Skocz do zawartości

Target kwietniowy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co kwartał. Czy zrobię swój plan i target indywidualny w kwietniu? 

 

Gwiazda XVII, giermek kielichow, sprawiedliwość XI dołożyłam sąd ostateczny XX 

 

No nie lubię gwiazdy tak jakby coś na horyzoncie, ale to znak by nie spoczywac na laurach. Powinno się udać dzięki sprawce to takie coś jakby jak wlizysz w to w trud to powinno się udać. Sąd jest na tak. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Patrząc na całość rozkładu, to zdecydowanie powinno się udać :) Może te dwie pierwsze karty pokazują, że będziesz się jakaś rozmarzona, mało skupiona, ale potem weźmiesz się ostro do roboty.

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
29 minut temu, panna.marta napisał:

Czy zrobię swój plan i target indywidualny w kwietniu? 

Gwiazda XVII, giermek kielichow, sprawiedliwość XI dołożyłam sąd ostateczny XX 

Moim zdaniem nie. Cel jest jasno określony i Ci przyświeca (Gwiazda), ale będziesz mało skupiona na pracy w tym okresie, paź nie jest wartki w działaniu ani pracowity, raczej chwiejny i trochę "rozlazły". W sprawiedliwości dostaniesz tyle, ile realnie wypracowałaś, tzn zostanie to ocenione w sposób analityczny, matematyczny, bez sentymentów, sprawiedliwie. W sądzie widzę zamknięcie tego miesiąca.  

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie. Cel jest jasno określony i Ci przyświeca (Gwiazda), ale będziesz mało skupiona na pracy w tym okresie, paź nie jest wartki w działaniu ani pracowity, raczej chwiejny i trochę "rozlazły". W sprawiedliwości dostaniesz tyle, ile realnie wypracowałaś, tzn zostanie to ocenione w sposób analityczny, matematyczny, bez sentymentów, sprawiedliwie. W sądzie widzę zamknięcie tego miesiąca.  

Ja nie jestem rozlazla w swojej pracy i nigdy nie byłam. Wręcz przeciwnie, zawsze to było z mega dużym zapałem bez względu na wynik. Taka mam osobowość, że choćbym miała nie zrobić, to jestem mega skupiona i zaangażowana. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
40 minut temu, panna.marta napisał:

Ja nie jestem rozlazla w swojej pracy i nigdy nie byłam. Wręcz przeciwnie, zawsze to było z mega dużym zapałem bez względu na wynik. Taka mam osobowość, że choćbym miała nie zrobić, to jestem mega skupiona i zaangażowana. 

Nie twierdze, że ty jesteś rozlazła, tylko Paź :D myślę, że w tym okresie będzie Ci towarzyszyć właśnie jego energia, czyli taki rodzaj emocjonalności, labilności, wrażliwości, roztargnienia. Paź to też przeziębienia, katar, możesz zwyczajnie być osłabiona lub chorować i ciężko będzie skupić się na pracy.

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, panna.marta napisał:

Gwiazda XVII, giermek kielichow, sprawiedliwość XI dołożyłam sąd ostateczny XX 

Target będzie o czym mówi Sprawiedliwość, aczkolwiek Paź Pucharów umniejsza rangę tego przedsięwzięcia, tak jakby to miało być albo dla mniejszej rzeszy klientów (?).. albo po prostu mniej się przy tym napracujesz. Finalnie powinno zakończyć się z sukcesem i jakąś zmianą ( Sąd Ostateczny ). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2020 o 12:27, panna.marta napisał:

 

Gwiazda XVII, giermek kielichow, sprawiedliwość XI dołożyłam sąd ostateczny XX 

Target na moment teraźniejszy, istnieje bardziej w Twojej wyobraźni (Gwiazda i paż kielichów), daleki od Ciebie, ale Sprawiedliwość tu mówi, że jeśli się szczerze przyłożysz - osiągniesz swojego celu, Sąd tu pokazuję podsumowanie i zamknięcie Twoich planów, jeśli szczerze się nie przyłożysz, to to zostaniesz w pozycji pazia, który marzy, ale nic z tego nie wychodzi.

Patrząc na karty razem, widać, że raczej cel osiągniesz, szczególnie, że jesteś osobą skupioną i zaangażowaną :)

Powodzenia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2020 o 12:27, panna.marta napisał:

Jak co kwartał. Czy zrobię swój plan i target indywidualny w kwietniu? 

 

Gwiazda XVII, giermek kielichow, sprawiedliwość XI dołożyłam sąd ostateczny XX 

Gwiazda daje Tobie nadzieje na realizację celu który jest w twojej głowie i przyświeca mu. Zabierzesz się to realizacji z młodzieńczym zapałem (Giermek Pucharów) i ostrzega przed zbyt naiwnym podejściem co do wysiłku włożonego w realizacją targetu, Kart Sprawiedliwość oznacza że będziesz miała taki wynik ile wysiłku włożysz w jego realizację. Ostania karta "Sąd" jak by mówiła o pozytywnym zakończeniu sprawy. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2020 o 12:58, Piko napisał:

Gwiazda daje Tobie nadzieje na realizację celu który jest w twojej głowie i przyświeca mu. Zabierzesz się to realizacji z młodzieńczym zapałem (Giermek Pucharów) i ostrzega przed zbyt naiwnym podejściem co do wysiłku włożonego w realizacją targetu, Kart Sprawiedliwość oznacza że będziesz miała taki wynik ile wysiłku włożysz w jego realizację. Ostania karta "Sąd" jak by mówiła o pozytywnym zakończeniu sprawy. :)

Serdecznie dziękuję 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...