Skocz do zawartości

Tygodniówka


mavvka

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślnie wątek dłuższy, bo notatki mi się magicznie rozpływają. 

 

Zasadniczo na ten tydzień zapowiada się pod znakiem pracy, także te dwa aspekty wystarczą.

uczucia/emocje (nie w sensie związkowych, tak ogólnie):  siła, 5 mieczy, 8 mieczy

praca: cesarzowa, 6 kielichów, król denarów

 

Już nie mogę się doczekać :sciana2: 

Już w piątek zauważyłam, że zaczyna mi pękać żyłka. Pęknie jak nic. Ogólnie problemem w mojej pracy jest to, że nie mam na wszystko wpływu i nie mam bezpośredniego kontaktu z osobami, które go mają, bo pracujemy dla dużych korporacji. Pierdyliardy dokumentów, tabelek, elaboratów i tygodnie czekania na decyzje, która dla mnie są jasne od początku. Wejdę na tryb czołgu jak to nazywam. Mało dyplomacji i dużo maili, po których będę odbierać dużo telefonów. Przebieg rozmów upiecze mi się tylko dlatego, że jestem kobietą i mam specyficzne poczucie (czarnego) humoru. Uda mi się pozamykać sporo zleceń ku uciesze szefa, bo najchętniej by mnie taką widział non stop. Niestety takie coś strasznie mnie wykańcza psychicznie i marzę wtedy o zmianie branży, bo wiem, że nigdy nie będzie lepiej. Niestety czuję się tu uwięziona, bo nic innego nie umiem...

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mavvka napisał:

uczucia/emocje (nie w sensie związkowych, tak ogólnie):  siła, 5 mieczy, 8 mieczy

W uczuciach nie za specjalnie, niestety..

Generalnie będziesz się czuła podle, będzie w Tobie tkwił smak porażki, na skutek jakiejś usilnej walki.. Może o coś walczysz teraz,  może bardzo Ci na czymś zależy i stąd to poczucie przegranej i uwiązania psychicznego.. Z góry w tym tygodniu będziesz coś przekreślała..

17 godzin temu, mavvka napisał:

praca: cesarzowa, 6 kielichów, król denarów

W pracy owocnie. Będziesz usatysfakcjonowana i zadowolona ze swojej pracy, a do tego niewykluczone, że dostaniesz pensję albo poczujesz się niezwykle pewnie na swoim stanowisku o czym mówi Król Denarów.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2020 o 18:52, mavvka napisał:

uczucia/emocje (nie w sensie związkowych, tak ogólnie):  siła, 5 mieczy, 8 mieczy

Wiesz, widzę obsesyjny, trochę paranoidalny lęk (8 mieczy), przez jakąś porażkę lub niepowodzenie (5 mieczy), która mogła negatywnie wpłynąć na Twoja samoocenę - jak by pozbawić siły, pewności (Siła + 5 mieczy). Niestety będzie Cię to na razie blokowało (8 mieczy)...

W dniu 2.02.2020 o 18:52, mavvka napisał:

praca: cesarzowa, 6 kielichów, król denarów

Powinna być owocna, przyjemne klimaty również, może jakaś kobieta Cię w pracy wspiera (Cesarzowa) :) Finansowo też powinno być dobrze i stabilnie :) 

 

Trzymam za Ciebie kciuki i za Twój stan emocjonalny też :) Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Willow napisał:

Wiesz, widzę obsesyjny, trochę paranoidalny lęk (8 mieczy), przez jakąś porażkę lub niepowodzenie (5 mieczy), która mogła negatywnie wpłynąć na Twoja samoocenę - jak by pozbawić siły, pewności (Siła + 5 mieczy). Niestety będzie Cię to na razie blokowało (8 mieczy)...

Powinna być owocna, przyjemne klimaty również, może jakaś kobieta Cię w pracy wspiera (Cesarzowa) :) Finansowo też powinno być dobrze i stabilnie :) 

 

Trzymam za Ciebie kciuki i za Twój stan emocjonalny też :) Powodzenia :) 

No chyba w punkt, przynajmniej na poniedziałek... rozleciałam się emocjonalnie jak ogarnęłam co mam do zrobienia a chcą mi dołożyć więcej. Mam do rozwiązania masę problemów a każdego można było uniknąć. Ale "jako kobieta jesteś przewrażliwiona..." - tak słyszałam jak chciałam wprowadzać zmiany na wcześniejszych etapach. Pracuję w męskim gronie i czasami czuję jak uderzam w ten szowinistyczny mur. Tylko bajzel to ja muszę sprzątać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2020 o 18:52, mavvka napisał:

Domyślnie wątek dłuższy, bo notatki mi się magicznie rozpływają. 

 

Zasadniczo na ten tydzień zapowiada się pod znakiem pracy, także te dwa aspekty wystarczą.

uczucia/emocje (nie w sensie związkowych, tak ogólnie):  siła, 5 mieczy, 8 mieczy

praca: cesarzowa, 6 kielichów, król denarów

 

Bardzo chcesz trzymać się w garści, a chyba wewnątrz paraliżują Cię różnego rodzaju leki. Mozesz nadmiernie nakrecac się negatywnymi myślami, co będzie powodowało mega stres, a nawet reakcje, które mogą przyniec więcej strat. Nie idź po trupach, bo trochę usilnie chcesz, aby było po twojemu. 

