Skocz do zawartości

Foto Ascendent w Bliźniętach


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna
W dniu 4.02.2020 o 11:19, Lianna napisał:

Usposobienie towarzyskie, nastawione na komunikację, ale zmienne. Elastyczność. Aktywny umysł sprawia, że są "gadułami" lub ciągle o czymś myślą, coś analizują, przez co robią wrażenia “zakręconych” i niestabilnych.

Cechy fizyczne:

Twarz pociągła, smukła, delikatna, ale z ostrymi rysami. Kształt twarzy niektórym nasuwa skojarzenie z wyglądem charta (jako rasa psa). Charakterystyczne wąskie brwi, nos oraz usta. Uwydatniony szeroki łuk brwiowy oraz lekko kości policzkowe. Wysokie czoło. Podbródek zazwyczaj wystający, lekko szpiczasty. “Ciekawskie” i błyszczące spojrzenie, oczy raczej małe. Młodzieńczy wygląd.

Zazwyczaj szczupła i smukła budowa ciała, choć niezbyt zgrabna, nieproporcjonalna (np. szerokie biodra lub długie nogi w porównaniu z resztą ciała). Długie kończyny, zwłaszcza palce. Uwagę przykuwa “płaska” klatka piersiowa, czasami sprawiająca wrażenie wręcz “wklęsłej”. Wzmożona ruchliwość i gestykulacja. Ruchy chaotyczne, rozproszone, charakterystyczne szybkie mruganie powiekami.

Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:

Usposobienie towarzyskie, nastawione na komunikację, ale zmienne. Elastyczność. Aktywny umysł sprawia, że są gadułami lub ciągle o czymś myślą, coś analizują, przez co robią wrażenia “zakręconych” i niestabilnych. Ciekawość, inteligencja, potrzeba dostarczania nowych bodźców dla umysłu. Ogólna nerwowość psychomotoryczna. Zazwyczaj posiada wielu znajomych. Są aktywnymi kompanami do rozmów, na każdy temat mają coś do powiedzenia. Mowa szybka, nagłe zmiany tematu.

 

30eddd252613c86fgen.jpg

 

Michelle Pfeiffer

 

9fd1bc421f6fa90dgen.jpg

 

Drew Barrymore

2a123d2ff1207eedgen.jpg

Christina Applegate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Burton rozwala system hahaha

 

Ja mam Asc w Bliźniętach, ale jak chodzi o wygląd, to w sumie mało się zgadza xD Na pewno nie jestem drobna, nie mam małych oczu i wąskich ust.Czoła nie mam wysokiego, ale u mnie w wyglądzie niestety bardziej widać racze wpływy- także mam czym oddychać, oczy duże, karnacja jasna, włosy brązowe.  Z tym że u mnie Mars w I domu, w znaku Raka.I władcę Ascendentu mam w znaku Raka ( Merkury).

Zgadza się, że wyglądam młodziej, niż mówi metryka, chociaż to jedno pozytywne.

Bardziej się zgadza opis charakteru, zwłaszcza że zmienna i niestabilna haha Chaos tak, ciekawość jak najbardziej. Bardzo dużo zainteresowań. U mnie musi się coś dziać, nie znoszę rutyny, monotonni i takich zajęć wymagających dużej koncentracji, zaraz mnie nosi.

Inteligencja- na pewno jestem inna :) ale lubię pisać, jakieś notatki ciągle robię, słowo pisane ważne jest dla mnie.

