Skocz do zawartości

foto Ascendent w Byku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Cechy fizyczne:

Twarz gładka, bez zmarszczek do późnych lat. Spojrzenie ciepłe, specyficzne duże oczy, sprawiające wrażenie jakby smutnych lub “pijanych”. Szeroka żuchwa. Zazwyczaj duże, zmysłowe usta oraz zaokrąglony lub zadarty nos. Mocne czoło. Wyraz twarzy emanujący spokojem.

Ciało krępe, mocne, skłonność do tycia. Szyja zazwyczaj krótka i gruba. Szerokie ramiona. Ruchy wolne, przemyślane, opanowane.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Nie znosi poganiania, na wszystko ma czas. Ogromna cierpliwość. Irytujący upór i brak elastyczności, choć nastawienie pokojowe. Silna zmysłowość, duży pociąg do sprawiania sobie przyjemności. Uwielbia muzykę, zapachy, dobre jedzenie, przyrodę i spokój. Dąży do stabilizacji i bezpieczeństwa.

 

c15e2f0bf16ae258gen.jpg

 

Liza Minneli

 

b95a478074b1678bgen.jpg

 

Dave Gahan

 

edac0c1ed93110a5gen.jpg

 

Nick Nolte

 

 

3eff3006e9b44439gen.jpg

 

Robert Pattison

 

 

ba85275c3eef368egen.jpg

 

 

Jeanne Moreau

 

9b5635951da2a731gen.jpg

 

Laura Bush

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halle Berry

Halle_Berry_by_Gage_Skidmore_2.jpg

halle-berry-dieta-ketogeniczna-menu.jpeg

David Beckham

pMwktkqTURBXy9hNzhmMDc5N2NmYThiMTk4NTk1N

david-beckham-lede.jpg

Vivien Leigh

574281.1.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTtUnJA__7UONLAasH6Ft1

W dniu 3.02.2020 o 16:48, Lianna napisał:

3eff3006e9b44439gen.jpg

 

Robert Pattison

 

W dniu 3.02.2020 o 17:10, Willow napisał:

Nikola Tesla

N._Tesla_kolor.jpg

Troche podobni z twarzy są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lianna napisał:

Liza Minneli

Liza Minneli też jest przepiękna :) 

Moja mama też ładna jest :D :D :D 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Mój brat jest Bykiem z Ascendentem w Byku. Nie nazwałabym go pięknym :P  Poważnie, miał powodzenie ( za młodu). Dość wysoki, ale szczupły raczej, jasna karnacja, oczy brązowe. Teraz mu się brzuszek robi xD

Z charakteru spokojny, taki typ flegmatyka, ale bardzo uparty, stanowczy, bardzo lubi przyrodę, gotuje, lubiany jest, towarzyski, sporo ma znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lianna napisał:

Mój brat jest Bykiem z Ascendentem w Byku. Nie nazwałabym go pięknym :P  Poważnie, miał powodzenie ( za młodu). Dość wysoki, ale szczupły raczej, jasna karnacja, oczy brązowe. Teraz mu się brzuszek robi xD

A gdzie ma Wenus? W Baranie?

On Słońce też ma w Byku, jeśli dobrze pamiętam?

 

Moja mama jest średniego wzrostu, ma wszystko przy sobie - utłuszczona klepsydra (ja też) :D, naturalny kolor włosów rudy, jasna cera, wysokie czoło, szczęka trochę kwadratowa, a tak rysy twarzy w młodości miała jak grecki pomnik :) jak jesteśmy tego samego wzrostu i podobną mamy figure - to jej szyja i plecy rzeczywiście są nieco grubsze, niż moje. Powodzenie duże miała, chyba nadal ma... :)

Jest bardzo lubiana, ma sporo znajomych, zawsze jest centrum uwagi, ale to też przez Księżyc we Lwie w 5 domu (jest Słoneczną Rybą)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na foto Ascendent w Byku
Gość Lianna

Paweł ( brat) jest Bykiem z Ascendentem w Byku, Wenus ma w Bliźniętach ;) może też stąd ta otwartość i kontakty. Baran to chyba z moim tatą Ci się popitoliło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 3.02.2020 o 16:48, Lianna napisał:

Twarz gładka, bez zmarszczek do późnych lat. Spojrzenie ciepłe, specyficzne duże oczy, sprawiające wrażenie jakby smutnych lub “pijanych”.

Znam taką osobę o takich oczach. Powiedziałbym bardziej, że są takie "leniwe".

W dniu 3.02.2020 o 16:48, Lianna napisał:

Nie znosi poganiania, na wszystko ma czas.

Ta osoba nie znosi także gdy ktoś jej rozkazuje ale czasami idzie na kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno uwierzyc ze david jest ascendentalnym bykiem. Chyba gral na pozycji pomocnika a tu sie liczy szybkosc. 

David gaham ito liza mindlli to wyglad 100 prc byk asc.

Ale ciezko uwierzyc ze horoskopy gwiazd z netu sa prawdziwe. 

Tez jestem asc byk no i niestwty mam duzo zmarszczek. Jestem raczej za szczupla ale w dziecinstwie mialam tendencje do odkladania tluszczyku. Twarz mialam zaokraglona a w okresie doradtania poszlo mi w biodra udka i brzuszek ale figura typ gruszka czyli gora chuda. Do krepej sylwetki to wiele brakowalo. Teraz chcialabym przytyc bo mam niedowage. No ksztalt twarzy kwadratowy, mocne czolo i szczeka, usta srednie nos... ciezko powiedziec taki chyba polski "miekki" dosc spory. Szyja wlasnie szczupla i dluga. 

Ale ze sposobu bycia to sie zgadza.

A slonce mam we lwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...