajmują - może na wiosnę 

Zdrowie - 8 pucharów - ta sama karta była w styczniu wiec odczytuje jako kontynuacje detoksu od alkoholu, pszenicy i wszelkich cukrów na razie nie jest to problematyczne myśle nawet ze staje się to rutyna i zwykłym nawykiem 

Otoczenie - księżyc - tajemnicze, zalęknione, lub moje postrzeganie jest zakrzywione, ale patrzenia na ludzi z serdecznością i zrozumieniem 

Praca na ciałem - Świat - zaczynam nowy projekt, rozpisane mam nowe treningi, oraz po domem dzisiaj otworzyli nowa siłownie i zaraz idę zrobić tam pierwszy trening 

Niespodzianka - Cesarz - zaskoczy mnie coś w pracy lub jakiś mężczyzna w typie Casarza, ale patrzac po poprzednich kartach obstawiam prace 

Co robić - Diabeł - działać z pasja używając swojego daru magnetyzmu, nie ulegac czemuś co zniewala 

Czego nie robić - 8 mieczy - uważać na mysli, nie dać się zapętlić lęka

Rada - 8 buław - zwrócić uwaga na komunikację i działać szybko  


 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Kapłan- wyższe cele będą Ci przyświecać, będziesz miała też wsparcie z góry, nauczysz się czegoś wartościowego,

Praca 3 buławy- nowe pomysły, wyjście z inicjatywą, może wyjazd służbowy, miła atmosfera

Finanse 2 denary- no może być kombinacja na co wydać żeby było dobrze, może też być dodatkowy dochód z innego źródła 

Uczucia 4 puchary- nie będzie to aktywny miesiąc w tej sferze, troszkę pustka, mała tęsknota

Zdrowie 8 pucharów-  może być jak piszesz

Otoczenie księżyc- ktoś może Cię obserwować, jakiś adorator którego nie dostrzegasz, sama też nie będziesz otwarta na tą sferę

Praca nad ciałem świat- będziesz otwarta na wyjścia, wycieczki na wszystko co ma dobry wpływ na sylwetkę

Niespodzianka cesarz- poczucie bezpieczeństwa, w pracy w domu, zakorzenienie , coś wartościowego, może jakiś pan też patrząc na całokształt

Co robić diabeł- nie żałować sobie, jak masz na coś ochotę to to rób, 

Czego nie robić 8 mieczy- nie zamykać się ,nie blokować, nie izolować od wszystkiego zabardzo 

Rada 8 buław- kontaktować się, ripostować także w razie potrzeby

 

Dobrego miesiąca

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja bym tu widziała potencjalnego pana od uczuć, ale musiałabyś chyba trochę odpuścić ten detoks. Coś na zasadzie wybrać się jednak na jakąś imprezę i wypić parę lampek wina. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, mavvka napisał:

A ja bym tu widziała potencjalnego pana od uczuć, ale musiałabyś chyba trochę odpuścić ten detoks. Coś na zasadzie wybrać się jednak na jakąś imprezę i wypić parę lampek wina. 

Cóż jeśli trzeba będzie to na pewno się wybiorę :czarow: na pare lampek wina :szampan_na:

Mysle ze to nawet dobre raz na jakiś czas dla organizmu. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Aura miesiąca lutego - Kapłan

Wstaną przed Tobą kwestii duchowe i światopoglądowe, może zmiana podejścia do swoich wartości - coś okaże się bardziej, a coś mniej istotnym :) Poczujesz siebie w tych dziedzinach autorytetem. Też może ta karta wskazywać na uczenie się :) 

 

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Praca - 3 buławy

Rozwój jakiegoś projektu, może jakieś ułożenie planów zawodowych - pewnie wy też to macie;

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Finanse - 2 monety

Masz jeszcze jakieś źródła dochodu? Jak nie, to tak, sporo kombinowania i może nie koniecznie pewności, że wszystkie te kombinacje zadziałają;

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Uczucia - 4 puchary

Tak, będziesz zamknięta na romansowania, skupiona na innych rzeczach;

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Zdrowie - 8 pucharów

Też widzę w tym detoks, a może i jakaś choroba w końcu ustąpi - mogła się pojawić przez ciężkie emocje, nerwy; 

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Otoczenie - księżyc

Głownie będziesz otoczona przez kobiet, koleżanki. Takie osoby poetyckie, rozmarzone, może coś będą ukrywać przed Tobą, ściemniać, jak to kobiety.

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Praca na ciałem - Świat

Doprowadzi wygląd do perfekcji, chyba :D Może też tak być, że trening będzie gdzieś niedaleko natury, lub bardzo ruchliwej strefy, może sporo nowych kontaktów się pojawi dzięki niemu;

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Niespodzianka - Cesarz

Szef może Cię zaskoczyć :) Czy tam prezes, z którym idziesz na spotkanie :)

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Co robić - Diabeł

Skupić się na materii, i tak, demonstrować swoją charyzmę :)

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Czego nie robić - 8 mieczy

Nie bać się, nie poddawać się lękom, nie zamykać się w każdej strefie swojego życia, a 

W dniu 1.02.2020 o 07:25, zakretka23 napisał:

Rada - 8 buław

Odwrotnie -  otworzyć się na komunikacje, nowości, ludzi, działanie ruch :)

 

Powodzenia w lutym :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aura - Kapłan - podjęcie nauki 

Praca 3 buławy i niespodzianka Cesarz propozycja wyjazdu z zagranicy z pracy. Wybrałam zagranice czyli nie poddałam się 8 miecza moim lęka. 
Trening - Świat - nowa siłownia, nowe środowisko, nowe znajomosci, lepsza forma. 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...