Ciągłe myślenie- no niestety też ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lianna napisał:

Burton rozwala system hahaha

Wśród nich wszystkich Osho wygląda bardzo mrocznie i poważnie :D Jak to Księżyc w Koziorożcu :D

Mam kilka znajomych z asc w Bliźniętach, i wiem, że często sprawiają wrażenie takiej lekkości i dziecinności (jak mocno też zależy od znaku), spontaniczności. Są bardzo gadatliwi, haha, nawet z pod wody i ziemi. Miałam koleżankę Wagę z asc w Bliźniętach, tam w ogóle było 150 słów na sekundę i ciągła, ciągła zmiana tematu. Ja za nią jeszcze nadążałam, ale nie wszyscy potrafili, haha :D Nos dość ostry zwykle u wszystkich asc w powietrzu, u Ciebie też, chyba z tego co kojarzę po zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tak nos ostry mam sialala. Też często zmieniam temat haha

Spontaniczna jestem, czasem aż za bardzo XD impulsywna - oj też :) Bałaganiara w dodatku, ciężko za mną nadążyć i ciągle zmieniam zdanie, co jest strasznie męczące dla otoczenia.

Uczyć w szkole się lubiłam, ale tylko tego, co mnie interesowało.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja powiem jak sytuacja przedstawia się u mnie. Słońce we lwie, księżyc w Wodniku, asc w bliźniętach..

 

Wygląd:

Twarz pociągła, delikatna, oczy duże (więc tutaj akurat się nie zgadza), brak kości policzkowych, sylwetka z tego co słyszę bardzo zgrabna (przypuszczam, że za sprawą lwa..) bardzo delikatna góra, wystające obojczyki, małe piersi, dół nieco lepszy, raczej mam na czym usiąść, ale piersi małe :):sark: Nie należę do wysokich osób, aczkolwiek przez to że jestem drobna i smukła sprawiam wrażenie dużo wyższej na zdjęciach niż jestem w rzeczywistości (zazwyczaj dają mi 170, 172 cm a nie 163 cm)

 

Charakter:

 

Niespokojna, bardzo źle znoszę rutynę, mam ciągły głód wrażeń, przygód, głód intelektualny, ciągle gdzieś mnie nosi a jak musze siedzieć w domu to szaleje, bardzo ciężko mi się skupić na nauce, chaotyczna, zmienna- tak przyznaję, bywam męcząca dla otoczenia podobnie jak napisała o sobie @Lianna Uwielbiam wszelkie wydarzenia, miejsca, gdzie jest ruch, coś się dzieje, są ludzie..z chęcią loguje się na różnych forach, wymieniam wiedzą, czytam, biorę udział w dyskusjach, uczę się nowych rzeczy..ciągle niespokojna. Taki wzorcowy ascendentalny bliźniak :sark:

Co do Osho nieco przerazajacy, ale ma w sobie pewna magie..

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jeśli chodzi o charakter, to jakbym czytała wypisz wymaluj - o sobie ;). Jeszcze bym dodała niecierpliwość, ale nad tym pracuję. I coś na zasadzie łapania kilku srok za ogon. Czasem chciałabym mieć jedną pasję, a nie pierdyliard zainteresowań. Lubię też zwiedzać nowe miejsca, poznawać kultury inne itp.Bez ruchu fizycznego to chyba by mnie rozniosło haha

I duża ciekawość ogólnie i dociekliwość- zadaje ludziom dużo pytań xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.02.2020 o 07:28, Lianna napisał:

Jeśli chodzi o charakter, to jakbym czytała wypisz wymaluj - o sobie ;). Jeszcze bym dodała niecierpliwość, ale nad tym pracuję. I coś na zasadzie łapania kilku srok za ogon. Czasem chciałabym mieć jedną pasję, a nie pierdyliard zainteresowań. Lubię też zwiedzać nowe miejsca, poznawać kultury inne itp.Bez ruchu fizycznego to chyba by mnie rozniosło haha



I duża ciekawość ogólnie i dociekliwość- zadaje ludziom dużo pytań xD

dobrze wiedzieć, ze nie jestem sama ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

U mnie natomiast nie zgadza się jakaś mocna gestykulacja w czasie rozmowy, choć usłyszałam od Willow, że moja mimika oddaje mój Ascendent haha

A jak bym miała ująć ogólnie jednym zdaniem charakter, to byłoby to słowo "chaos" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...