Masz silna pozycję w pracy. Myślę, że atmosfera jest ogólnie pozytywna,ale mogą spaść na Ciebie jakieś sprawy z przeszłości. Chyba szef będzie wymagał powrócenia do jakiś spraw, z którymi miałaś już do czynienia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za refleks szachisty, ale tamten tydzień się ciągnie :)

Myślałam, że wpadnę w standardowy chwilowy "szał" jak opisałam na początku. Za to rozsypałam się totalnie. Wyrzuciłam przełożonym, wliczając to szefa wszystkich szefów, wszystko co mi leżało na wątrobie. W kompletnie nieprofesjonalnym stylu...  Po tym trochę mi ulżyło i nawet było mi wszystko jedno czy skończy się to wypowiedzeniem. Na koniec tygodnia dostałam jednak informacje o awansie i sporej podwyżce :))) Dodatkowo chłopaki starają się od tego momentu mniej obnosić ze swoim szowinizmem, co zawsze na plus.

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za uwagi :bukiet3i: Temat sobie zachowuję na przyszłość, bo na razie nie mam głowy do kart.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, mavvka napisał:

Przepraszam za refleks szachisty, ale tamten tydzień się ciągnie :)

Myślałam, że wpadnę w standardowy chwilowy "szał" jak opisałam na początku. Za to rozsypałam się totalnie. Wyrzuciłam przełożonym, wliczając to szefa wszystkich szefów, wszystko co mi leżało na wątrobie. W kompletnie nieprofesjonalnym stylu...  Po tym trochę mi ulżyło i nawet było mi wszystko jedno czy skończy się to wypowiedzeniem. Na koniec tygodnia dostałam jednak informacje o awansie i sporej podwyżce :))) Dodatkowo chłopaki starają się od tego momentu mniej obnosić ze swoim szowinizmem, co zawsze na plus.

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za uwagi :bukiet3i: Temat sobie zachowuję na przyszłość, bo na razie nie mam głowy do kart.

Super. Gratulacje! Ja też ostatnio miałam taką sytuacje i odważyłam się na szczera rozmowę i wyznania. To bardzo pomaga i w dłuższej perspektywie oczyszcza atmosferę. Najgorsze są niedomówienia i odejście bez słowa w krzywej atmosferze

 Trzymam się! 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ogólnie: 5 buław, pustelnik, giermek buław

Praca: sprawiedliwość, królowa buław, papież

Uczucia: 2 kielichów, 6 mieczy, as denarów

 

W związku z zaleceniami zaplanowałam generalne porządki, takie z wyrzucaniem zbędnych rzeczy. Chyba jednak zwierzęcy instynkt chomika wygra... Dużo wiszenia na telefonie.

W pracy porządków ciąg dalszy. Chyba jakaś poważniejsza rozmowa z przełożonym, ale wygląda na to, że będzie rzeczowo. Tydzień typowo za biurkiem, nie upiecze mi się kwarantanną.

W uczuciach jakieś telefoniczne flirty.

Podsumowując telefon, koronawirus i netflix.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mavvka napisał:

Ogólnie: 5 buław, pustelnik, giermek buław

Nastrój nieco waleczny, aktywny (5 buław, Paż Buław), może też pokłócisz się z kimś (5 buław) i poczujesz osamotnienie (pustelnik), mimo tego będzie szansa sytuacje naprawić (paż buław); 

11 godzin temu, mavvka napisał:

Praca: sprawiedliwość, królowa buław, papież

W sprawiedliwości podejrzewam, że każde z was dostanie to, na co zapracowało + możliwe, ze będziecie podpisywać jakieś papiery. Wersja z tym zasłużonym ciężką pracą potwierdza się przez Królowe Buław i Papierza - myślę, że będziesz błyszczeć (Królowa Buław), cieszyć się uwagą, ważnością, nabierzesz więcej autorytety w jakichś sprawach, Twoje zdanie będzie ważnym (Papierz);

11 godzin temu, mavvka napisał:

Uczucia: 2 kielichów, 6 mieczy, as denarów

Myślę, że tu powtarza się sytuacja z "ogólnego": jeśli teraz jesteś w relacjach uczuciowych (2 kielichów), to możecie się zdystansować, odsunąć się od siebie ( 6 mieczy i z góry Pustelnik, może przez kłótnie - 5 buław), ale pojawi się szansa na naprawę (paz buław, As Monet), As monet do tego mówi, że to będzie szansa na coś stabilniejszego, poważniejszego;

Jeśli jednak w związku nie jesteś, może chodzić o harmonii z sobą, odcięcia się od rzeczy niepotrzebnych i podróż (6 mieczy) w kierunku nowych możliwości edukacyjnych, praktycznych, zawodowych (As Monet).

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...