Skocz do zawartości

Czy pozna kogoś interesującego?


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze raz ja, tym razem pojawiam się z pytaniami dla drugiej koleżanki. Pani X pyta o to, czy pozna kogos interesującego w przeciągu 3 miesięcy oraz czy powinna zmienić pracę. Ma dylemat, trochę się waha czy nie zaryzykować i poszukać czegoś nowego...bowiem jest już nieco znudzona..

 

 

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

 

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

 

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje, ja tradycyjne zaraz napiszę swoją w komentarzu. Tak jak wspominałam w poprzednim poście wzięłam się za tą naukę Tarota i staram się pomagać bliskim, ale jeszcze nie do końca czuję się na siłach, aby robić to sama. Nikogo nie zmuszam, jeśli ktoś ma ochotę to będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

W ciągu 3 miesięcy to jak pokazują karty; to czas oczekiwania i życia w napięciu, więc raczej nikogo bliższego ( od serca ) nie pozna.

Sąd pokazuje że po tym okresie może nastąpić zmiana statusu w związkach.

Dobry czas aby skupić się na nauce, pracy... :kawka:

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Czy pozna kogoś interesującego?
12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

Myśli o bardziej dochodowej pracy, co by ją szczególnie ucieszyło. Lecz niestety takiej pracy będzie musiała szukać dość długo , a wynagrodzenie może się okazać nieadekwatne do wysiłku. Niech lepiej na razie pozostanie przy tym co ma, ale może też przeglądać oferty pracy...

:kwiatek:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ismer napisał:

@runoutofbreath proszę nie wpisuj jako tytułu wątku kart, tylko pytanie. Takie u nas są zasady :) 

 

Okej, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Piko napisał:

W ciągu 3 miesięcy to jak pokazują karty; to czas oczekiwania i życia w napięciu, więc raczej nikogo bliższego ( od serca ) nie pozna.



Sąd pokazuje że po tym okresie może nastąpić zmiana statusu w związkach.



Dobry czas aby skupić się na nauce, pracy... :kawka:

 

Dla mnie to VII monet to takie oczekiwanie wlasnie, brak ruchu, monotonia, zastoj..Znalazla się w jakiś martwym punkciei na razie nie zapowiada się, aby z tego wyszla. A te X mieczy nie mowia tutaj o jej przeszlosci, zakończeniu jakiegoś ciężkiego związku, obecnej akceptacji nowej rzeczywistości, porzuceniu zludzen? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, runoutofbreath napisał:

A te X mieczy nie mowia tutaj o jej przeszlosci

Zadane pytanie odnosi się do najbliższej przyszłości...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

7 monet sprawy zwykle wydłuża, proces, który zaowocuję poznaniem kogoś może się zacząć teraz, ale moim zdaniem trzeba poczekać + odpuścić i oczyścić się psychicznie od jakichś spraw uczuciowych w przeszłości - 10 mieczy + Sąd - to definitywny koniec, zamknięcie etapu. Czyli niech zajmie się sobą, przepracuję te rzeczy i poczeka ;) 7 monet jest o tyle to dobra, że oczekujesz na wynik czegoś, a nie po prostu przestajesz działać, także może w dłuższym czasie wszystko się uda ;)

14 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

Niech poczeka (7 monet), i rozejrzy się za czymś rzeczywiście dobrym, bo teraz ma dobrą sytuacje finansową i pewność jutrzejszego dnia + z tego co widzę, ma tam przyjemne klimaty i  ma ze wszystkimi układ koleżeński, jest wesoło, gdzieś wychodzą. Jak teraz impulsywnie zadecyduję, to nie wiadomo gdzie trafi, niech nie spieszy się aż tak mocno :)
 

Trzymam za nią kciuki i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piko napisał:

Zadane pytanie odnosi się do najbliższej przyszłości...

Piko wolalam spytac, wiem ze pytanie może nie jest logiczne, ale spotkałam się z roznymi interpretacjami. Ostatnio dziewczyna na jednym forum także ujela przekaz kart w taki sposób, pytanie było o przyszlosc, ale padla jedna karta dotyczaca przeszlosci i bywa, ze nie wiadomo jak to ugryźć. 

Godzinę temu, Willow napisał:

7 monet sprawy zwykle wydłuża, proces, który zaowocuję poznaniem kogoś może się zacząć teraz, ale moim zdaniem trzeba poczekać + odpuścić i oczyścić się psychicznie od jakichś spraw uczuciowych w przeszłości - 10 mieczy + Sąd - to definitywny koniec, zamknięcie etapu. Czyli niech zajmie się sobą, przepracuję te rzeczy i poczeka ;) 7 monet jest o tyle to dobra, że oczekujesz na wynik czegoś, a nie po prostu przestajesz działać, także może w dłuższym czasie wszystko się uda ;)

Niech poczeka (7 monet), i rozejrzy się za czymś rzeczywiście dobrym, bo teraz ma dobrą sytuacje finansową i pewność jutrzejszego dnia + z tego co widzę, ma tam przyjemne klimaty i  ma ze wszystkimi układ koleżeński, jest wesoło, gdzieś wychodzą. Jak teraz impulsywnie zadecyduję, to nie wiadomo gdzie trafi, niech nie spieszy się aż tak mocno :)
 

Trzymam za nią kciuki i życzę powodzenia ;)

Baaardzo dziekuje, wszystko już przekazałam koleżance :* 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To, że pytanie odnosi się do najbliższej przyszłości, nie znaczy, że przeszłość nie ma na nią wpływu. Jeśli jest to istotne, to można zastanowić się także i nad taką wersją, chociaż ja zawsze skłaniam się ku takim interpretacjom, które odpowiadają ściśle na zadane pytanie, a zwłaszcza przy trzech kartach. 

Co do pytania czy ona kogoś pozna w ciągu 3 miesięcy - uważam, że nie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
15 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

nie, ale... czekanie się zakończy - pojawi sie ktoś już znany i tu może się coś zacząć na nowo

 

15 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

karty nie mówią "nie"

powinna podnieść swoje kwalifikacje (9monet),

popytać po dobrych znajomych (3 puch)/ lub szukać w miejscach, dziedzinach gdzie by się dobrze czuła (3 puch)

i na razie czekać aż to przyniesie owoce/oczekiwany plon (7 monet)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 3.02.2020 o 23:45, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

VII denarów+X mieczy+SĄD

Nie pozna, a samotność będzie dla niej na tyle przykra, że postanowi coś z tym zrobić, coś zmienić.

 

W dniu 3.02.2020 o 23:45, runoutofbreath napisał:

Czy powinna zmienić pracę?

IX Denarów+III puchary+VII denarów

Nie do końca. W pracy chyba trzyma ją kontakt ze znajomymi, dobre relacje w zespole oraz jakaś forma samodzielności i niezależności, które jednak dają satysfakcję. W 7 denarów powiedziałabym, że poczekać ze zmianą inwestując w siebie (szkolenia, podnoszenie kompetencji zawodowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.02.2020 o 23:45, runoutofbreath napisał:

I jeszcze raz ja, tym razem pojawiam się z pytaniami dla drugiej koleżanki. Pani X pyta o to, czy pozna kogos interesującego w przeciągu 3 miesięcy oraz czy powinna zmienić pracę. Ma dylemat, trochę się waha czy nie zaryzykować i poszukać czegoś nowego...bowiem jest już nieco znudzona..

 

 

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

 

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

 

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje, ja tradycyjne zaraz napiszę swoją w komentarzu. Tak jak wspominałam w poprzednim poście wzięłam się za tą naukę Tarota i staram się pomagać bliskim, ale jeszcze nie do końca czuję się na siłach, aby robić to sama. Nikogo nie zmuszam, jeśli ktoś ma ochotę to będę wdzięczna :)

Czy kogoś pozna...

Nie w tym czasie . Raczej stagnacja ,wyczekiwanie a nawet przybicie z jakiegoś powodu . Później nastąpi rozruch w temacie ...ale na pewno nie w ciągu tych 3 mc-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

7 denarów rozciąga w czasie. Teoretycznie Sąd wskazuje na znak strzelca... Ale w tym rozkładzie może mówić o tym,że chłop sie pojawi w momencie, w którym koleżanka zamknie jakiś stary rozdzial w życiu

 

Po co ma zmieniac pracę? Przecież dobrze się w niej czuje...towarzysto spoko...moglaby tylko jakiś kurs zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 3.02.2020 o 23:45, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

 

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

Nie specjalnie widać, by poznawała interesujące ją osoby. Bardziej ona w defensywie, zrezygnowana i skoncentrowana na starych znajomych.

Tarot nie odpowiada na pytanie co powinniśmy zrobić.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej Kochani, pojawiam sie z informacja zwrotna: kolezanka znalazla prace, jednak dopiero niedawno (startuje wraz z nowym rokiem, wiec zobaczymy czy bedzie zadowolona). Poznac nikogo nowego w tamtym czasie nie poznala, takze mieliscie racje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...